Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jste spolu už docela dlouho a donedávna jste si myslely, že jste oba šťastní. Najednou jste však na něco přišly. Váš partner má několik účtů na seznamkách nebo jiných sociálních sítích a píše si tam s dalšími ženami! Když na něj ale udeříte, tak t...

Pomoc! Přítel má účet na seznamce a píše si s jinými

nevěra
zdroj: Getty Images nevěra
aktualizováno 30.07.2019, 00:00 | 30.07.2019, 00:00 | doma.cz

Jste spolu už docela dlouho a donedávna jste si myslely, že jste oba šťastní. Najednou jste však na něco přišly. Váš partner má několik účtů na seznamkách nebo jiných sociálních sítích a píše si tam s dalšími ženami! Když na něj ale udeříte, tak tvrdí, že s nimi nic nemá a jen zahání nudu. Proč to dělá?

Po takovém zjištění se určitě cítíte podvedené a připadá vám, jako byste partnera vůbec neznaly. Co ho k tomu vede? Je snad ve vztahu s vámi nespokojený? Nebo s vámi chce být jen do té doby, než na seznamce potká někoho jiného?


Problém jménem nízké ego


Spousta mužů si potřebuje dokazovat, že jsou pro opačné pohlaví stále přitažliví. Aby se cítili žádaně, tak potřebují cítit právě zájem jiných žen. Všichni ve vašem okolí však vědí, že spolu chodíte, zatímco internet poskytuje určitou anonymitu, což je pro vašeho přítele ideální. Navíc čeká, že mu na to nepřijdete, a za své chování tak neponese žádné následky.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)


Zamyslete se nad tím, jestli váš přítel dokonce netrpí nízkým sebevědomím a tímhle způsobem se to nesnaží vyřešit. Neshodíte ho třeba občas? U žen na internetu žádné rýpání nebo posměšky neslyší a právě proto se mu s nimi třeba tak dobře diskutuje. Zkuste ho také občas pochválit. Samozřejmě ale ne za to, že má profil na seznamce. Když tak se ho zeptejte narovinu, co si na seznamkách dokazuje a co mu to přináší. A občas s ním zkuste zaflirtovat stejně jako se to dělá na internetových serverech, třeba mu chybí právě to.

 

ČTĚTE TAKÉ:

ČTYŘICÍTKA NA KRKU, DRUHÝ NÁDECH: Seznamka
VÁŠ PŘÍBĚH: Lze najít lásku přes INTERNET?
Seznamka pro ošklivé je úspěšná. Hlásí PRVNÍ ZÁSNUBY


Hledá dobrodružství a pestrost


Někteří muži tohle dělají, když mají ve vztahu příliš velkou jistotu a necítí už žádné vzrušení. Snaží se proto hledat nějakou zábavu, nevěrní ale být nechtějí. Seznamky také přinášejí určitou rozmanitost, může si tam psát jak s vychrtlými blondýnami, tak s veselými baculkami. Bohužel tím může také rozvíjet své sexuální fantazie. Možná se ptáte, když přijde čas, že se s některou setká osobně. Ve většině případů k tomu však takoví muži neseberou odvahu.


Problém s důvěrou


Partneři by si měli říkat všechno a pokud před vámi přítel skrýval svůj účet na seznamce, tak to může ohrozit důvěru mezi vámi. Řekněte mu to a sledujte, jaká bude jeho reakce. Pokud řekne, že to přestane dělat, tak je všechno na dobré cestě a možná jen zkoušel, kam až může vašem vztahu zajít. Jestli se ale bude ošívat, klidně mu zkuste pohrozit, že budete dělat to samé.


Náš tip: Kam až může zajít taková internetová konverzace, na to se podívejte ve filmu VysokáSexyBlond v pondělí 5. srpna od 22:40 na Nova Cinema. Thomas je ženatý a má dvě děti, pak si ale začne na jednom serveru psát s mladou kráskou. Sám se vydává za někoho jiného, aby u ní měl vůbec šanci. Jeho manželka to zjistí a ženu kontaktuje, ta už pak o Thomasovi nechce slyšet. Posedlý muž si ji ale nechce nechat jen tak proklouznout mezi prsty...

 

VysokáSexyblond
(Foto: Archiv distribuční společnosti)

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře