Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pokud jste si mysleli, že jediným přínosem milování je rozkoš, jste na omylu.

Najděte si chvilku! Proč mít sex každý den?

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 16.10.2012, 00:00 | 16.10.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Pokud jste si mysleli, že jediným přínosem milování je rozkoš, jste na omylu.

Nejenom, že po sexu se vám bude líp spát, zbavíte se stresu a spálíte kalorie, ale existují i další důvody, proč mít sex tak často, jak je jen možné. proč? PRotože tohle všechn ozvládne sex:

 

Vyřeší problémy se srdcem

 

Nedávná vědecká studie opět dokázala, že lidé, kteří mají sex častěji než dvakrát týdně, mají menší riziko infarktu, než ti, kteří si sex dopřávají jedno týdně, nebo dokonce méně často.

 

Zvyší vaši imunitu

 

Pravidelné milování zvyšuje hladinu imunoglobulinů, díky kterým je naše tělo odolnější vůči infekcím, jako je nachlazení nebo chřipka.

 

Snižuje stres

Máte problémy v práci nebo řešíte rodinné problémy? Rozhodně nerezignujte na pravidelný sexuální život. Nejenom, že vám sex vylepší náladu, ale vědci prokázali, že ti, kteří se pravidelně milují, nepodlehnou stresu tak snadno.

 

Zmíňuje bolest

Jestliže používáte výmluvu na bolest hlavy, abyste se vyhnuli sexu, je to trochu iracionální, protože sex vás naopak dokáže bolesti zbavit. Uvolněte se a pusťte se do toho!


ČTĚTE TAKÉ:

Mužské mindráky v posteli: Čím se tajně stresují?

Které věty muže v posteli nejvíc nabudí?

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

 

Je na dlouhověkost

 

Pokud máte devadesáteliteou babičku v rodině, možná vám nechce prozradit svůj tajný recept na dlouhověkost, ale vědci seniory práskli! Na dlouhověkosti má zásluhu pravidelný sexuální život. Lidé, kteří mají oragsmu aspoň dvakrát týdně žijí déle, než ti, kteří mají sex jen jednou týdně nebo vůbec.

 

 

Zlepšuje krevní oběh

Během sexu se nám zvyšuje tepová frekvence podobně jako při sportu. Krev rychleji putuje k jednotlivým orgánům a zásobuje je kyslíkem. Toxiny z nich pak lépe odcházejí. Celkově jsme pak víc trénovaní.

 

 

Lépe se nám po sexu spí

Po orgasmu dojde k obrovskému uvonění a vyplavení oxitocinů – hormonů štěstí do krevního řečiště. Bude se vím spát jako když máte na růžích ustláno!


 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

kkkkk 15:05 16.10.2012
chcete si přivydělat peníze? jednoduše se ZUMAILEM!
nebude vás to stát čas ani peníze!
zkuste zumail!!!! stačí kliknout na tento odkaz, zaregistrovat se, a pak už jen rozklikáváte emaily a peníze naskakují sami!!!

www.zumail.cz/jsemzuu/e168cfb603f59ae2
... nejsou to žádné velké obnosy peněz, ale každá koruna dobrá...a hlavně: OPRAVDU TO FUNGUJE!!!

zkuste ještě http://www.penizezaemail.cz/?ref=34776
je to v podstatě to samé, jen jiná firma...
já mám obojí a vydělávám tím víc peněz!!!!!