Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Eva z Ulice už nějakou dobu tušila, že se s Milošem něco děje. Má s ním již bohaté zkušenosti a pozná, když se mu zapalují lýtka. Chyběly jí ale důkazy a tak se několikrát chystala prolustrovat mu mobil. Nakonec to nebylo třeba, protože se Miloš n...

Podezíráte ho z nevěry: Jak s pochybnostmi nejlépe naložit?

Seriál Ulice: Co všechno se provalí před Evou?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Co všechno se provalí před Evou?
aktualizováno 20.11.2018, 00:00 | 20.11.2018, 00:00 | doma.cz

Eva z Ulice už nějakou dobu tušila, že se s Milošem něco děje. Má s ním již bohaté zkušenosti a pozná, když se mu zapalují lýtka. Chyběly jí ale důkazy a tak se několikrát chystala prolustrovat mu mobil. Nakonec to nebylo třeba, protože se Miloš nechtěně usvědčil sám. Anča Evu neustále uklidňuje a tvrdí, že je to nesmysl. Co si má Eva v takové situaci vlastně myslet? Jak nejlépe zareagovat?

Možná ten pocit znáte. Něco se vám nezdá a máte takové zvláštní tušení, že ve vzduchu visí nevěra. Nemáte ale žádné konkrétní důkazy a nevíte, jak s takovým podezřením naložit.

 

 

Jak se zachová většina z nás?


Mnoho žen se v podobné situaci zachová úplně stejně jako Eva z Ulice – začnou mít nutkání vyhledávat důkazy. Eva má ovšem svou hrdost a k takovému jednání se nakonec nesnížila. Jiné ženy ale často prolustrují partnerovi mobil a internetovou historii, prohrabou kapsy od saka, hledají stopy po cizím parfému nebo partnera přímo pronásledují do práce nebo kamkoliv, kde je šance zálety odhalit. Najdou-li sebemenší důkaz, ihned bezhlavě začnou jednat. Eva také neudržela emoce na uzdě. V ranních hodinách vtrhla k Anči domů a byla si téměř jistá, že u ní Miloše nachytá a pěkně jim to vytmaví. Podobné unáhlené akce nejsou úplně nejlepším řešením. Riskujete, že se pěkně ztrapníte, ztratíte svou hrdost a nakonec za tu špatnou budete vy.


Jiné ženy se rozhodnou podezření ignorovat. Kompletně zadusí své emoce, strčí hlavu do písku a tváří se jakoby nic. Ve finále to většinou dopadne tak, že partner to na nich pozná a začne se vyptávat. Po dlouhém zadržování emocí pak tyto ženy často bouchnou jako papiňák a propuknou v hysterický řev a pláč.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejčastějších mýtů o nevěře. Pozor, jsou to nesmysly!

Může být nevěra kořením vztahu?

PŘÍBĚHY NEVĚRY: Souložil s kamarádkou vedle v pokoji!


Co je nejlepší řešení?


Vyčkejte na vhodnou chvíli, kdy budete doma sami, a atmosféra bude příznivá. Snažte se zůstat v klidu, vyvarujte se hysterickým scénám a pláči. Uvědomte si, že se může jednat o pouhé nedorozumění. Zatím není důvod panikařit. Otevřeně partnerovi sdělte své obavy. Řekněte mu, co vás k tomu přimělo a jak se cítíte. Jeho reakce vám prozradí více. Ať už vám vaše podezření vyvrátí nebo potvrdí, pročistí se vzduch a vy se budete moci posunout dál.


Už jste podobnou situaci prožily? Jaká strategie se vám osvědčila?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře