Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechny víme, že každý den nemůže být posvícení. Jenže, co dělat, když se posvícení neodehraje ani jednou za rok? O to horší je, když se mu sama vyhýbáte a svou nechuť k sexu maskujete „bolavou hlavou“, „únavou“ nebo třeba „menstruací“. Jak se ted...

Pomoc, nemám náladu na sex! Jak zatočit se SEXUÁLNÍ NECHUTÍ?

Muž - 1
zdroj: Thinkstockphotos Muž - 1
aktualizováno 28.05.2018, 00:00 | 28.05.2018, 00:00 | doma.cz

Všechny víme, že každý den nemůže být posvícení. Jenže, co dělat, když se posvícení neodehraje ani jednou za rok? O to horší je, když se mu sama vyhýbáte a svou nechuť k sexu maskujete „bolavou hlavou“, „únavou“ nebo třeba „menstruací“. Jak se tedy vypořádat s nedostatkem sexuálního apetitu?

Můžeme si narovinu říci, že s přibývajícími roky to v posteli přestává být takové jako na začátku. To je samozřejmě normální, a tak nepropadejte panice. Snad každý pár se dostane do bodu, kdy se v posteli začne nudit. Pánové si s tímto stavem nedělají větší vrásky a sexu se oddávají se stejnou vervou jako dříve. Více trpí ženská duše, která s velkým zájmem zkoumá, co se s tělem děje. Mnoho žen se sexuální ne poddá, což rozhodně nedělá dobrotu.

 


Je to normální
V první řadě si musíte uvědomit, že je to naprosto normální. Každý stárne a každý se určitým způsobem vyvíjí. To, co vás bavilo v posteli před pěti lety, vám dnes může připadat nekomfortní a bláznivé. Je dobré si uvědomit, že i sexuální aktivita partnerů prochází vývojem a klidně i krizí. Pokud máte pocit, že právě takovou krizí zažíváte, nenechte se odradit. Možná se vám do sexu opravdu nechce a je vám nepříjemné na něj jenom pomyslet, ale uvědomte si, že by bylo hloupé, kdybyste si vymýšlela báchorky o tom, proč zrovna dneska nemůžete. Co si takhle s partnerem promluvit a říct mu všechno, co vás v této oblasti trápí? Třeba zjistíte, že i on sdílí podobné myšlenky a pocity.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Co všechno víte o SEXU?
Strašák jménem VAGINÁLNÍ ZÁPACH! Jak na něj vyzrát?
Nemáte ORGASMUS? Zapojte do předehry tuto část těla


Vzhůru do boje!
Jak rychle jste sexuální apetit ztratily, tak se stejnou rychlostí ho můžete opět získat. Stačí, když budete chtít! A jak na to? Vyzkoušejte v posteli všechno, po čem jste do této doby pouze snila. Pořiďte sexuální hračku, která rozžhaví nejen vás, ale i vašeho partnera. Přesuňte se z ložnice na nějaké neobvyklé místo, kde bude sex vzrušující. Jednoduše řečeno udělejte cokoliv pro to, aby vás milování zase začalo bavit. Uvidíte, že si toto experimentování spolu s vámi užije i váš partner. Je nanejvýš důležité, abyste neztratila vůli na sobě a na vašem vztahu pracovat.

 


Postrach jménem hormonální antikoncepce
Jedním z viníků, kvůli kterým nemáte chuť na sex, je i hormonální antikoncepce. Pokud ji užíváte už několik let, pak je pravděpodobné, že za sexuálním nechutenstvím stojí právě ona. Možná by nebylo od věci, když byste popřemýšlela o jejím vysazení. Můžeme vám garantovat, že pozitivní změny ucítíte už během prvního měsíce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře