Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Líbání k sexu a milostnému životu tak nějak patří. Pár vášnivých a hlubokých polibků obvykle vede ke dveřím ložnice, kde se s chutí pokračuje. Přemýšlely jste ale někdy o tom, jaký může být sex bez líbání nebo už se vám to dokonce stalo? Měl dokon...

Sex bez líbání: Bez citu, nebo vzrušující hra?

Sex a líbání
zdroj: Getty Images Sex a líbání
aktualizováno 18.03.2019, 00:00 | 18.03.2019, 00:00 | doma.cz

Líbání k sexu a milostnému životu tak nějak patří. Pár vášnivých a hlubokých polibků obvykle vede ke dveřím ložnice, kde se s chutí pokračuje. Přemýšlely jste ale někdy o tom, jaký může být sex bez líbání nebo už se vám to dokonce stalo? Měl dokonce nějaký váš partner s líbáním vyloženě problém? Šlo by o stejný prožitek, nebo zase úplně jiný, když byste se místo polibků soustředily jen na to, co se odehrává tam dole? Nebo by to nebylo tak důvěrné?

Líbání bez sexu je zcela běžnou záležitostí, v opačném pořadí se s tím ale moc často nepotkáte. Když už, tak nedostatečné líbání není něco, co byste při sexu zrovna uvítaly. Možná byste na to přistoupily jen v případě, že by váš partner líbal opravdu špatně. Mohou nastat dvě varianty. Buď se muž polibku vyloženě vyhýbá, nebo se dohodnete, že nelíbací sex vyzkoušíte, protože jste to takhle ještě rozhodně nedělali.


Když muž nechce líbat


O nic vzrušujícího by samozřejmě nešlo v případě, kdy vy byste po polibku vyloženě prahly, zatímco partner by uhýbal. Tady by zřejmě byla chyba v jeho citové angažovanosti. Možná byste přemýšlely, zda vás vůbec miluje. Spousta mužů se třeba hájí tím, že pokud je sex nezávazný, tak by se s ženou neměli líbat, protože to už znamená něco víc.

 

Sex a líbání
(Foto: Getty Images)


Výzkumy opravdu ukazují, že ženy líbání při milování vyžadují mnohem víc než muži. Ti by se bez toho klidně obešli, a tak to s klidným srdcem oželí. Který muž by ale odolal dlouhému polibku? Možná skutečně jen ten, kterému jde jen o zásun a vlastní uspokojení. Pokud jste se na tom tedy nedomluvili.

 

Vzrušující hra?


Co když totiž svůj sex tentokrát zpestříte nebo spíš omezíte tak, že se spolu na vynechání líbání přímo domluvíte? Polibky by nebyly dovoleny ani při předehře, ani během samotného aktu. Myslíte si, že byste se bez pořádné pusy nevzrušily?

 

ČTĚTE TAKÉ:

Líbání: intimnější než pohlavní styk?
Nezávazný sex – stojí to za to?
Líbání bez hranic: intimní vychytávky


Pokud s líbáním jinak ve vašem vztahu nemáte problém a zajímá vás, jak velkou roli líbání v sexu hraje, zahrajte si na to, že se nesmíte s partnerem políbit na pusu. Polibky jsou dovoleny všude po těle s výjimkou rtů, kterým se musíte vyhnout. Vyzkoušejte, kdo koho vydrží déle nepolíbit!

 

Lidé chtějí zpravidla vždycky to, co zrovna nemohou mít. Když se tedy líbání stane takovým zakázaným ovocem, o to víc bude žádoucí. Když ale milování bez jediného polibku na ústa skutečně zvládnete, při příštím sexu bude hrát líbání o to žhavější roli a uvidíte, jak si užijete to, čeho se vám minule nedostávalo.

 

Sex a líbání
(Foto: Getty Images)


Polibek je akt důvěry, bez něj si možná při sexu nebudete připadat tak blízcí. Hraje důležitou roli v intimitě, a tak si najednou budete s partnerem připadat jako s úplně cizím člověkem. Váš sex tak bude probíhat v úplně jiné a nové rovině. Samozřejmě vás nenabádáme, abyste se už navždy vzdaly líbání. Za jednu zkoušku ze zvědavosti to ale určitě bude stát.

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře