Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je strašně smutné, když se žena stydí za své tělo.

Při sexu nesundávám podprsenku, stydím se

V posteli
zdroj: Thinkstockphotos V posteli
aktualizováno 02.12.2018, 00:28 | 02.12.2018, 00:28 | doma.cz/kat

Je strašně smutné, když se žena stydí za své tělo.

Stačí pár nemístných poznámek od netaktních partnerů na počátku sexuálního života a na pořádný mindrák je zaděláno. Přitom kolik z mužů vypadá jako Alain Delon či Brad Pitt…O to víc jsou ale v hodnocení vzhledu přísnější.

 

Vlastní sebehodnocení tak může být posunuto úplně jinam. Časté jsou případy, kdy se ženy stydí za tělo, pro které by jiné daly modré z nebe. Žena s malými ňadry se stydí, že vypadá jak kluk, místo toho, aby si považovala mladistvého zjevu lolitky. Ta s velkým poprsím se naschvál hrbí, i když by mohla od minuty vystupovat ve striptýzovém baru coby femme fatale či domina, které by muži leželi u nohou.

 
„S přítelem se můžu milovat jen při zhasnutém světle, nebo téměř oblečená,“ napsala nám čtenářka Jitka. „Mám prsa čtyřky, jenže po dítěti vypadají hrozně. Lukáše, mého partnera, to rozčiluje, jenže já když si ji sundám, tak myslím jen na to, že mi plandají. Nevím, co s tím.“

 

Orgasmus
(Foto: Profimedia)

  

Buďte pyšná na svou originalitu

 

Lidské tělo je nádherné ve své originalitě. Když si během sexu necháme podprsenku, tak originalitu potlačujeme. A co je horší: když si necháte podprsenku, je možné, že nedosáhnete potřebného uvolnění pro velkolepý sex.

 

Nehledě na špatný fyzický přístup k bradavkám – jak pro vás, tak i pro partnera. Odpíráte si laskání bradavek jen proto, abyste před ním vypadala dokonale? Navíc dáváte okatě najevo, že se za něco stydíte, že máte nízké sebehodnocení. A o to jde především. Pokud máme problém vidět se nahé, jak se pak můžeme mít rády?


ČTĚTE TAKÉ:

Co je podle mužů na ženách nejvíc sexy?

Tři nejhorší chyby mužů v posteli

 

Zajděte k psychologovi

 

Musíme přijít na to, kde se nechuť k vlastnímu vzhledu vzala. Je to spíše psychologický problém. Popovídejme si s partnerem o tom, co nás trápí. Třeba se dozvíme, že naopak po záplavě ženskosti (visící ňadra, široké boky, kyprá stehna) šílí.

 

Nenechte se nutit

 

Podprsenku si samozřejmě nechat oblečenou můžete, když vám osobně to pomáhá, na sex se dokonce nemusíte svlékat vůbec. Musíte to ale dělat sama pro sebe. Nenechte ses do ničeho nutit. Do té fáze, kdy žena, která měla psychické problémy, podprsenku odloží, musí dospět sama a vědět, proč to dělá.

 

Jestli partner miluje dokonalá ňadra a ne ženu v nás, ať jde a najde si je někde. Nestojí za to, abychom se v posteli stylizovaly do někoho, kým nejsme.

 

Samozřejmě, že můžeme pro lepší vzhled něco udělat: cvičit, používat správnou kosmetiku, v nejhorším zajít na plastiku. Ale pokud nemáte v pořádku sebehodnocení a sebevědomí, za nějakou dobu si na sobě neznelíbíte něco jiného – jinak se budete nechávat ořezávat na plastice donekonečna jako tužka…

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

karol 13:15 07.12.2015
Ty Miro, koukni se do zrcadla a dej si pořádnou facku, ať se konečně probudíš z toho svého snu
sigr 14:52 29.11.2015
Nestyděl bych se za malé nebo velké pra, ale za falešné.
Každé ženě sluší to co jí narostl.
Miro 09:41 26.11.2015
Nestydí se ty co maj nadvahu 15 a vice kg,, vytahany kozy az na bricho. a spodek bricha maji jak plachtu na nakladak. Ty se predvadi, je to na bliti. Ty co maji co ukazat tak se stidi, nemaji za co. pevne bricho, prsa na miste kde maji byt nevisí. stihla sexy postava. ty se neukazuji i na koupaku jsou zakryté narozdil od velryb co tam jsou ve velkem mnozství. to se clovek boji ze i bazen se vyleje kdyz vlezou do vody.
PFrost 16:59 24.11.2015
směšné kydy