Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Myslely jste si, že za sex platí jen zoufalci, zvrhlíci, podivíni, násilníci a ti, se kterými by zadarmo prostě nikdo nespal? Omyl! Nevěstince navštěvují i muži, kteří to v našich očích nemají vůbec zapotřebí. Proč to dělají?

6 šokujících důvodů, proč muži platí za sex

Prostitutka
zdroj: Thinkstockphotos Prostitutka
aktualizováno 26.11.2018, 00:00 | 26.11.2018, 00:00 | doma.cz

Myslely jste si, že za sex platí jen zoufalci, zvrhlíci, podivíni, násilníci a ti, se kterými by zadarmo prostě nikdo nespal? Omyl! Nevěstince navštěvují i muži, kteří to v našich očích nemají vůbec zapotřebí. Proč to dělají?

Co mladé muže v nejlepší kondici nebo zadané vyzrálé muže přivádí ke dveřím nevěstince?

 

 

1. Muži mají v průměru mnohem vyšší apetit než ženy a potřebují ho někde vybít.

 

V mnoha případech to potřebují častěji a intenzivněji než jejich partnerky. Než aby se doprošovali, raději za sex zaplatí. 


2. Touží po sexu. Ne po milování.

 

Zaplatit za sex je pro ně jako obchodní transakce. Mají nárok na to, za co zaplatili. Nikdo po nich nevyžaduje žádné emoce. Nemusí těsně po akci nic rozebírat. Můžou jít rovnou na věc. S partnerkou je pro ně celá záležitost prostě složitější, namáhavější a nejistá.


3. Nemusí se stresovat, jestli svou sexuální partnerku uspokojí.

 

Ženy jsou pro muže komplikované. Není lehké je uspokojit a pořádně navnadit. Neschopnost sexuálně potěšit svou partnerku v nich vyvolává pocit nejistoty, úzkoust a problémy s erekcí. S prostitutkou tohle jednoduše nemusí řešit.

 


4. Cítí se tak svobodnější.

 

V mnoha mužích dlouhodobý vztah vyvolává omezující pocit. Cítí se být věčně pod kontrolou. Sex s prostitutkou jim dodá pocit volnosti a sexuální nezávislosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sugardating: Randění se staršími muži výměnou za luxusní životní styl

Milenec na objednávku. ROZHOVOR s gigolem

VÁŠ PŘÍBĚH: Nechávám se vydržovat bohatými muži, v pravou lásku přesto stále věřím


5. Neriskují zlomené srdce.

 

Ženy umí být pěkné potvory a často sex používají jako prostředek k manipulaci. To v mužích vyvolává úzkost a cítí se být zranění. Sexem s prostitutkou se od své partnerky podvědomě odpoutávají a stávají se méně zranitelní.


6. Uspokojují svou touhu po sexuální rozmanitosti.

 

Je všeobecně známo, že muži v sobě mají zarytou touhu rozsévat, kterou jim návštěva nevěstince pomůže uspokojit. Inklinují k většímu množství sexuálních partnerek, zatímco ženy mají tendenci odevzdat se jednomu muži.

 

Dokázaly byste partnerovi odpustit sex s prostitutkou? Napište nám do komentářů!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jan Holý 21:48 18.12.2018
Já bych mu ten sex s prostitutkou neodpustil.