Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Každá žena by si přála dostat takový dárek – třeba k Valentýnu!

Recenze čtenářky Katy: Testovala jsem duální vibrátor

Vibrátor
zdroj: oficiální zdroj Vibrátor
aktualizováno 07.02.2013, 08:58 | 07.02.2013, 00:00 | doma.cz/kat

Každá žena by si přála dostat takový dárek – třeba k Valentýnu!


První, co zaujme na duálním vibrátoru Lelo Soraya je jeho elegantní vzhled, který vytváří dojem luxusu. Tento dojem samozřejmě umocňuje balení – tmavá dárková krabička, ve které kromě samotného vibrátoru najdete také brož insignia ve tvaru osmičky a saténový sáček. Takový dárek od muže ženě prostě vyrazí dech.


Když si vibrátor poprvé nesměle vezmete do dlaně, nejprve vás zaujme příjemný povrch, pak možná pocítíte trochu zklamání nad nedostatkem mohutnosti a nakonec neodoláte a začnete testovat tlačítka.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Recenze čtenářky Evy (23): Zkoušela jsem vibrátor!

TEST Venušiných kuliček: Objevili jsme překvapivé vychytávky

 

Vibrátor
(Foto: oficiální zdroj)

 

Vibrátor má dva na sobě nezávislé motorky. Dokud Sorayu jen držíte v dlani, nedoceníte jejich význam. Ovšem v okamžiku, kdy se Soraya rozvibruje uvnitř v jiném rytmu, než v jakém vás dráždí na povrchu, vyrazí vám to dech a najednou zjistíte, že na velikosti opravdu nezáleží (navíc tvar vibrátoru je vymyšlen tak, aby potěšil).

 

Tahle hračička opravdu umí zázraky - víc než jeden zázrak, díky osmi možnostem nastavení a deseti stupňům intenzity, které se přizpůsobí každé náladě.


Vibrátor je propracovaný do posledního detailu a nestane se vám, že by nějaká jeho část způsobovala nepohodlí. Navíc je vodotěsný a má dlouhou výdrž (4 hodiny na jedno nabití).

 

Více na intimity.cz.

 

 
7 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Štepán 20:27 09.06.2013
Asi myslí váhu
Gertrůda 17:06 07.02.2013
Zase jsem naletěla,koupila jsem si tento vychvalovaný dualní vibrator a tady je hodnocení.Při počátečním použití a prvním rychlostním stupněm to ještě šlo,ale jak jsem začala zvyšovat rychlost tak začínal pomalu problém!!Při osmém stupni se mi začalo podezřele kouřit u pr..le asi po pěti minutách přiběhl Alfons(manžel)že hoříme,když viděl,že se mi kouři u pr..le přiletěl s kýblem vody a chrstnul mi to na ku..du tim okamžikem dokonal dílo skázy.Studená voda na rozžhavený vibrátor dual udělala své,strojek se zeškvařil a semozřejme to postihlo i mou rozžhavenou ku...du.V současností jem ráda že se vyčurám,jinak je má ku..da nepoužitelna a Alfonse(manžela)posílám na měsíc do lázni.
BBB 12:37 07.02.2013
A na co se to používá?
Fifinka 07:37 07.02.2013
To psal nějakej chlap ne? Prej, že zklamání nad nedostatkem mohutnosti. Na tý fotce s prstama je jasný, že minimálně 15cm mít bude. To by mě zajímalo, která žena se vyžívá v tom soukat do sebe co největší předměty.