Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Eva z Ulice to teď nebude mít lehké. Po celou dobu jejich vztahu byla Milošovi věrná, nedávno se ale spustila s Růžičkou. To ale není jen tak někdo, jde o jejího šéfa. Původně mělo jít jen o jeden úlet, nakonec se ale jednalo o dlouhodobou nevěru....

Provalená nevěra? Takhle můžete bojovat o záchranu manželství!

Seriál Ulice: Eviny zálety se provalí...
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Eviny zálety se provalí...
aktualizováno 10.09.2019, 00:00 | 10.09.2019, 00:00 | doma.cz

Eva z Ulice to teď nebude mít lehké. Po celou dobu jejich vztahu byla Milošovi věrná, nedávno se ale spustila s Růžičkou. To ale není jen tak někdo, jde o jejího šéfa. Původně mělo jít jen o jeden úlet, nakonec se ale jednalo o dlouhodobou nevěru. Nějakou dobu se Evě dařilo před Milošem to, co dělá za jeho zády, skrývat, teď na to ale přišel. Co byste měly dál dělat, pokud jste ve stejné situaci jako Eva, avšak o manžela nechcete přijít?

I když nevěra vztah dvou lidí hodně naruší, ještě ho nemusí nadobro ukončit. Je možné ve vztahu nadále pokračovat, pokud dodržíte následující pravidla. Připravte se ale na těžkou práci!


1. Proč k nevěře došlo?


Aby mohl vztah zase fungovat, musíte si ujasnit, proč k nevěře došlo. Chyběla vám například od partnera dostatečná pozornost? Byly jste sexuálně frustrované? Potřebovaly jste jen nějaký nový zážitek? Nebo jste si chtěly dokázat, že jste po letech manželství pro opačné pohlaví stále žádané? Až si na tuto otázku zodpovíte, zkuste si promyslet, jak svůj problém proberete s partnerem. Řekněte mu, co vám ve vztahu s ním scházelo a co by podle vás bylo lepší do budoucna změnit.


2. Okamžitě s nevěrou přestaňte


Jestli chcete zachránit vztah, je nezbytné, abyste s nevěrou ihned přestaly. Neměly byste si stanovovat časový limit, že to ukončíte například do měsíce nebo do začátku zimy. Tím byste partnerovi jen dokázaly, že pro vás má váš úlet velkou cenu a nechce se vám zase tak moc vracet k předchozímu životu. Se svým milencem byste se však měly přestat stýkat úplně. Nemělo by mezi vámi přetrvávat žádné přátelství nebo kolegialita, tím byste ve vašem partnerovi budovaly pocit, že bude muset mít i nadále pochybnosti.

 

ČTĚTE TAKÉ:

10 nejčastějších mýtů o nevěře. Pozor, jsou to nesmysly!
Nový fenomén: Nevěra hned po svatbě! Neuvěřitelné...
První krize po 7 letech? Omyl! Nevěra se do vztahu vkrade mnohem dřív


3. Buďte k partnerovi trpěliví


Když vám partner přijde na nevěru, pravděpodobně ho to bude ještě dlouho užírat a bude mít tendenci vylévat si na vás zlost. Musíte však pochopit, že jste to byly vy, kdo udělal chybu, partnerovy pocity jsou oprávněné a vy byste se po takovém zjištění nejspíš chovaly podobně. Jestliže má potřebu vás teď na každém kroku kontrolovat a hledat další důvody, proč už vám nevěřit, nenechte se vyprovokovat a dopřejte mu čas, aby se s tím srovnal.


4. Ujišťujte ho o tom, že o něj stojíte


Pokud došlo k nevěře, ale rády byste se vrátily k partnerovi, pravděpodobně mu budete muset vysvětlit důvody, k čemu je vám ještě dobrý. Jinak by si mohl například myslet, že je pro vás jen pohodlnější nebo praktičtější s ním zůstat. Nebojte se mu často říkat, co k němu cítíte a proč je pro vás tak důležité ho v životě stále mít.

 

nevěra
(Foto: Getty Images)


5. Nelpěte na tom, aby se partner nikomu nesvěřoval


Jestliže jste byly svému partnerovi nebo manželovi nevěrné, nejspíš budete chtít, aby to zůstalo jen mezi vámi. Nemůžete po svém partnerovi ale chtít, aby to v sobě dusil a nemohl se nikomu svěřit s tím, co se mu stalo. Nemusí to zrovna říkat každému, nechte ho ale, ať se o to, co zrovna zažívá, s někým podělí. Alespoň získá pohled na věc od nestranné osoby.


6. Neslibujte, konejte


Vašemu partnerovi nejspíš nebude stačit slib, že odteď se ve vašem vztahu všechno zlepší a už nikdy mu nic neprovedete. Raději se snažte dokázat mu, že to myslíte skutečně vážně. Snažte se nevyvolat v něm sebemenší žárlivost a splňte mu nějaké přání, po kterém už dlouho toužil. A hlavně myslete na to, že to bude běh na dlouhou trať.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

milan 64 22:35 10.09.2019
celkem rozumně napsaný článek a body,jak se s tím vyrovnat a začít si svého partnera vážit,ale praxe je mnohem smutnější a tvrdší