Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když si Laura vzala Jona, čekala, že spolu prožijí krásný a dlouhý život. Po pěti letech jejich manželství ale přišla havárie, která jejich manželství obrátila vzhůru nohama. I když se její manžel dlouho nepostavil nohy, Laura se nevzdala a věřila...

Po nehodě ochrnul. Jeho žena to ale nevzdala a stojí při něm i ve zlém

Laura
zdroj: Instagram Laura
aktualizováno 14.09.2019, 00:00 | 14.09.2019, 00:00 | doma.cz

Když si Laura vzala Jona, čekala, že spolu prožijí krásný a dlouhý život. Po pěti letech jejich manželství ale přišla havárie, která jejich manželství obrátila vzhůru nohama. I když se její manžel dlouho nepostavil nohy, Laura se nevzdala a věřila tomu, že se jeho stav jednou změní. Poctivě s ním cvičila a její úsilí teď přináší první viditelné výsledky!

 Američanka Laura Browning Grant byla instruktorkou pilates. Měla skvělého manžela Jona, důstojníka námořnictva, se kterým žila spokojený život. Pak měl ale její manžel nehodu, během které utrpěl vážné zranění mozku, při kterém došlo i ke krvácení. Lékaři mu dávali malou šanci na přežití.

 

Laura
(Foto: Instagram)


Nejdřív byla žena tak v šoku, že tomu ani nemohla uvěřit a doufala, že se další den probudí a uvidí Jona normálně vstávat z postele. Nakonec byl ale dva měsíce v kómatu, a přestože se z něj posléze probral, zůstal odkázaný na vozík a pomoc své manželky. Po probuzení nemluvil a neuměl si sám ani vyčistit zuby nebo se obléknout. Do domácí péče se nakonec dostal po více než roce, během kterého oba manželé zažívali jednu náročnou zkoušku za druhou.

 

Laura
(Foto: Instagram)


To, jak byl i jejich následný život těžký, Laura sdílí na svém Instagramu. Stala se tak příkladem pro všechny, kteří třeba prochází podobnými problémy, přičemž jim tímto způsobem může dávat naději. Zatímco dřív dávala na Instagram fotky toho, jak je díky pilates ohebná, dnes je její profil o dost jiný a mnohem dojemnější.

 

Laura
(Foto: Instagram)

 

ČTĚTE TAKÉ:

VÁŠ PŘÍBĚH: Nejkrutější zkouška našeho manželství...
VÁŠ PŘÍBĚH: Jana ochrnula den po svatbě
VÁŠ PŘÍBĚH: Můj život s roztroušenou sklerózou


Jako cvičitelka, která zná dokonale lidské tělo, Laura pomáhala svému muži dostávat se zpátky do normálního života. Postupně s Jonem dělala různé cviky a denně mu pomáhala pomalu se zotavit. Přitom často pochybovala, jestli ji ještě miluje. Svou náklonnost jí totiž po dlouhou dobu dokázal prokázat jen pouhým pokývnutím hlavou.

 

Laura
(Foto: Instagram)

 

Laura
(Foto: Instagram)


S její péčí a pomocí fyzioterapeuta byl její muž po dlouhých měsících schopen konečně vstát. A co pak byla první věc, kterou udělal? Objal svou ženu a políbil ji na krk! Po takové době jí konečně mohl opětovat fyzický kontakt.

 

Laura
(Foto: Instagram)

 

Laura
(Foto: Instagram)


Laura vůbec nepočítala s tím, že se jejich příběh stane na internetu tak virálním. Mělo to ale i stinnou stránku, mnoho lidí ji nařklo, že je vypočítavá, Jona chce využít a díky svému Instagramu si touží hlavně vydělat. To ale vůbec neměla v plánu a kvůli svému manželovi dokonce přestala cvičit pilates, kvůli kterému si dřív stránky na Instagramu založila. Chtěla totiž trávit víc času s manželem, který ji stále hodně potřebuje.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

JAja 23:37 14.09.2019
Je statečná,,úžasná ,přeji jim zdraví a štěstí
Pekařová Věra 19:07 14.09.2019
proč jsou lidi tak hnusný a zlí ona to není žádná sranda starat se o nemocného člověka
Petr 17:27 14.09.2019
Dejte jim 5 let pak pište
Dana 07:18 14.09.2019
Tak já myslím, že jednou si slíbili "v dobrém i ve zlém", tak že je normální, že s manželem zůstala. Nechápu, proč je to vyzdvihováno jako něco neobvyklého. Jednou je to manžel a přísahala, tak sakra slib dodržím, ne? Nebo proč by ho jinak vůbec na svatbě vyslovila? V dobrém i ve zlém znamená, že spolu zůstaneme, ať už se stane cokoliv. Cokoliv. I když jeden z nás těžce onemocní nebo ochrne. I kdyby jeden z nás oslepl, k tomu ohluchl a ještě nemohl ani chápat - prostě jsem to slíbil(a), tak přece neuteču, ne? Bohužel, spousta dnešních lidí k oltáři vůbec nejde. Tvrdí, že na svůj vztah papír nepotřebují. Ale na druhou stranu - žádný slib si navzájem obvykle ani nevysloví. Žádný závazek. Pak je plno děcek, které žijí jenom s mámou, protože tatínek se po nějaké banální hádce rozhodl, že s maminkou už nebude. Ty vztahy pak nevydrží, lidi taky nic nevydrží. Kam ten svět spěje?