Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Existuje krásnější pocit, než když s partnerem zažijete společný orgasmus? Mnoho, žen na tuto otázku bohužel nedokáže odpověď, a to z jednoho prostého důvod – ještě společné vyvrcholení nezažily. Pokud se k těmto nešťastnicím také řadíte, pak pro ...

Sen každé ženy? SPOLEČNÝ ORGASMUS! Víme, jak na něj

Pár v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Pár v posteli
aktualizováno 09.04.2018, 00:25 | 09.04.2018, 00:25 | doma.cz

Existuje krásnější pocit, než když s partnerem zažijete společný orgasmus? Mnoho, žen na tuto otázku bohužel nedokáže odpověď, a to z jednoho prostého důvod – ještě společné vyvrcholení nezažily. Pokud se k těmto nešťastnicím také řadíte, pak pro vás máme dobrou zprávu. Stačí vyladit techniku a ohňostroj vášně brzy dorazí.

Ze všeho nejdůležitější je správné načasování. To je zároveň i kámen úrazu, neboť pánové nemají problém vyvrcholit pár minut po prvním proniknutí, zatímco ženám trvá déle, než se dokonale uvolní.


Nalaďte se na stejnou vlnu

Najít společnou cestu je pro mnohé páry opravdový oříšek. Pokud vám trvá déle, než se uvolníte, pak svého partnera poproste o delší předehru, během které vás může laskat a orálně uspokojovat. V momentě, kdy se budete cítit připravena, vtrhněte do akce! Někteří pánové se po první vniknutí dostávají do jiné dimenze, ve které chtějí jediné – uspět, a to v nejrychlejším čase. Nebojte se svého přítele usměrnit a diktujete tempo vy. Nejlépe uděláte, když půjdete nahoru. Jedině tak budete královnou, které se musí každý podřídit. Zároveň ale myslete na komunikaci. Pokud se budete blížit do slastného cíle, řekněte to. Buď bude váš partner podobně naladěn, nebo vyvrcholení můžete ještě na chvilku odložit.

 

 

Problém nastává v momentě, kdy nemůžete dosáhnout orgasmu během pohlavního styku. Určitě nejste jediná žena, která má tento problém. Dobrou zprávou je, že i tuto nepříjemnost lze poměrně lehce vyřešit. Poproste svého partnera, aby se během pohlavního styku věnoval i vašemu klitorisu. Je jenom na něm, jaké ruční hrátky zvolí. Důležité ale je, aby vás jeho počínání rozvášnilo a připravilo na orgasmus. 


ČTĚTE TAKÉ:

Známe pravdu o MOKRÉM ORGASMU! Můžete ho dosáhnout i vy?
Čas na kvalitní předehru aneb Víme, čím rozdráždíte partnera!
6 věcí o ANÁLNÍM SEXU, o kterých se nemluví


Nejde nám to…
Možná jste snažením o společný orgasmus strávili již několik večerů a kýžený okamžik se stále nedostavil. Nejlépe uděláte, když se snažit přestane. Občas je důležité, netlačit na pilu. Pracujte na tempu a uvidíte, že za nějaký čas si společný orgasmus doopravdy užijete. Nezapomeňte na to, že klíčem k úspěchu je komunikace!

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře