Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Všechno směřuje k hezkému sexu, ale najednou chlouba vašeho partnera změkne. Když se opět dostane do pozoru, tak se situace stejně po chvíli opakuje. Už vás to nebaví a váš partner je z toho také vynervovaný. A hezký večer skončil.

Problémy s erekcí: Co když muži během soulože zvadne?

Muž - 3
zdroj: Thinkstockphotos Muž - 3
aktualizováno 11.02.2019, 10:24 | 11.02.2019, 10:24 | doma.cz

Všechno směřuje k hezkému sexu, ale najednou chlouba vašeho partnera změkne. Když se opět dostane do pozoru, tak se situace stejně po chvíli opakuje. Už vás to nebaví a váš partner je z toho také vynervovaný. A hezký večer skončil.

Muži jsou na svůj penis vysazení, a když mají problém, tak to snášejí velice těžce. Pokud by však jejich potíže měly vést k trvalému narušení sexuálního života, je potřeba je včas vyřešit. Problémy z postele by se totiž mohly snadno přenést i do vašeho vzájemného vztahu. Co dělat, když má muž problém s udržením erekce?


Zjistěte příčinu


I když je to pro něj citlivé téma, musíte se muže zeptat, co se děje. Zvlášť pokud byl předtím váš sexuální život uspokojující a problémy nastaly až nyní. Zapátrejte, jestli je na vině mužova psychika, nebo fyzické problémy.

 


Psychika sexuální život velmi ovlivňuje. Zamyslete se, zda se ve vašem vztahu něco nezměnilo. Třeba zrovna nějaká maličkost nefunguje a muž kolem sebe cítí napětí. Zeptejte se ho, jestli mu něco začalo vadit. Nebo může být ve stresu kvůli svému zaměstnání a na sex se kvůli tomu nemůže plně soustředit. Nepropadá třeba depresi?


Stejně tak ale mohou být na vině fyzické problémy. Takzvanou erektilní dysfunkci mohou způsobovat třeba ucpané cévy nebo i vysoký cholesterol. Pokud váš partner trpí cukrovkou nebo obezitou, tak to také může způsobovat potíže v posteli. Pošlete ho k doktorovi, který zkontroluje i další tělesné funkce.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Erekce v nesprávný čas! 23 Nejvtipnějších fotek

Za tyto problémy v posteli se nemusíte stydět. Má je totiž většina párů!

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí


Rušivé vlivy v ložnici


Nezměnilo se něco v místnosti, kde se milujete? Váš partner může být nervózní, pokud není v prostředí, na které je zvyklý. Třeba se zrovna přistěhovali příliš rušní sousedé, kvůli kterým nemá klid na to, aby se soustředil. Nebo jste zrovna daly závěsy do čistírny a muž má kvůli tomu pocit ztráty soukromí. Možná ho také ruší příliš rozvrzaná postel.


Odveďte pozornost


Pokud chcete tento problém vyřešit a opět si užívat jako na líbánkách, tak musíte vytrvat. Muž bude pravděpodobně při sexu příliš myslet na udržení erekce a v důsledku toho ji tím spíš ztratí. Pokud na něj budete příliš spoléhat i vy, tak se bude cítit pod tlakem a nevydrží. Zbytečně mu jeho problém nevyčítejte nebo do něj nerýpejte, snažte se ho spíš víc stimulovat. Ukažte mu, že spolu tento problém vyřešíte.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Eržika 16:00 13.02.2019
Déžinkovi to ta jeho hadica udělalala 2x při souloží s mojí sestrou,tak jsme ho tak zmlátily,že teď se mu už nestopoří vůbec,frajer jeden.
Důvěrně: 12:20 13.02.2019
Nikdy jsem nevěřil tomu, že psychika skutečně velmi negativně ovlivňuje i intimní život a když se k tomu přidá labilní partnerka, tak je to katastrofa.
Pozor na ženy závislé na léku RIVOTRIL, jsou nestálé, nespolehlivé, neboť po jeho požití jsou prostě mimo realitu, chovají se naprosto bezcharakterně a působí partneru neskutečná muka, byť vizuálně se jeví hodnověrnými, charakterními, bezproblémovými, vyzrálými.