Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Bojíte se pavouků? A napadlo vás někdy, že by vám mohly být ku prospěchu v ložnici? Jedno pavoučí kousnutí dokáže vyvolat minimálně hodinu stání. Nejde však jen tak o ledajakého pavouka, od sekáče nebo křižáka byste se takové služby určitě nedočka...

Pavouk nedokáže vyvolat jen strach, ale také několikahodinovou EREKCI!

erekce
zdroj: Getty Images erekce
aktualizováno 08.04.2019, 00:00 | 08.04.2019, 00:00 | doma.cz

Bojíte se pavouků? A napadlo vás někdy, že by vám mohly být ku prospěchu v ložnici? Jedno pavoučí kousnutí dokáže vyvolat minimálně hodinu stání. Nejde však jen tak o ledajakého pavouka, od sekáče nebo křižáka byste se takové služby určitě nedočkaly. Ještě stále se řadíte mezi arachnofoby?

S erekcí má v dnešní době nezdravého životního stylu problém nemálo mužů, málokterý si to ale dokáže přiznat a dopomoct si třeba viagrou. Erekci však může váš partner získat úplně náhodou také od speciálního pavouka. Otázkou je, zda by ho k sobě vůbec někdo nechal nenápadně přiblížit, protože je tento živočich velký asi tak jako klasický podšálek.


Zázračné pavoučí sérum


Jmenuje se palovčík jedovatý a jeho kousnutí vyvolává pozoruhodné vedlejší účinky. Kdybyste si však chtěly na vlastní kůži vyzkoušet, co dokáže, musely byste se i s partnerem vypravit do Latinské Ameriky, třeba do Argentiny nebo Brazílie.

 

Možná, že by to za ten výlet stálo, brzy už však nebude potřeba ani to. O pavoučí jed, nebo spíš zázračnou látku, kterou palovčík produkuje, totiž projevili zájem i vědci a rozhodli se z něj vyrábět nové sérum vyvolávající erekci.


Výzkum se zatím nachází ve fázi, kdy by bylo možné látku uměle vpravit do těla pomocí injekce nebo gelu. Nutno ale podotknout, že injekce by musela být aplikována přímo do příslušného orgánu. Pavoučí sérum by však mohlo fungovat stejně dobře také ve formě gelu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Problémy s erekcí: Co když muži během soulože zvadne?
Jak rozpoznat dobrého milence na první pohled?
Jak vypadá IDEÁLNÍ PENIS? GALERIE


Výsledky druhé možnosti ovšem nedopadly s takovou úspěšností jako injekce, protože gel nedokáže do kůže vniknout tak dobře. Možná ale bude potíž v tom, že to bylo testováno zatím hlavně na myších. Dá se proto předpokládat, že u lidské kůže budou účinky gelu mnohem silnější, nejen proto, že je lidská pokožka jemnější než ta zvířecí.


Jaké účinky by mělo pavoučí kousnutí u žen?


Pavoučí kousnutí způsobuje takové sexuálně pozitivní účinky pouze u mužů. Není známo, zda by fungovalo u žen alespoň jako afrodiziakum. Jeho účinky by navíc v některých vzácných případech nemusely být zase tolik příjemné.

 

erekce
(Foto: Getty Images)


Vědci totiž upozornili, že ačkoliv se to zatím nestalo, tak by zvlášť velký kousanec od tohoto druhu mohl vést až k paralýze svalů nebo dokonce problémům s dýcháním. Každý organismus reaguje na cizí látku jinak a v ojedinělých případech by velká dávka jedu u muže s křehčí tělesnou konstrukcí mohla vyvolat i dost dlouhou bolavou erekci nebo v důsledku přepětí následnou impotenci.


Bude proto jistější, když si počkáme na vývoj gelu z pavoučího jedu, určitě půjde o velmi zajímavou novinku nejen v oblasti přípravků pro erektilní dysfunkci.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře