Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Důvodů, proč ženy předstírají orgasmus, může být hodně. Někdy je sex tak špatný, že chtějí, aby už se partner nesnažil a dokončil to. Jindy tím zase chtějí muži udělat radost a potěšit jej. Častým důvodem je ale také to, že ženy chtějí předstírání...

Potvrzeno! Podezíravé ženy předstírají orgasmus nejčastěji

orgasmus
zdroj: Getty Images orgasmus
aktualizováno 28.10.2019, 00:00 | 28.10.2019, 00:00 | doma.cz

Důvodů, proč ženy předstírají orgasmus, může být hodně. Někdy je sex tak špatný, že chtějí, aby už se partner nesnažil a dokončil to. Jindy tím zase chtějí muži udělat radost a potěšit jej. Častým důvodem je ale také to, že ženy chtějí předstíráním orgasmu získat mužovu oddanost.

Muži si většinou toho, že žena vyvrcholení předstírala, ani nevšimnou. Pro některé z nich je důležitější pocit vlastního uspokojení, mnozí jsou prostě jen zabraní do vlastních pocitů. Všichni se však cítí skvěle, když vidí, že svou partnerku dokázali uspokojit.


Toho využívají mimo jiné ženy, které muže podezírají z toho, že by jim mohli být nevěrní. Výsledky amerického výzkumu ukazují, že právě ženy, které se bojí, aby je partner nepodvedl nebo od nich neodešel, předstírají orgasmus víc. Domnívají se totiž, že tímto předstíráním svému muži zvýší ego, čímž si ho udrží. On pak podle této teorie nebude mít potřebu snažit se něco si dokazovat jinde.


Stejně tak si tyto ženy myslí, že svému muži dodají pocit, jaké jsou skvělé a bezproblémové milenky. Muž se bude domnívat, že jejich sexuální život klape po všech stránkách a nebude se uchylovat k nevěře.

 

ČTĚTE TAKÉ:

5 výjimek, kdy smíte orgasmus jen předstírat
TEST: Jste podezřívavé?
Pět jasných zpráv, že máte doma NEVĚRNÍKA


Předstírání orgasmu si ženy odůvodňují tím, že to vlastně dělají pro vztah, aby v něm byl muž spokojený. A i kdyby si našel milenku, tak bude mít pravděpodobně jako spousta dalších žen problém s tím, aby rychle vyvrcholila. To by mělo muže omrzet a pak by se vrátil zpět domů, kde je ženský orgasmus zaručen.

 

orgasmus
(Foto: Getty Images)


Souhlasíte s tímto tvrzením? Ať už ano nebo ne, předstírání orgasmu je vždycky problém. Čas od času se sice nic nestane, pokud to však bude dělat žena pravidelně, sama si blokuje to, aby se ve svém sexuálním životě cítila naplněná. Tato taktika se tak může snadno obrátit proti ní, i když původně chtěla předstírat orgasmus proto, aby jí vztah fungoval.


Přestože totiž bude mít muž pocit, jak je skvělý milenec, který svou ženu dokáže uspokojit, téměř každou ženu přestane předstírání za nějakou dobu bavit. Buď bude sex se svým mužem odmítat, čímž ho akorát přivede na myšlenku, že by si mohl užít s někým jiným. Nebo si sama najde někoho bokem, aby ji uspokojil.


Pokud tedy žena předstírá orgasmus, aby s ní muž zůstal, stejně se jí to nakonec nevyplatí. Jestliže chcete dát muži najevo, že je v posteli opravdu dobrý, zvládnete to bez předstírání. Je známo, že si spousta žen užívá sex i bez vyvrcholení. Navíc lhaní v tom, jestli jste dosáhly orgasmu nebo ne, není zrovna dobrým předpokladem pro vztah. Víc se vyplatí myslet ve vztahu i v sexu na sebe, nejen na partnera a na to, jestli vás opustí, když se nebudete při každém sexu svíjet rozkoší.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eržíka 09:35 03.11.2019
Tak to já mojemu Déžinkovi zahraju takový orgasmus,že Déžinko si mysli,že už dodělávam nadobro!! Potom je z mojeho hraného orgasmu tak vytřepaný že mi jde vždy něco koupit ze zlata,pokud ho nechyti!!