Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už ani nevíte, kdy jste to dělaly naposledy a začínáte mít trochu obavy? Je pravděpodobné, že za tím stojí jedna z těchto věcí!

Proč máte s partnerem MÁLO SEXU? Může za tím stát jedna z těchto 8 věcí!

Nuda v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Nuda v posteli
aktualizováno 29.10.2018, 00:00 | 29.10.2018, 00:00 | doma.cz

Už ani nevíte, kdy jste to dělaly naposledy a začínáte mít trochu obavy? Je pravděpodobné, že za tím stojí jedna z těchto věcí!

Na čem byste měly zapracovat, aby se vám do ložnice vrátil zase život?

 

1. V posteli dáváte přednost telefonu nebo televizi


Udělaly jste si špatný návyk a před usnutím sledujete televizi přímo z postele, z posledních sil pročítáte pracovní maily na telefonu nebo odpočíváte bezduchým scrollováním na sociálních sítích? Musíte se toho zbavit! Stanovte si, že mobil ani televize do postele prostě nepatří.

 


2. Necítíte se být dostatečně atraktivní


Možná jste trochu přibrala nebo jste unavená a nemáte čas o sebe pečovat. Necítíte se sexy, a proto se intimním hrátkám raději vyhýbáte. Stejné pocity může mít i váš partner. Možná se bojí, že jeho erekce už nebude tak kvalitní jako dřív nebo že už to jednoduše neudýchá.


3. Příliš pracujete


Žijete prací a na sex už nezbývá čas. Vy nebo partner trpíte únavou, stresem a neustále přemýšlíte, co vás čeká zítra v práci a jaký bod jste ještě neodškrtli ze svého dlouhého seznamu. Pokud tomu tak je, potřebujete nutně volno! Zkuste vymyslet, jak váš rozvrh trochu uvolnit a nesnažte se všechno zvládat na sto procent. Prospěšný by pro vás mohl být i prodloužený víkend v přírodě. Bez telefonu a daleko od pracovních povinností.

 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jste nespokojená v posteli? Víme, co vám doopravdy chybí

Jak vzbudit chuť na sex v každém muži? Radí ostřílená STRIPTÉRKA

5 šílených změn, které se stanou s vaším tělem, když NEMÁTE DLOUHO SEX


4. Nechcete, aby vás slyšely děti


Věčný problém párů, které žijí v menších bytech a bojí se, aby děti nevtrhly do ložnice v nesprávnou dobu nebo neslyšely nějaké zvuky. Za prvé byste měly stanovit pravidla ohledně vstupování do vaší ložnice a za druhé byste měly zkusit najít společný čas v rozvrhu, kdy jsou děti zrovna ve škole nebo v zájmových kroužcích.


5. Je pro vás těžké dosáhnout orgasmu


Zamyslete se, proč tomu tak je. Možná se nedokážete uvolnit, možná jste příliš vystresované nebo věnujete málo času kvalitní předehře. Zkuste s tím něco udělat!


6. Už se tolik nepřitahujete


Je těžké mít vášnivý sex s někým, s kým jste se před hodinou pohádaly, leze vám na nervy nebo pořád uklízíte jeho nepořádek. Dostaňte se do jádra problému! Všechny konflikty je nutné vykomunikovat a dojít k nějakému kloudnému řešení. Bez toho ve vás bude přetrvávat vztek a bude těžké se před partnerem úplně uvolnit.


7. Dáte přednost masturbaci


Radši sáhnete po vibrátoru a partner po pornu, než abyste vyvinuly nějakou aktivitu a snahu? Udělejte kompromis. Co takhle se na film pro dospělé podívat spolu a vyzkoušet u toho nějakou novou erotickou hračku?

 


8. Je v tom někdo další


Pokud váš partner pokukuje po kolegyni v práci nebo má aféru mimo partnerské lože, není divu, že už se vás ani nedotkne. Trápí ho černé svědomí a sotva se vám dokáže podívat do očí. Máte-li nějaké podezření, na rovinu se ho zeptejte a nedržte v sobě nahromaděné emoce.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře