Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Pouze jedna žena ze tří dosahuje během sexu pravidelně vyvrcholení. Mnoho žen má problém dosáhnout orgasmu. Mají mnoho příčiny – a mnohem více řešení.

SEX BEZ ORGASMU? Poradíme vám, jak se konečně rozvášnit!

sex_klasika
zdroj: Thinkstockphotos sex_klasika
aktualizováno 28.10.2017, 00:05 | 28.10.2017, 00:05 | doma.cz/man

Pouze jedna žena ze tří dosahuje během sexu pravidelně vyvrcholení. Mnoho žen má problém dosáhnout orgasmu. Mají mnoho příčiny – a mnohem více řešení.

Mnoho žen se bojí partnerovi říci, co se jim v posteli líbí a co ne. A často se děsí, že by partnerovi měly říci, že nedosáhly vyvrcholení. Dokud se to líbí partnerovi, je pro ně vlastní rozkoš až na druhém místě.


Chyba: Bohužel se tak připravujete o možnost, aby partner mohl vyjít vstříc vašim přáním a lépe vás pochopit - a také lépe uspokojit. Následek: Velmi mnoho žen má problém dosáhnout orgasmu. Nemusí to tak být!

 

Řešení: Konečně si promluvte! Muži dychtí po informacích. Řekněte mu, kde vás má hladit a kde ne. Muži bývají většinou za takové pokyny vděční.

 

 

Problém: Vaše hlava


Když během sexu přemýšlíte, co je potřeba ještě vyřídit v domácnosti, práci a soukromém životě, nikdy se partnerovi neoddáte. Hlavu nelze vypnout a myšlenky vycvičit. Romantika a sex je v takovém případě veškerá žádná.

 

Řešení: Vypnout jděte do postele teprve, když už máte svůj seznam úkolů prázdný. A pokuste se všechny problémy nechat za dveřmi ložnice a prostě se uvolnit. Ještě jste nevyprala prádlo, které se vám všude vrší? To je úplně jedno - nechte to být a užijte si soukromí s partnerem.

 

Problém: Sklenka Prosecca


Sklenička Prosecca nebo vína je sice romantická a je hezkým začátkem společného večera. Ale i když vám může alkohol zvednout náladu, je-li ho příliš budete brzy unavená a přestanete mít chuť na sex.

 

Řešení: Čistá hlava! Odložte skleničku stranou a věnujete se raději svému milovanému. Když ležíte v objetí svého milého, je mnohem hezčí mít jasnou mysl.

 

 

Problém: Nepříjemné čichové vjemy


Pokud váš miláček nevoní nejlépe, mizí jakákoliv erotika. Muž nemusí (a ani by neměl) vonět jako parfumérie, protože ženy mají rády právě samotnou vůni jeho těla. Ale silný zápach potu nebo šaty páchnoucí cigaretovým dýmem vedle vlaječky s oblíbenou značkou piva taky není ono.

 

Řešení: Buďte otevřená: I když to možná není jednoduché, jasné, přátelsky sdělené upozornění, je lepší, než se pokaždé zase rozzlobit. I když je vám to nepříjemné, láskyplně projevená otevřenost určitě nebude na škodu.

 

ČTĚTE TAKÉ:
SEXUÁLNÍ POLOHY: Která je nejlepší a přinese nejvíc rozkoše?


10 NEJ SEXY fantazií, po kterých prahnou muži v posteli

EROTICKÉ HRÁTKY? Hra na slunce není jediná, známe další!

 

Problém: Příliš rychlé tempo


Když jde muž bez velkých okolků a správné nálady přímo na věc, je to pro většinu žen prostě příliš. Ne, že by ženy vždy potřebovaly nekonečnou předehru, ale zároveň "muž" nesmí být moc hrrr a neohrabaný. Prostě správná nálada musí být.

 

Řešení: Odvaha nespěchat! Určete tempo. Moc rychle je zkrátka moc rychle. Namísto toho byste ho měla povzbudit, aby prozkoumal vaše erotogenní zóny: A ty jsou u nás žen, po celém těle!

 

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Sex na jednu noc? Tak na orgasmus zapomeň!
Kluk pozná, když orgasmus předstíráš! Řekneme ti jak
TEST: Proč nemáš orgasmus?
TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus

 

Problém: Doba ledová


Že byste se rozpálila ve vymrzlé ložnici? Erotika s husí kůží a studenýma nohama pod neustále sklouzávající peřinou? Bezmála nemožné! Když zimou drkotáte zuby, těžko se budete cítit dobře.


Řešení: Včas se připravit: vyhřejte si ložnici. Když je v ní útulně teplo, je snazší se i svléknout. A namísto rychlého skoku pod hřejivou deku se mu můžete uvolněně ukázat nahá.

 
11 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Mishko71 11:16 29.08.2013
Nádherný článek. Ale nikde jsem neviděl článek, jak uspokojit muže. Ženu uspokojit bez "manuálu" je skoro nemožné. A taky se mi nestalo, abych viděl aktivitu ze strany ženy. Už jich bylo dost, ale každá po takovémto článku si lehne na záda s konkrétní nebo mlhavou představou a ty se muži čiň: bod G, ušní lalůčky, vnitřní strana stehen, oblast krku a šíje, jemná masáž, společná koupel, prohnětění prsou (zároveň i odzkoušet hledání případných bulek), líbání a sání rtů, hráz (místo mezi vaginou a konečníkem), pozvání do báječné restaurace, obdarovávat Vás dárky i o Valentýnu (v okruhu svých cca 20 nejbližších kamarádů ze všech sociálních vrstev nemám ani jednoho, který by dostal o tomto svátku "šlehnutých" jakýkoliv dárek, ale jsme nuceni je kupovat a obdarovávat Vás) a dělat to vše s naditou prkenící, teplýma rukama, ústy, jazykem nebo lehkých kousáním a vše jen pro těch 15 vteřin "slávy".
redfox 11:50 02.08.2013
Langer jseš si tak jistý že to je orgasmus nebo jen předstíraná hra ženy :-) Jsem muž ale tak se chvástat a ještě se tu utvrzovat že mi bylo lékařem zděleno že takových jedinců je dokonce VELMI málo :-) Jedna rada na závěr nejdřív si musíš pořádně zasoložit než sem takovou db vložit .
ennadia 14:51 29.06.2013
Prožijete 5 orgasmů,jen muž se svoji chloubou musí zůstat co nejdéle ve vagíně a v ní to pěkně roztáčet,dotýkat se bodu G ostatní si vše určujete sama,budete v sedmém nebi oba dva,je to tak....úplný ráj!
ennadia 14:47 29.06.2013
Prožijete 5 orgasmů,jen muž musí zůstat co nejdéle ve vagíně a v ní to pěkně roztáčet,dotýkat se bodu G ostatní si vše určujete sama,budete v sedmém nebi oba dva,je to tak....úplný ráj!
Jesica 23:19 28.06.2013
Tak to je trapný žádný muž si nemůže být jistý. A Langer má pěkně vysoké sebevědomí. Ale spíše jsi vymýšlí a pěkně kecá...:-)
Eliška 12:49 28.06.2013
Langer: Kdybych nebyla zadaná a s dítětem, kontaktovala bych tě :-D
Langer 01:41 27.06.2013
Asi mi nebudete věřit,ale mám takové štěstí,že každá žena se mnou dosáhne orgasmus a to často i dvakrát v průběhu styku.Lékaři tvrdí,že takových jedinců je velmi málo.
Hloubálek 23:37 26.06.2013
Sex bez orgasmu - nic moc, příliš mnoho dřiny bez výsledku. Ale orgasmus bez sexu - TO JE NĚCO. Ať žije TANTRA.
Kája. 19:09 26.06.2013
Stačí u sexu číst doma. cz či krasna.cz a orgasmus je hned na světě. Hrozně mě vzrušují tyto stránky :-D
Miroslav Klouda 10:30 26.06.2013
Stačí jít na edisk.cz a hledat Robinsonova
1 2