Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když se rozcházíte s partnerem, možná vás napadne mít spolu poslední partnerský sex. Někdy to zkrátka vyplyne a jindy zvažujete, jestli by to vůbec byl dobrý nápad. Stojí za to sex s bývalým partnerem? Jaké body byste měly zvážit?

Poslední sex na rozloučenou: Chyba nebo nejžhavější zážitek?

sex
zdroj: Getty Images sex
aktualizováno 29.07.2019, 00:00 | 29.07.2019, 00:00 | doma.cz

Když se rozcházíte s partnerem, možná vás napadne mít spolu poslední partnerský sex. Někdy to zkrátka vyplyne a jindy zvažujete, jestli by to vůbec byl dobrý nápad. Stojí za to sex s bývalým partnerem? Jaké body byste měly zvážit?

Pokud chcete mít s partnerem sex na rozloučenou, tak vám to spolu v posteli pravděpodobně klapalo, jinak by vás to nejspíš ani nenapadlo. Pokud jste však rozhodnuté, že se rozejdete a chcete spolu mít poslední sex, připravte se na to, že vám to udělá pěkný zmatek v emocích.


Při sexu se ženám do těla vyplavuje velké množství oxytocinu, kvůli kterému pak budete mít chuť rozchod přehodnocovat. Nebo budete přinejmenším o to víc litovat, že jste se rozešli, když to s ním bylo v posteli tak dobré. Zároveň začnete přemýšlet o tom, jestli si to takhle spolu nezopakujete a to je prvním krůčkem k tomu, aby se z vás i po rozchodu stali sexuální milenci.

 

poslední sex
(Foto: Getty Images)


To by sice mohlo být na jednu stranu příjemné, na druhou stranu se však kvůli tomu nepohnete z místa. Když budete s vaším ex kvůli sexu udržovat i nadále poměr, bude pro vás těžší se od něj odpoutat a začít nový, třeba perspektivnější vztah.


Poslední sex jako nejlepší sex života?


Vezměte v potaz také to, že pokud se s vaším nastávajícím ex rozhodnete mít poslední sex, pravděpodobně se budou oba snažit a bude to skvělý zážitek. Když si to pak ale zopakujete podruhé a potřetí, ta snaha už třeba tak velká nebude a vy pak můžete cítit zklamání.

 

ČTĚTE TAKÉ:

TEST: Hrozí vám úlet s bývalým partnerem?
SEX s EX? Směle do toho!
3 zásady, které byste měla zvážit, než se pustíte do SEXU s EX!


Špatný poslední sex


Stejně tak se může z vašeho posledního sexu vyklubat pěkný trapas. Například budete oba myslet na to, že už je to naposled, budete z toho nervózní a rozchod tak akorát ubere na důstojnosti. A takovou poslední vzpomínku na sebe přece mít nechcete, pokud tedy nemáte tendence brát všechno s humorem.


Sex na rozloučenou mohou mít ti bývalí partneři, kteří to mají v hlavě srovnané a nebudou z toho dělat citové drama. Může jít o pěkné rozloučení, jestliže jste se s koncem vztahu srovnaly a život po něm přijímáte bez nějakých citových výlevů. Jestli ale máte sklony všechno víc prožívat, tak se sebelákavějšímu sexu na rozloučenou raději vyhněte a rozejděte se chladnějším způsobem.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře