Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Snad každá žena chce, aby sex skončil dokonalým orgasmem. Jenže často se na pomyslnou orgasmusovou horu sápeme, pomalu už cítíme zvyšující se nadmořskou výšku, a pak…tvrdý pád zpátky na zem. Během vteřiny přijdeme o vysněný cíl a doufáme, že se ho...

Proč nemám ORGASMUS? 6 důvodů, kvůli kterým nedosáhnete vrcholu

Orgasmus - 2
zdroj: Thinkstockphotos Orgasmus - 2
aktualizováno 26.03.2018, 00:49 | 26.03.2018, 00:49 | doma.cz

Snad každá žena chce, aby sex skončil dokonalým orgasmem. Jenže často se na pomyslnou orgasmusovou horu sápeme, pomalu už cítíme zvyšující se nadmořskou výšku, a pak…tvrdý pád zpátky na zem. Během vteřiny přijdeme o vysněný cíl a doufáme, že se ho dočkáme třeba následující den. Jenže existují ženy, které tohoto vrcholu dosáhnou pokaždé, když se jim zachce.

Pokud jste čekaly, že kouzlo spočívá v sexu se šikovným partnerem, pak jste byly na omylu. Za svůj (ne)orgasmus si tak trošku můžete i vy sama.


1. POZNEJTE SVÉ TĚLO


V první řadě je důležité, abyste poznala své tělo. Díky masturbaci se dozvíte, jaká intenzita pohybů vám dělá dobře. Zjistíte, jak funguje váš klitoris, což následně můžete přenést do samotného sexu. Masturbace má opravdu pozitivní vliv na orgasmus, a tak si ji dopřávejte plnými doušky. Po čase sama poznáte rozdíl a pocítíte, že masturbace skvěle ovlivnila vnímání vašeho těla.


2. KVALITNÍ PŘEDEHRA


Pánové to zřejmě nechtějí slyšet, ale pravdou zůstává, že dlouhá a kvalitní předehra je základním kamenem pro orgasmus. Zatímco muži nemají problém „dostat se do varu“, ženám to občas dělá velký problém. Pokud nezazdíte předehru, ale naopak si ji užijete plnými doušky, pak na vás bude čekat odměna v podobě orgasmu. Během předehry se nebojte odvázat a provádějte věci, které vás doopravdy vzrušují. Jedině tak se skvěle naladíte.

 


3. ŘEKNĚTE SI O TO


Vy jste sice své tělo díky masturbaci dokonale poznala, ale váš protějšek možná stále neví, co vám dělá dobře. Vzhledem k tomu, že asi není Sibylou, uděláte dobře, když mu své tajné tužby prozradíte. Řekněte mu, co se vám líbí, jaké tempo vám vyhovuje, a taktéž mu naznačte, že se váš orgasmus blíží. Uvidíte, že tato komunikace vašemu sexu jedině prospěje. Navíc vašeho partnera naprosto vzruší myšlenka, že víte, co v posteli chcete.


4. POSILTE SVALY PÁNEVNÍHO DNA


Může se stát, že jsou vaše svaly ochablé, a tím pádem dostatečně nereagují na sexuální vzrušení. Pomoc je ale naprosto jednoduchá? Stačí, když každý den budete posilovat svaly pánevního dna, a to tak, že budete stahovat svalstvo k sobě, jako když zadržujete moč. Tento jednoduchý trik vaše svalstvo posílí a cesta za vysněným orgasmem bude opět na pořadu dne.

 


5. NEZAPOMEŇTE NA DÝCHÁNÍ


Občas se stává, že během sexu přestaneme pravidelně dýchat. I tohle může mít velký vliv na to, zda dosáhneme orgasmu, nebo naopak. Zkuste tedy celý sex prodýchat, a to i v momentě, kdy váš orgasmus bude na cestě. Jedině tak z cesty nesejde a dostaví se v plné parádě.

 

ČTĚTE TAKÉ:

6 věcí o ANÁLNÍM SEXU, o kterých se nemluví
Odhalujeme pornomýty: Domina nebo subinka?
Sex s kily navíc: Nenechte špíčky převálcovat vaši touhu!


6. NETLAČTE NA PILU


Nejhorší, co můžete udělat, je, když se na orgasmus příliš upnete. Budete ho pokaždé vyžadovat, a když ho nedosáhnete, tak budete zklamaná. Tímto chováním si akorát koledujete o psychický blok, kvůli kterému byste orgasmus už nikdy nemusela zažít. Nezapomeňte na to, že uvolněnost a dobrá nálada jsou klíčem k dokonalému orgasmu.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře