Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve středeční Výměně manželek se můžete těšit na zajímavý pár, který se skládá ze dvou mužů. Tato dvojice vychovává děti a žije jako klasická rodina. Jaké to vlastně je, když váš přítel změní orientaci a začne ho přitahovat mužské pokolení?

PREMIÉROVÁ VÝMĚNA MANŽELEK: Když vás partner opustí kvůli MUŽI

Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala! - 4
zdroj: TV Nova Výměna manželek: Gay pár druhá rodina nečekala! - 4
aktualizováno 07.06.2017, 00:10 | 07.06.2017, 00:10 | doma.cz

Ve středeční Výměně manželek se můžete těšit na zajímavý pár, který se skládá ze dvou mužů. Tato dvojice vychovává děti a žije jako klasická rodina. Jaké to vlastně je, když váš přítel změní orientaci a začne ho přitahovat mužské pokolení?

Možná je to i váš případ
Žijete v harmonickém vztahu, ale cítíte, že něco není v pořádku? I když je váš manžel dokonalý otec, který se perfektně stará o rodinu, jako milenec nestojí za řeč? Nemusíme vám asi dlouze popisovat, jak poznáte, že váš přítel je gay. Zřejmě asi každá žena rozpozná, když s jejím mužem není něco v pořádku. V případě, že zjistíte tuto skutečnost, zkuste se na celou věc podívat jeho očima. Rozhodně potlačte zlobu i nenávist. Možná tuto záležitost budete vnímat tak, že vám celou dobu věšel bulíky na nos, ale věci se mohly mít naprosto jinak.

 


Zamiloval se!

Mnoho lidí sice cítí, že je opačné pohlaví příliš nepřitahuje, ale pokusí se tuto skutečnost naprosto ignorovat. Pak potkají zajímavého člověk a rozhodnou se, že to s ním zkusí. Jenže po pár letech společného soužití jim dojde, že pravou lásku naleznou jedině u stejného pohlaví. Co teď? Mnohdy již mají fungující rodinu, kterou nechtějí opouštět. Navíc se bojí toho, že by je zavrhla vlastní rodina, kolegové v práci a okolí. Tito lidé se snaží své city potlačit a v ten moment i jejich manželka či manžel poznají, že něco není v pořádku. Věřte, že ani pro jednu stranu to není příjemná situace. Navíc, jak se z ní vymotat, aby vše dopadlo dobře?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Premiérová VÝMĚNA MANŽELEK: Čím více dětí, tím více lásky? Jak se Lenka vypořádá s velkou rodinou?
Výměna manželek plná NEVĚRY! Odpustit, tolerovat, nebo nenávidět?
Emotivní VÝMĚNA MANŽELEK: Jak se Milada ze sociálně slabší rodiny vyrovná s tím, že jinde se mají lépe?


Buďte tolerantní
Určitě se shodneme na tom, že není nejlepším řešením žárlit na muže, který vám "odtáhl" manžela od rodiny. Zkuste tedy žárlení naprosto vypustit. I když svého muže milujete, pokuste se alespoň trochu smířit s tím, že společně byste nebyli šťastní. Láska je opravdu všude okolo nás a nevybírá si. A pokud svého partnera alespoň trochu milujete, pak mu dáte šanci a prostor, aby byl spokojený se svou pravou láskou.

 


Jak to říct dětem?

A jak tuhle novinku sdělit dětem? No přeci naprosto normálně a především upřímně. Na rovinu jim vysvětlete, co se stalo, a že na celé záležitosti není nic divného. Vždyť každý má právo na to, aby byl s tím, koho má rád. Uvidíte, že děti celou záležitost vezmou s nadhledem a dětskou otevřeností.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře