Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Alkohol dokáže snadno odbourat zábrany a mnohdy výrazně zvyšuje chuť na sex. Je to známá věc, díky které se už prolomily nejedny ledy a která ovlivnila osud řady vztahů jak v kladném, tak v záporném smyslu.

Sex a sekt – alkohol, který inspiruje

Bublinky
zdroj: Thinkstockphotos Bublinky
aktualizováno 11.12.2013, 12:48 | 11.12.2013, 12:48 | / Doma.cz/trm

Alkohol dokáže snadno odbourat zábrany a mnohdy výrazně zvyšuje chuť na sex. Je to známá věc, díky které se už prolomily nejedny ledy a která ovlivnila osud řady vztahů jak v kladném, tak v záporném smyslu.

Jen málo druhů alkoholu umí ale zároveň podnítit vášně a navíc inspirovat k hrátkám, o kterých konzumenti většinou jen tajně sní. Sekt tento dar má. Snad proto, že je díky bublinkám vnímán jako nápoj vzrušivý, snad proto, že elegance skleniček, ze kterých se za romantických i vášnivých večerů konzumuje, přímo nahrává k odvážným hrátkám.

 

Klasická erotická literatura tak popisuje případy, kdy už sama konzumace sektu přiváděla dívky k orgasmu. Jak? Žena uspokojovala sama sebe a v okamžiku těsně před vyvrcholením se napila ze sklenky správně vychlazeného nápoje. Orgasmu tedy nedosáhla, počkala na to, až vzrušení částečně odezní, a celou proceduru znovu zopakovala. Výsledek? Pokud byla s tréninkem opravdu důsledná, po nějakém čase ji konzumace bublinek dokázala vzrušit natolik, že k vrcholu stačilo jen několik doteků na těch správných místech.

 

Svádění
(Foto: oficiální zdroj)

 

I bez propracovaných metod je ale sekt v dnešní době nápoj, který výrazně stimuluje erotické představy. Na to, jakým způsobem, jsme se zeptali v anketní otázce několika mužů a žen. Necháte se inspirovat?


František – 54, OSVČ
„Jakmile vidím lahev bohemky u nás v lednici, napadají mě jen dvě místa, kde by bylo vhodné ji popíjet. Vana a bazén. V obou případech pak celá aktivita spěje k tomu jedinému. Sekt vnímám jako prostředek, jako způsob, jak navodit tu správnou erotickou atmosféru. A vůbec nemusí jít o oslavu. Ostatně tam se něco podobného často ani nehodí.“

 

Irena – 20, studentka
„Vířivka, jahody nebo postel a sekt v pupíku. Obojí jsem zažila a na obojí nezapomenu. Jen sotva si dovedu něco podobného představit s vínem nebo snad pivem. Ale sekt a jeho popíjení z partnerova těla je hrozně hezké.“

 

Martina – 26, novinářka
„Když si představím, že by mi někdo nabízel sklenku sektu, bude mi hned jasné, že se mě bublinkami, které jdou rychle do hlavy, bude snažit „uvolnit“. A bude to mít určitě jednodušší, pokud za to ten člověk bude sám stát.“

 

Petr – 33, zaměstnanec v korporátní sféře
„To první, co si představím, je sekt tekoucí po jejích ňadrech. Pak polibky a „napájení se“ navzájem. A ve finále snad i orální sex s ústy, ve kterých má trochu sektu.“

 

ČTĚTE TAKÉ:

Pili jsme pravé šampaňské nebo sekt?
Víno, sůl a zdravé srdce – jde to dohromady?
KLUČIČÍ ZPOVĚĎ: Vadí nám, když piješ?
Víš, co piješ? Pozor na kalorie v nápojích


Láska prochází žaludkem


Aby večer dospěl k výsledku, který si ve svých představách člověk maluje, může tomu vedle pár sklenek sektu pomoci také recept, ve kterém hraje zázračný nápoj. Důvod? Láska přece prochází žaludkem.


Na večeři, kterou oceňují i labužníci, potřebujete 400 gramů čerstvého lososa, jednu limetku, 100 gramů hladké mouky, sůl, bílý mletý pepř, slunečnicový olej a 1,7 dcl Bohemia Sektu.


Limetku řádně omyjte. Kůru nastrouhejte a vymačkejte šťávu. Lososa očistěte, zbavte kůže, omyjte, osušte a nakrájejte na pravidelné kousky. Maso osolte, opepřete, zakapejte limetkovou šťávou a nechte pár minut odstát. Mezitím si připravte těstíčko, do kterého lososa obalíte – mouku, sekt a kůru z limetky vymíchejte v hladké těsto a nechte 15 minut odležet. Po patnácti minutách kousky lososa namočené v těstíčku osmažte dorůžova. Podávejte s vařeným bramborem s pažitkou a sklenkou dobrého sektu.

 

Věřte tomu, že tato jiskřivá večeře při svíčkách dokáže nejeden div.

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře