Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud nejste spokojení se svým sexuálním životem, možná je příčinou i nevhodný jídelníček.

Potraviny, které ničí náš sexuální život

Jídlo
zdroj: isifa.com Jídlo
aktualizováno 15.10.2012, 00:00 | 15.10.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Pokud nejste spokojení se svým sexuálním životem, možná je příčinou i nevhodný jídelníček.

V knize "Sedm klíčů k celoživotní sexuální vitalitě" amerických lékařů Briana a Anny Marie Klementových existuje šest potravin, které ničí náš sexuální život a ubrají vzrušení a shoršují dosahování orgasmu.

 


1. Smažené potraviny a polotovary


Mnoho polotovarů potraviny a smažených potravin obsahuje nasycené mastné kyseliny, které v důsledku snižují libido a mají vliv na kvalitu spermií a vajíček.

 

Jídlo
(Foto: isifa.com)

 


2. Koláčky, buchty, vdolky


Ať už dáváte přednost domácím buchtám nebo kupovaným dezertům, jedno je jisté: mají v sobě hodně cukru ve spojení s moukou, což vede ke zvýšeným hladiny glukózy. Tosnižuje sexuální touhu a způsobuje hormonální nerovnováhu.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak může poloha 69 zlepšit váš sexuální život?

V Japonsku vznikl první masturbační bar pro ženy


3. Sója


Sójové produkty mohou mít vliv na sexuální apetit, protože obsahují vysoké hladiny estrogenu.


4. Zmrzlina, mléčné koktejly a sýr


Mléčné výrobky(zejména tuk v nich) mohou ovlivnit váš menstruační cyklus. Někoho může po nich ve zvýšení míře trápit nadýmání. To logicky sníží i libido.

 

Jídlo
(Foto: isifa.com)

 


5. Maso


Většina druhů masa (včetně kuřecího a ryb) obsahuje antibiotika, hormony a různé chemikálie, které mají vylepšit chuť masa, ale také mohou vytvořit hormonální nerovnováhu. Nejhorší je maso, které obsahuje mnoho nasycených kyselin - tuků, které ucpávají cévy. Pak mohou nastat problémy s erekcí a prokrvováním či dosahováním orgasmu.


6. Alkohol


Konzumace alkoholu se snižuje libido a sexuální touhu (pokud rovnou neusneme) a snižuje sexuální uspokojení. Při časté konzumaci alkoholu nejsou muži schopni erekce.
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

ROMAN 11:19 15.10.2012
DOPORUČUJI TRIBULUS A JASMÍNOVÝ ZELENÝ ČAJ