Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Co (nejen české) ženy na mužích oceňují? Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka po jakém muži ženy touží? Je neodpustitelné, když se s mužem žena nudí, zjistil průzkum české seznamovací agentury mezi 1600 nezada...

Po čem ženy skutečně touží? 10 věcí, které očekává u partnera KAŽDÁ!

Co kluci na holkách milují? / Co kluci na holkách nemohou vystát?
zdroj: Thinkstockphotos Co kluci na holkách milují? / Co kluci na holkách nemohou vystát?
aktualizováno 03.01.2015, 00:55 | 03.01.2015, 00:55 | TN.cz / ČTK, ana

Co (nejen české) ženy na mužích oceňují? Jaký muž je pro ženy nejpřitažlivější? Jaké chování je atraktivní? Zkrátka po jakém muži ženy touží? Je neodpustitelné, když se s mužem žena nudí, zjistil průzkum české seznamovací agentury mezi 1600 nezadanými.

Muži obecně důvěřují především číslům. Proto právě pro ně mohou být odpovědi širokého zástupu žen, které touží po novém vztahu, inspirací:

 

1. smysl pro humor
Umění ženu rozesmát ocení snad každá. Humor je dokonce to, co nezadané dámy uvádějí na prvním místě - jako na mužích nejpřitažlivější. Takže chcete-li ženu zaujmout, vymyslete jakoukoliv ptákovinu, která partnerce vyloudí úsměv na tváři, buďte svůj a originální. Nebojte se riskovat s použitím humoru, protože české ženy smysl pro humor nejen ocení, ale také samy mají.

 

2. pleš ani menší bříško nevadí, obezita ano
Ženy jsou připraveny muži daleko více odpustit na jeho vzhledu než muži jim. Menší bříško pro něžné pohlaví není překážkou. Mnohé z nich považují muže bez vlasů za velice sexy, přestože pro něho samotného může být tento zdánlivý nedostatek traumatem. Zbytečně. Na druhou stranu čisté boty, košile, opravený chrup a použití antiperspirantů je něco, bez čeho se u partnera obejde jen málokterá, uvedla majitelka seznamovací a rozvojové agentury Náhoda Veronika Vinterová.

 

3. muž vyšší než žena
Ženy od nepaměti hledají u muže pocit bezpečí a ochrany. Není tedy asi překvapením, že chtějí, aby je zhruba o 10 cm přerostl. Také proto, že se rády cítí ženami a do vysoké společnosti vyrážejí na vysoké noze, tedy na podpatcích. Ty, které menší muže doma mají, si často povzdychnou, že boty s podpatky musely vyměnit za balerínky. Muž, který vyšší ženu sám "snese a unese", jí balerínky jistě mnohonásobně vynahradí.

 

4. charismatický gentleman
Otevřít dveře, dát společenskou přednost, pomoci do kabátu, zaplatit za kafe, to je chování, které potěší každou ženu. Může být součástí Vašeho charismatu, i když právě charisma je něco, co každý muž tříbí a piluje. Na charisma neexistuje recept. Dát však ženě pocit dámy, rozhodně nemusí být marnou cestou k jejímu srdci.

 

 

5. aktivní optimista
Stěžovat si na všechno a na všechny je tak trochu naším národním sportem. Stejně jako večer zalehnout s novinami na gauč a pustit si televizi. Proto mužem snů je aktivní chlap, který není škarohlíd. Do života celkem příjemná kombinace, že? Neotřelý nápad na první rande či výlet s překvapením je něco, co ona ocení.

 

6. přiměřené ekonomické zázemí
Muž nemusí být nutně bohatý. České ženy hledající partnera se s námi často dělí o zkušenost, že vyšší příjem muže pomáhá především jeho vlastnímu sebevědomí a spokojenosti. Přiměřené finanční zázemí je tedy pro vztah ta lepší varianta.

 

7. peníze přidávají na sex-appealu
Finančně lépe situovaným pánům jsou ženy připraveny nějaké to kilo navíc, nižší postavu, větší nos či dominantnější povahu daleko lépe odpustit.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Blondýna a bruneta: Po čem vlastně muži touží?
Šance na lásku po padesátce? Jděte do toho, starší muži touží po vážném vztahu
Po jakých ženách muži touží? VÍME ÚPLNĚ PŘESNĚ

 

8. selský rozum
Nemusí být zrovna Einstein. Leckdy příliš vysoká inteligence může být naopak vztahu překážkou. Především tehdy, pokud není vysoké IQ kombinováno alespoň s přiměřenou sociální či emoční inteligencí, tedy EQ. Ale přirozený selský rozum je k nezaplacení.

 

9. vyřešená vztahová minulost
Pokud si muž z minulých vztahů nese zranění, nemá dořešený rozchod či stále myslí na partnerku, která jej opustila s někým jiným, je to něco, co brání rozvoji nového vztahu. Je dobré minulost uzavřít, vypořádat se s ní a teprve poté jít do něčeho nového.

 

10. chemie
Je to něco, co neovlivníme a zároveň je pro vztah naprosto zásadní. Vědci se stále zabývají tím, co vzájemnou přitažlivost nejvíce ovlivňuje a jsou to skutečně především geny. Muži sami nejvíce reagují na vizuální impulsy. Velká část žen pak jako primární smysl využívá čich. Je nemožné ovlivnit geny, ale příjemná vůně může být pro ženy neodolatelná.

 

Statisticky nejčastější odpovědi českých žen znáte. Mohou být pro muže inspirací. Naštěstí se každé ženě líbí něco jiného. Jediné, co je neodpustitelné, když se s mužem žena nudí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

VIDEO: Jak jsou na tom po 10 letech vztahu Jan Saudek a jeho mladá manželka?

Míša Doubravová o vztahu s přítelem. O intimnostech se mluvit nebojí

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Meggie 13:34 07.10.2015
Co se týče tohohle článku, tak se naprosto schoduju s bodem číslo 2. Ženy mužům promíjejí téměř cokoliv, a v některých případech jsou jejich nedostatky docela i atraktivní. Chlapi myslím, že trochu tolerance by vám neuškodila.
P.S. Sorry, pokud ze mě mluví trochu feminismu. :P
Jarka 11:01 04.01.2015
Nikdo nejsme stoprocentní, takže do vztahu hlavně toleranci, upřímnost a smysl pro humor.
zuzka 02:08 04.01.2015
že jsou vysoké holky odsouzené k balerínám, to je vtip, ne? přítel je menší o 10 cm a podpatky nosím stejně a on je rád.
Déééžo 16:07 03.01.2015
Tak holky já splňují všechny body na 100%! Mailujte,faxujte,pište,jsem Vám plně k dispozici.Dům,auta,narvané konto,to vše je připravene.Můžete přijit jen s příruční kabelkou.Těším se Váš Déééžinko.
Realista 14:44 03.01.2015
Když ženy takového muže dostanou. On je 20 let bude zahrnovat galantností a pozorností. Květiny, parfémy, dovolené a to nejen k výročím, svátkům, narozeninám a vánocům a on nedostane k výročí nic a k vánocům bude celá léta dostávat spodní prádlo, pyžamo, ponožky již od mládí jak nějaký penzista. Tak ubíjí dnešní ženy vysněné ale docela obyčejně normální muže se smyslem pro romantiku.
Gertrůda 13:02 03.01.2015
To je pravda,ale jaká pak by měla být žena k takovému muži??Taková se snad ještě nenarodila,možná ta Eééržika.Novinky novinky Vám to hrabe jak zákon káže.
hurda 12:31 03.01.2015
No to je dobrý !!!