Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Ve filmu milostné scény vypadají žhavě a opravdově, asi ale není tajemstvím, že při jejich natáčení je na place dost živo. Podívejte se, jak jejich natáčení vypadá.

SEX na plátně: Takhle se natáčejí POSTELOVÉ SCÉNY! VIDEO

Vložit video na:

aktualizováno 15.10.2014, 00:35 | 15.10.2014, 00:35 | TN.cz / hel

Ve filmu milostné scény vypadají žhavě a opravdově, asi ale není tajemstvím, že při jejich natáčení je na place dost živo. Podívejte se, jak jejich natáčení vypadá.

Na internetu se objevilo video ze zákulisí natáčení filmu Stretch, na kterém herci Brooklyn Deckerová a Patrick Wilson točí erotickou scénu v posteli. Na plátně jejich milování bude jistě působit důvěryhodně, podívejte se ale, jak náročné je ho předstírat, když je u toho hromada lidí, kamery, světla a režisér Joe Carnahan nezavře pusu.

 

V takovém prostředí simulovat vášnivý sex a orgasmus jistě není snadné a řada herců a hereček natáčení erotických scén vyloženě nenávidí. Například Keira Knightley prohlásila, že natáčení intimních scén s Jamesem McAvoyem pro drama Pokání z roku 2007 bylo tím nejtrapnějším, co v životě zažila.

 

"S Jamesem jsme přátelé a natáčet sex s kamarádem je vždycky divné. Tady jsme točili scénu, kdy jsme měli sex ve stoje u knihovny, byli jsme v polovině a najednou někdo zařval ´Keiro, vyhoň mu ho!´. No děs," uvedla pro Daily Mail.

 

Samuel L. Jackson doplnil, že si diváci většinou neuvědomují, že natáčení sexuálních scén obvykle přihlíží dost lidí. Divácii se dívají na postelovou scénu a nedochází jim, že při natáčení na nás zíralo 15 lidí, krmili se sendvičema a hulákali na nás ´Rychleji!´ ," stěžuje si.
 

 

ČTĚTE TAKÉ:

Slavný fotograf nafotil sexuální úchylky. Najdete tam tu svou?

Krev a sex na jatkách. Klip Maroon 5 zvedl bouři nevole a je zakazován. Souhlasíte?

 
10 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

larycmary 11:54 15.10.2014
tohle je asi tak jediný moment, kdy se chlap může po "sexu" samolibě zeptat jestli byl dobrej :D
ale je fakt, že mě nikdy nenapadlo, jak by o mohlo být náročné :-) a co teprve, když by se ti herci nesnášeli