Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zejména v dlouhodobých vztazích je nezbytně nutné udržovat jiskru, tak, aby váš partnerský sex zůstával žhavý. Nemusíte nutně celou vášeň nechávat až na samotnou akci, ideální je, když s jemným provokováním začnete ještě před sexem.

Praktické tipy, jak svého partnera nažhavit ještě před samotnou akcí!

Erotické sms
zdroj: Thinkstockphotos Erotické sms
aktualizováno 20.08.2018, 00:00 | 20.08.2018, 00:00 | doma.cz

Zejména v dlouhodobých vztazích je nezbytně nutné udržovat jiskru, tak, aby váš partnerský sex zůstával žhavý. Nemusíte nutně celou vášeň nechávat až na samotnou akci, ideální je, když s jemným provokováním začnete ještě před sexem.

Díky tomu si zajistíte, že jakmile k němu skutečně dojde, bude to mít grády. Jakými způsoby můžete svého partnera vyprovokovat ještě před sexem?

 

sexy - 1
(Foto: Getty Images)


1. Erotické fotky
Muži jsou "blázni" do erotických fotek. Přestože milují, když mají své ženy přímo před sebou v sexy prádélku nebo ještě lépe, nahé, mají neuvěřitelnou slabost pro sexy fotky. Překvapte svého přítele a pošlete mu proto fotku z vašeho domu, z práce nebo třeba ze zkušební kabinky. Můžete mu poslat oblečenou fotku, ale pokud jste odvážnější, klidně i nahou. Pamatujte však na to, že pro efekt se vždycky vyplatí nechat trochu prostoru pro fantazie.

 

sexy - 3
(Foto: Getty Images)


2. Sexting
Erotické zprávy jsou další skvělou variantou, jak rozproudit mužskou fantazii na plné obrátky. Pošlete svého partnerovi zprávu o tom, jak moc se na sex s ním těšíte nebo třeba o tom, co plánujete udělat v momentě kdy dorazíte domů. To ho zaručeně dostane do kolem!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Čas na kvalitní předehru aneb Víme, čím rozdráždíte partnera!

Sex kouč radí: Nažhavte se doteky i fantazií

Tipy pro předehru, která baví i muže


3. Zanechejte za sebou po bytě "stopy"

No a poslední "žhavou možností" je zanechání drobných náznaků po bytě. Vysvlékněte si například kalhotky a nechte je pohozené na posteli. Nechte mu nějaký žhavý vzkaz na lednici, tedy v případě, že je nikdo jiný neuvidí. Případně nechte na nějakém místě v bytě umístěnou erotickou hračku nebo pouta. Jeho hlava bude pracovat na plné obrátky a vy se postaráte o to, že v práci nebude myslet na nic jiného, než sex s vámi.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Alča 07:34 21.08.2018
No, když pošlu manželovi erotickou fotku, pošle mi obratem tu svojí jen tak v montérkách. Když napíšu erotickou zprávu, odpoví mi, že se jen válím doma a proto mám čas myslet na blbosti, kdežto on pracuje. Když nechám za sebou po bytě "stopy", tak si jich ani nevšimne... tak nevím, asi dělám něco špatně. :-D