Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Dohání vás partner k šílenství tím, že vám nedopřává dostatek sexu? Nejste sami. Hlasujte v anketě, zda máte dostatek sexu!

Sex jen jednou za měsíc? Vadí, nebo nevadí?

Problémy v posteli
zdroj: Thinkstockphotos Problémy v posteli
aktualizováno 16.09.2014, 00:43 | 16.09.2014, 00:41 | doma.cz/kat

Dohání vás partner k šílenství tím, že vám nedopřává dostatek sexu? Nejste sami. Hlasujte v anketě, zda máte dostatek sexu!

Nedostatek sexuálního uspokojení vede k neklidu a rozladění ve vztahu. Když je chuť na sex rozdílná na obou stranách, je někdy složité sladit vše tak, aby byli oba partneři spokojeni.

 

Odborníci tvrdí, že podobně jako na horké túře se máme orientovat podle toho pomalejšího. Tedy přizpůsobit se spíše tomu z dvojice, který má menší chuť na sex. Co když ale trpělivě čekáte a ono se nic neděje měsíc, dva, ba i víc?

 

Nezbude asi nic jiného, než se začít uspokojovat sama, najít si milence, nebo se smířit se situací. Další možností je začít pálit mosty a najít si úplně nového partnera.

 

 

Nemusí mít hned milenku


Pokud vás váš muž nějakou dobu sexuálně odmítá, nemusí to hned znamenat, že má milenku, nebo že už nejste dostatečně atraktivní.

 

Anketa
Máte dostatek sexu?
314 hlasů
Ano
1001 hlasů
Ne
Hlasovalo 1315 lidí
 

Dost možná je unavený z práce, nebo ho trápí zdravotní problém, se kterým se zdráhá svěřit. Možná má od přírody menší chuť na sex než vy. Navíc i muži procházejí obdobím, které vědci charakterizují jako mužská menopauza (andropauza). Už se jim nedostává tolik testosteronu jako za mlada. Pořád ještě žijeme ve společnosti, kdy tím mladším z dvojice bývá žena.

 

Ta naopak věkem sexuálně zraje a vrchole sexuálního života zažívá ve věku kolem čtyřicítky. Muži naopak mají svůj největší sexuální zenit už dávno za sebou.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Delší výdrž při sexu: jak na to?

Víte, jak „ji“ máte pevnou? Perineometr to prozradí

 

Nadržená k zblázění?


Neuspokojená žena může být vzteklá, nerudná, přecitlivělá. To se pak přesouvá i do jiných oblastí soužití. Muž má zase pocit, že je k sexu nucen. O to víc má pak dojem, že ztrácí svou dominantní mužskou roli. Je to zamotaný kruh.

 

Některé ženy přestane časem bavit doprošovat se o sex, tančit kolem muže svádivé tance, najdou si proto milence. Z podstaty ženské povahy se ale snadno zamilují. Je pak otázkou, zda zničit dosavadní vztah s mužem, se kterým si třeba i jinak skvěle rozumí, a risknout nový. Anebo se smířit s tím, že budou muset menší sexuální frekvenci vydržet po celý zbytek života.

 

Sex není všechno, ale je hodně důležitý. Alespoň natolik, abyste byli oba dva se o jakýchkoliv problémech v sexuální oblasti bavit. Pokud nebude partner ochotný vám vyhovět ani v tomto případě, pak už je to skutečně na pováženou. Žádný problém totiž nezmizí sám o sobě. Musí se řešit. 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Standa 11:37 06.11.2014
Jsem muž a tak se za muže kteří zde ukazují své "IQ" stydím nicméně s dámami Janou a Darinou soucítím, bohužel jsem na tom podobně, u nás je to obráceně ,kdy mě už po 30 letech doprošování a odmítání přestalo bavit se o sex vůbec pokoušet a povídání o "choulostivých věcech" je tabu a tak jsem po tolika letech nabyl dojmu, že ženy o sex nejeví zájem a že je to je doména mužů.Nicméně jsem tu s potěšením zjistil ,že se najdou i ženy s chutí na něco tak nemravného jako je sex a přitom neslouží k plození dětí .takže dámy děkuji Vám
Déééžo. 06:29 09.10.2014
Noo,ten Argimax pro muže je pravý opak.Taky jsem si ho koupil.Jednou večer ležíme s Eržžikou v posteli a v oněch místech se mi začala zvedat peřina,Erržika strhala ze sebe prádlo a pak odhodila ze mně peřinu k překvapení nás dvou bylo ,že to nebyl stopořený ud,ale lezla mi z prde..e tasemnice.
Lenka 08:43 08.10.2014
Taky jsem měla období, kdy jsem o sex neměla vůbec zájem, bylo to v době přechodu, manžel byl zvyklí, že jsme se milovali tak 3x týdně, proto byl nedůtklivý a naštvaný, když jsem přestala mít o sex zájem. Abych své libido zase na sex nažhavila koupila jsem si Arginmax pro ženy, četla jsem na něj dobrou recenzi tak jsem věřila, že mi pomůže. Během měsíce se vše obrátilo o 180 °C,milujem se teď skoro každý den, dokonce je sex lepší, dokážu totiž lépe zvlhnout takže si to víc užívám! nikdy bych neřekla, že na staré kolena si budu sex užívat víc jak za mlada!
Jana 08:53 06.10.2014
Děkuji paní Darinko za podporu co se týče těch dvou buranů. Nedají si pokoj a nedají a přitom o jejich rádoby vtipné příspěvky nikdo nestojí. Ale o tom jsem psát nechtěla. Jsem ráda, že se mi ozvala žena, která to má podobně jako já. Taky už jsem uvažovala nad návštěvou odborníka. Jak jste to myslela s tou láskou? Ráda bych to s Vámi probrala. Ale tedy teda raději ne. Jinak ještě jednou dík a hezký den.
David 18:38 02.10.2014
A na staré p i č e by vám gumoví š u l i n i nestačily ???
Darina 09:56 02.10.2014
Jani, máte pravdu. Primitivové, co Vám odpovídali, se změnit nemůžou. Je mi 47, jsem na tom podobně. Seriózní rada neexistuje, radila jsem se u sexuologa. Tak už 2 roky trpím jako zvíře. Prý jedině láska .... ani já nevím, co s tím.
Ivan 18:43 01.10.2014
Jana 08:00 01.10.2014
Za pravdu se nemusíte vztekat,kolik jste za mlada vystřídala partnerú?Kolik jste vykouřila penisú,?Tak se nevztekejte už to nedohoníte,
Jana 08:00 01.10.2014
Pro pány Davida a Ivana. Vaše názory jsou jaké jsou. Jestli si myslíte že si z nich něco dělám tak jste na omylu. Já ve svém věku můžu říct že si sex užívám, ale až vám bude jako je mě teď, tak budete trpět erektilní dysfunkcí a se svými ubohými názory vám nezbyde nic jiného než si ho vyhonit na netu. O takový ubožáky jako jste vy dva dnes určitě nemůže mít normální ženská zájem a tak kdoví jestli to nepraktikujete už dnes.
David 19:56 30.09.2014
Jana 15:05 25.09.2014
Tak v padesáti jedině najít nějakého zoofila nebo si to popepřit.
Ivan 17:49 29.09.2014
Jana 15:05 25.09.2014
Tak teď si na tu svou starou p i č u ,naserte měla jste š u k a t za mlada.
1 2 3 4