Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Randíte s novým mužem a přemýšlíte, jaký asi bude v posteli? Máme pro vás jednoduchý návod, podle kterého poznat, zda byste to spolu měli dotáhnout až do ložnice nebo mu dát raději hned sbohem.

Podle čeho poznat dobrého milence ještě předtím, než dojde k sexu?

láska
zdroj: Getty Images láska
aktualizováno 11.11.2019, 00:00 | 11.11.2019, 00:00 | doma.cz

Randíte s novým mužem a přemýšlíte, jaký asi bude v posteli? Máme pro vás jednoduchý návod, podle kterého poznat, zda byste to spolu měli dotáhnout až do ložnice nebo mu dát raději hned sbohem.

Není pravdou, že kvality svého milence poznáte až v akci. Ti nejlepší partneři mají několik společných znamení, kterými se vyznačují. Svůj nový objev určitě nepouštějte ještě před sexem k vodě, pokud:


Je ohleduplný


Muž, který je sobecký v každodenním životě, nebude jiný ani v sexu. Je jedno, jestli bude mít velký penis nebo bude zvládat také různé akrobatické polohy, pokud jde o sobce, tak si sex s ním neužijete. Raději vyhledejte takového, který při milování bude myslet i na vaše uspokojení.


Předchází ho jeho pověst


Možná, že váš potenciální partner dřív chodil s vaší kamarádkou. Nebojte se jí zeptat, jestli s ním byla ve všech oblastech spokojená. Jestliže vám řekne, že jim to v posteli tak úplně neklapalo, tak alespoň budete vědět, na čem jste. Zároveň se ale může stát, že si s ním v sexu sednete mnohem víc než ona. Proto se zeptejte také na důvod, proč se jí to s ním tolik nelíbilo.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Chce vás JEN NA SEX? Jak to poznat!
Jak si užít první sex? VĚDECKÝ pohled
První sex dodává mužům sebevědomí, ženám ho sráží


Podle líbání


Muži, kteří umějí líbat, zpravidla bývají i skvělými milenci. Buď oplývají přirozeným talentem nebo nasbírali četné zkušenosti, obojí se jim ale bude při sexu s vámi hodit.


Není namyšlený


Mluví váš přítel pořád jenom o tom, jak je úspěšný, hezký a kolik vydělává peněz? Dejte si pozor, vychloubači mezi nejlepší milence nepatří. Jsou hodně podobní sobcům a na sex s nimi posléze budete chtít zapomenout. Takoví muži totiž při milování myslí hlavně na to, jak jsou dobří a nenechají si vymluvit, co se vám v posteli s nimi nelíbilo.


Je pohybově nadaný


Pokud váš nový partner umí tančit nebo sportuje, existuje dost velká pravděpodobnost, že mu to v posteli půjde. Nejen proto, že má zajisté dobrou fyzičku, ale určitě je také ohebný a výkonný.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Má velké ruce


Často se stává, že muži s velkýma rukama mají i větší penis. I když to nemusí být pravidlo, muži s dlouhými prsty rozhodně nebudou k zahození během ruční práce. Proto se na příštím rande pečlivě zaměřte na to, jaké ruce vašemu vyvolenému narostly.


Nejde na to hned


Správný milenec si počká na to, až se bude moct předvést v plné parádě. Namísto toho sexuální zoufalec, který už si dlouho neužil, bude příliš tlačit na pilu i na dveře vaší ložnice. Pamatujte ale na to, že nedočkavci moc velkou výdrž nemají a raději dejte přednost někomu trpělivějšímu.


Nemluví pořád jenom o sexu


Muži, kteří v sexu zase tolik nevynikají, jsou pohlavním aktem fascinovaní a často o něm mluví. Také se tuto neschopnost snaží zakrýt právě tím, že vám budou vyprávět historky o tom, kde všude a s kým to dělali. Zbystřete také tehdy, pokud váš přítel až podezřele často říká oplzlé vtipy.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře