Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zapomeňte na první manželskou krizi po sedmi letech. Nedávný vědecký výzkum přinesl šokující odhalení o tom, jak dlouho jsou spolu manželé v okamžiku, kdy jeden z partnerů začne podvádět.

První krize po 7 letech? Omyl! Nevěra se do vztahu vkrade mnohem dřív

Nevěra
zdroj: Profimedia Nevěra
aktualizováno 03.04.2018, 16:20 | 03.04.2018, 16:20 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Zapomeňte na první manželskou krizi po sedmi letech. Nedávný vědecký výzkum přinesl šokující odhalení o tom, jak dlouho jsou spolu manželé v okamžiku, kdy jeden z partnerů začne podvádět.

Říká se, že první krize v manželství přichází po sedmi letech a někteří z partnerů ji "řeší" nevěrou. Ale nyní se díky odpovědím stovek lidí ukázalo, že mnozí nevydrží ani těch sedm let, než se začnou ohlížet po jiné ženě či muži.

 

Podle stránky Illicit Encounters by se krize po sedmi letech měla přejmenovat na krizi po třech letech. Tak dlouho totiž trvá, než začne jeden z partnerů podvádět.

 

Portál oslovil 800 uživatelů s otázkou, jak dlouho jim trvalo, než si začali s někým jiným. Mnozí se shodli na odpovědi - tři roky a pět měsíců.

 

 

U žen je to dokonce ještě kratší doba - tři roky a jeden měsíc. A není překvapivé, že jsou to právě ženy, které si dříve uvědomí, že v jejich manželství to skřípe.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jediný lék na nevěru? Prozradil ho psycholog Šmolka!
Češi jsou přeborníci v nevěrách! Polovina mužů a třetina žen podvádí!
Nevěra: deset důvodů, proč to ženy dělají

 

Nejspokojenější jsou ženy prvních 15 měsíců od uzavření manželství. "Pro některé je manželství výzvou, symbolem sociálního postavení a způsobem, jak ostatním lidem ukázat, že jsou lepší než oni," řekl mluvčí stránky Christian Grant. Muži vydrží v chomoutu spokojeni zhruba 18 měsíců.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře