Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Kvalitní předehra je základ dobrého sexu. Čím ho dokonale vyvedete z míry a pořádně rozpálíte?

Předehra: 7 vzrušujících scénářů, které ho dovedou k šílenství

Romantika
zdroj: Getty Images Romantika
aktualizováno 05.11.2018, 00:00 | 05.11.2018, 00:00 | doma.cz

Kvalitní předehra je základ dobrého sexu. Čím ho dokonale vyvedete z míry a pořádně rozpálíte?

Chcete, aby na tohle milování jen tak nezapomněl? Inspirujte se a překvapte ho něčím méně tradičním!

 

Sex
(Foto: Getty Images)

 

1. Erotická masáž


Nabídněte mu masáž a přichystejte příjemné prostředí. Zapalte svíčky, pusťte relaxační hudbu, zhasněte světla a oblečte si něco svůdného. Při masáži postupujte pomalu a provokativně kružte okolo citlivých partií. Váš partner bude na vrcholu rozkoše.


2. Překvapte ho ve sprše


Všichni muži zbožňují, když jejich partnerka převezme kontrolu a bez obav si řekne o to, po čem touží. Nečekaně se vkraďte do koupelny zrovna, když se bude sprchovat a nabídněte mu pomoc s očistou. Garantujeme vám, že nezůstanete pouze u mýdla a šamponu.

 


3. Nařiďte budík o půl hodiny dřív


Někdy se vyplatí si přivstat. Začněte ho budit něžným hlazením a šeptáním a převezměte otěže do svých rukou. Na takové probuzení bude ještě hodně dlouho vzpomínat!


4. Erotické prádlo dělá divy


Udělejte mu i sobě radost a vyrazte na nákupy. Povolte uzdu své fantazie a místo klasických kalhotek a hladké podprsenky sáhněte po vyzývavých barvách, korzetech, podvazcích a svůdných košilkách. Kupte si prádlo jen kvůli němu!

 

Sex
(Foto: Getty Images)


5. Připište mu poznámku do diáře


V nestřežené chvíli si na moment vypůjčte jeho diář a na konkrétní den i hodinu mu připravte překvapení ve formě vzrušující poznámky. Zpříjemníte mu pracovní den a o to víc se bude těšit domů!


6. Postarejte se o atmosféru, ze které dýchá erotika


Děti dejte k babičce, obstarejte příjemnou hudbu, svíčky, pěnu do koupele nebo klidně i novou erotickou hračku. Připravte lehké občerstvení a namíchejte mu drink. Netlačte na pilu a užijte si společný večer naplno.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 míst, kde se rozhodně musíte pomilovat alespoň jednou za život

Staňte se mistryní v sextingu, i když už vám dávno není -náct

5 tipů, jak okořenit milování v dlouhodobém vztahu


7. Zarezervujte hodinový hotel a počkejte ho na místě


Pro ty odvážnější z vás, které touží po troše adrenalinu a zakázaného ovoce, máme tip, který ho rozpálí na maximum. Zarezervujte pokoj v hodinovém hotelu, včas mu oznamte datum a čas a počkejte ho na místě.

 

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 16:55 11.11.2018
Taky jsem si koupila sexi prádylko. Alfos ja přišel z práce tak na mně ziral jak Ukrajinec na vietnamské adidasky.Viděla jsem že to chce něco přidat na erotice,tak jsem se začala vlnit v rytmu tanga, tak to už měl oči vyvalene jak kráva pod kopcem a pak to přišlo,pusa na tři stehy, sopel až na kozách a ja jsem skončila na jip.Kašlu na vzrušujíci scenáře!!
Dita 16:23 05.11.2018
Jednou jsem si oblekla sexy oblecek a tesila se ...ale bohuzel moje draha polovicka se jen smala....od te doby nee nechci zazit dalsi trapas