Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Někdo na své přátele opačného pohlaví nedá dopustit, druhý tvrdí, že takové přátelství se sem tam nemůže obejít bez postranních úmyslů.

Přátelství mezi mužem a ženou: Funguje, nebo si máte dát pozor?

Nevěra
zdroj: Thinkstockphotos Nevěra
aktualizováno 24.04.2019, 00:00 | 24.04.2019, 00:00 | doma.cz

Někdo na své přátele opačného pohlaví nedá dopustit, druhý tvrdí, že takové přátelství se sem tam nemůže obejít bez postranních úmyslů.

Když si dva lidé rozumí, je jen otázkou času, kdy k sobě začnou cítit něco víc nebo o tom alespoň uvažovat. Nemělo by se to samozřejmě stát ve chvíli, jestliže je jeden z nich šťastně zadaný. Pokud mezi nimi ale chemie ani trochu nefunguje a při letmém dotyku žádná husí kůže nenastane, tak se nejspíš nemáte čeho „obávat“. Člověk ale nikdy neví.


Když zasáhne přitažlivost


Ženy mají často své kamarády, kteří by se s nimi klidně vyspali, jsou ale v takzvané „friendzone“. A funguje to tak i opačně, málokteré přátelství mezi mužem a ženou se obejde bez toho, aby jeden tomu druhému v případě nouze nebyl po vůli. Pokud oba dokážou na takový úlet zapomenout a nic víc si od toho neslibovat, tak jejich kamarádství může vydržet. Zvlášť pokud ten úlet nestál za nic.


Častěji si ale spíš řeknou, proč by to nešlo i podruhé, když napoprvé byl ten sex fajn a jeden z nich nakonec stejně skončí se zlomeným srdcem. A mnohem častěji to bývá žena, které dělá větší potíže oddělit sex od emocí.

 

podezřívat
(Foto: Getty Images)


Manžel má kamarádku. Mám se čeho obávat?


Říkáte si, že zakazovat partnerovi styky s jinými ženami je dětinské. Máte přece dost velké sebevědomí na to, abyste ho nepodezřívaly. Váš muž samozřejmě může mít kamarádky ze školy, se kterými se vidí jednou za pár měsíců nebo které patří mezi vaše společné známé.


Zvyšte ale obezřetnost ve chvíli, pokud se v jeho životě objevila nějaká nová tvář a on s tou neokoukanou ženou začíná trávit příliš mnoho času. Ani pokud tu dotyčnou sama znáte, tak v tom nemusí být úplně nevinně.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Kamarád taky rád! Před čím se mít na pozoru
Nový fenomén: Nevěra hned po svatbě! Neuvěřitelné...
Postelová přátelství. Může to fungovat?


Filmový tip na konec:
Tato problematika se bude řešit i ve filmu Zakázané uvolnění, který si budete moci pustit příští středu ve 20:00 na Nova Cinema nebo již nyní na VOYO.

 

 

Ženichova svědkyně totiž bude mít s novopečeným ženichem až moc blízký vztah, což se samozřejmě nevěstě nijak nezamlouvá a vznikne z toho úsměvná filmová zápletka... Jak to všechno dopadne, se podívejte už ve středu 1. května 2019.


A jaký máte názor na přátelství mezi mužem a ženou vy?

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře