Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nemáte zrovna vztah nebo vám nevyšlo manželství, a tak byste si rády trochu povyrazily? Kolem vás je sice spousta mužů, ale většina z nich jsou ženatí nebo zkrátka zadaní. Nezoufejte a zkuste se porozhlédnout v novějších vodách. Spousta mladších m...

Sedm důvodů, proč byste měly mít sex se zajíčkem

starší žena mladší muž
zdroj: Getty Images starší žena mladší muž
aktualizováno 18.02.2019, 00:03 | 18.02.2019, 00:03 | doma.cz

Nemáte zrovna vztah nebo vám nevyšlo manželství, a tak byste si rády trochu povyrazily? Kolem vás je sice spousta mužů, ale většina z nich jsou ženatí nebo zkrátka zadaní. Nezoufejte a zkuste se porozhlédnout v novějších vodách. Spousta mladších mužů má zájem o kontakt se zralejší a zkušenější ženou a vůbec to neznamená, že byste měly někoho sexuálně zaučovat.

Mladší muž se totiž vůbec nerovná nezkušený muž, natož panic. Ideálně by mělo jít o muže, který je asi tak o desetiletí mladší než vy. Nic však není zakázané a vy klidně můžete zabrouzdat mezi mnohem mladší, pokud se vám chce. Žádná věková hranice neexistuje a zkusit to přináší hromadu výhod.


1. Zvýšíte si sebevědomí


Jedním z největších přínosů je, že když vás osloví mladší muž, rázem ožijete a okamžitě si začnete víc věřit. I když si samozřejmě nepotřebujete nic dokazovat, sex nebo minimálně schůzka s mladším mužem vám zaručeně zvýší sebevědomí, že na to pořád máte. A tento pocit je vždycky dobrý, obzvlášť třeba po náročném rozchodu.

 

starší žena mladší muž
(Foto: Getty Images)


2. Omládnete


Když budete mít sexuální poměr s mužem, budete s ním chtít „držet basu“ a podvědomě omládnete. Mladší muž navíc bude v obraze, co je v posteli zrovna trendy, a tak s ním určitě nezažijete žádnou nudu. Naopak vás to nabije energií na rozdávání. Zajíček vám ukáže nové polohy a spoustu věcí, za které by se třeba starší muži už styděli. Navíc bude zaručeně mnohem ohebnější než třeba váš bývalý.


3. Únava se nepřipouští


Když jde o sex, tak mladší muži nebudou znát únavu. Co se týče náboje a temperamentu, tak vás určitě nezklamou. Žádná lenost nebo problém s erekcí, hřebeček má síly dost a rád se o ni s vámi podělí.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co mladé muže vzrušuje na starších ženách
Starší žena a mladší muž? Experti říkají ANO
PŘÍBĚH LÉTA: Jak vdanou ženu očaroval studentík


4. Řeknete si, co chcete


Mladší muži většinou podvědomě hledají ve vztahu s o pár let starší ženou dominanci. Vyhoví vám proto ve všem, co vám uvidí na očích. Vy už budete naopak vyzrálé a nebudete se bát o svých tužbách promluvit. Pěkně mu řeknete, co chcete, zatímco v mládí byste se k tomu třeba neodhodlaly.

 

5. Se zajíčkem si vyhrajete

 

Předchozí bod je spojený i s tím, že mladší muž bude otevřenější různým experimentům. Pokud navíc půjde o krátkodobý vztah, tak rozhodně zapomeňte na to, že byste po přinesení nějaké erotické hračky slyšely věty typu: „S čím to zase přišla.“ Jestli tedy máte nějakou svoji tajnou libůstku, mladší muž ji určitě neodmítne s opovržením. Naopak ho to bude fascinovat a vy se nebudete stydět.

 

starší žena mladší muž
(Foto: Getty Images)


6. Nechcete se vázat?


Pokud se momentálně sice chcete odvázat, zároveň se ale nechcete příliš zavázat, tak je mladší muž ideálním řešením. Vždycky se mu můžete vymluvit s tím, že by takový vztah jinam kromě postele nevedl a nechcete si hrát na jeho matku. Vyřešeno.


7. Spravíte si oko


A konečně, mladší muži většinou makají na své fyzičce, a tak budete mít na co koukat. Nejen že vyzkoušíte něco nového v sexu, ale ještě to pro vás bude estetický zážitek. Šly byste do toho?

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře