Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Už tento týden se na televizních obrazovkách dočkáme rozchodu mezi Davidem a Alenou. I když jsme si mysleli, že se David s Alenou rozejde hned po příjezdu z Rakouska, situace se nenadále změnila, a David se rozhodl ještě chvilku vyčkat. Zatímco se...

Rozchod Davida s Alenou na spadnutí! Jak se má Alena zachovat? + ROZHOVOR

Seriál Ulice: David se rozchází s Alenou
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: David se rozchází s Alenou
aktualizováno 24.10.2017, 10:33 | 24.10.2017, 00:26 | doma.cz

Už tento týden se na televizních obrazovkách dočkáme rozchodu mezi Davidem a Alenou. I když jsme si mysleli, že se David s Alenou rozejde hned po příjezdu z Rakouska, situace se nenadále změnila, a David se rozhodl ještě chvilku vyčkat. Zatímco se Alenin táta zotavuje z infarktu, David spřádá plány, jak se s Alenou co nejcitlivěji rozejít. Podaří se mu to?

Možná jste si sami všimli, že Alena je velmi cílevědomý a zarputilý člověk, který ví, co chce a jde si tvrdě za tím. Dokonce sama vycítila, že s Davidem dokáže v určitých situacích manipulovat, a dotlačit ho tam, kam si přeje. Navíc dobře ví, že vztah mezi Terezou a Davidem nikdy nebyl založen pouze na čistém přátelství. Jenže teď přijde rána, na kterou není ani silná Alena připravena. Rozchod je pro většinu z nás velmi bolestivý a málokdo ho dokáže ze dne na den vstřebat.

 

Seriál Ulice: Proč se Alena sesype?
(Foto: TV Nova)


Jak by se měla Alena zachovat?

Můžeme jenom hádat, jak Alena bude reagovat, ale všem je nám asi jasné, že o Davida bude bojovat. Ostatně taková je taktika mnoha žen, které si vyslechnou od svého partnera drsná slova o rozchodu. Otázkou však zůstává, zda má cenu o vztah bojovat. Pokud vás opustí muž, který se zamiloval do někoho jiného, pak je naprosto zbytečné ho přemlouvat, aby zůstal s vámi. On sám zřejmě o rozchodu dlouho přemýšlel, a tak tedy nešlo o vteřinový zkrat. Bylo by hloupé, kdybyste ho přemlouvala, prosila či se doprošovala. I když vám to v ten moment bude připadat naprosto nutné, nenechte se ovládnout situací.


ČTĚTE TAKÉ:

Kouzlo staré lásky aneb Pro koho se Věrka z Ulice má rozhodnout?
Lze skloubit mateřství s nastartovanou kariérou? Své by o tom mohla vyprávět Světlana z Ulice
Má láska mezi Terezou a Davidem z Ulice šanci? Známe názory diváků!


Nejen o rozhodu s Davidem se rozpovídala představitelka Aleny – herečka Tereza Vítů.


Domníváme se správně, že se Alena Davida jen tak nevzdá?
Já myslím, že ne. A že to bude ještě boj!


Jaké to je, hrát spíše negativní postavu? Mnoho lidí si může myslet, že jste taková i v reálném životě. Setkáváte se s nadávkami, urážkami atd.?
Když herec hraje negativní postavu, musí se připravit na to, že někdy nebude u diváků nejoblíbenější. Hrát Alenu si užívám, a třeba v budoucnu zase dostanu roli, která bude sympatičtější. Uvidíme. A když člověk nečte diskuse na sociálních sítích, tak je to v pohodě. 

 

Seriál Ulice: Rozejde se David s Alenou co nejdříve kvůli Tereze?
(Foto: TV Nova)


Bude David Aleně nevěrný?
No, asi záleží na tom, co berete jako nevěru. Mám dojem, že se už několikrát líbali a že je jim jasné, co k sobě cítí. To už mi jako nevěra připadá. 


Rozejde se Alena s David alespoň do Vánoc? 
Vánoce jsou dnes oblíbené téma. Já myslím, že už má pro něj dárek. Bohužel se ale bojím, že on pro ní taky. 

 

Celý rozhovor si můžete přečíst zde.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře