Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jste úspěšně našly bod G, máme pro vás další výzvu. Stimulace bodu A prý ženy přivádí k velmi intenzivním orgasmům, které dokonce trvají déle než normálně. Kde se toto místo vůbec nachází a jak ho dráždit tak, abyste dosáhly požadovaného úči...

Po bodu G je tu bod A! Tady jsou žhavé polohy pro jeho dráždění

Sex
zdroj: Getty Images Sex
aktualizováno 04.11.2019, 00:00 | 04.11.2019, 00:00 | doma.cz

Pokud jste úspěšně našly bod G, máme pro vás další výzvu. Stimulace bodu A prý ženy přivádí k velmi intenzivním orgasmům, které dokonce trvají déle než normálně. Kde se toto místo vůbec nachází a jak ho dráždit tak, abyste dosáhly požadovaného účinku?

Bod A se někdy označuje jako AFZ, což znamená anterior fornix zone. Z toho vyplývá, že je umístěný na přední stěně vaginálního tunelu. Mnoho lidí samozřejmě stejně jako u bodu G spekuluje, zda tento bod vůbec existuje. To ale nejlépe zjistíte, když to samy prozkoumáte. Bod A se nachází mnohem hlouběji ve vaginálním tunelu, bude proto možná těžší ho najít a vyplatí se mít partnera s delšími prsty. Hledejte ho až u děložního čípku, kde je tkáň velmi citlivá. Ženy, které už prodělaly porod by měly mít tento bod větší.


Většina žen k orgasmu nejlépe dojde tak, když bude dráždění bodu A kombinovat ještě třeba se stimulací klitorisu. Často pak při tomto kombinovaném dráždění dochází i k několikanásobným orgasmům. Jaké polohy během sexu bod A stimulují?

 

1. Vestoje


Sex ve stoje zaručí hluboký průnik a dostatečnou stimulaci bodu A. Aby partner nemusel mít k lepší penetraci pokrčené nohy, bude lepší, když se rameny o něco opře, třeba o stěnu a zůstane tak v záklonu dozadu. Vy se skloňte směrem dopředu a zapřete se o něco rukama, třeba o postel nebo stůl. Rozkročte se a vystrčte zadeček, aby k vám měl partner dobrý přístup a správný úhel. Ideální je také využít futra mezi dveřma, kde se mohou zapřít oba.

 

ČTĚTE TAKÉ:

G bod: jak ho stimulovat? Pravidelně!
Přesťaňte hledat bod G bod a UŽÍVEJTE SI SEXU, radí vědci!
Jak najít bod G? Mapa přiložena


2. Hrátky s vibrátorem


Pokud jste se rozhodly pro pomoc vibrátoru při hledání bodu A, zkoušejte to s takovým, který je dlouhý a vepředu trochu zahnutý. Jemně vibrátorem stlačte zadní místo ve vagíně a uvidíte, že okamžitě poznáte, zda jste se zaměřily na správnou oblast. Nejlepší pro vás bude, když pod sebe umístíte polštář a nohy dáte nahoru, abyste se k bodu A lépe dostaly. Střídavě drážděte zadní část vaginálního tunelu, oblast těsně za otvorem a klitoris.


3. Poloha krab


Tato poloha se podobá poloze lotos, ale vyžaduje trochu ohebnosti. Muž si sedne s nataženýma, mírně pokrčenýma nohama. Žena si sedne na něj a obejme ho kolem pasu nohama, nohy ale nechá také natažené. Pak se trochu zakloní dozadu a bude se pohupovat tak, jak jí to bude příjemné.

 

Sex
(Foto: Getty Images)


4. Pejsek


Připravte se do klasické polohy na pejska, ale více se prohněte v zádech. Nohy dejte k sobě a nechte partnera, aby dal své nohy kolem těch vašich. To zaručí optimální přístup k bodu A i k bodu G, zvlášť pokud váš partner oplývá větším vybavením.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře