Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex na jednu noc, vyšší počet sexuálních partnerů nebo sex na prvním rande. To všechno jsou historicky „zakázané druhy chování“.

SEX na prvním rande? ANO nebo NE?

sex na jednu noc - 1
zdroj: Getty Images sex na jednu noc - 1
aktualizováno 30.07.2018, 00:00 | 30.07.2018, 00:00 | doma.cz

Sex na jednu noc, vyšší počet sexuálních partnerů nebo sex na prvním rande. To všechno jsou historicky „zakázané druhy chování“.

Pokud žena v dřívějších dobách byť jen trochu vykročila ze zajetých standardů, byla za to kritizována. I nyní, přestože už je situace dosti odlišná, se ženy stále ještě obávají sexu na prvním rande. Pakliže se do něj pustíte, měla byste si ho skutečně užít. Předtím, než to ale skutečně uděláte, vezměte v potaz následující tři věci:

 

sex na jednu noc - 3
(Foto: Getty Images)

 

Letní lásky = sex na jendu noc?

K létu neodmyslitelně patří i letní lásky, které právě mohou snadno skončit nezávazným jednorázovým milostným dobrodružstvím. Proč to mezi lidmi jiskří právě v tomto ročním období? A jakou mají takové letní vztahy budoucnost? O tom vám v následujícím videu více prozradí odbornice na vztahy Eva Kalivodová.

 

 


Zahoďte předsudky

 
Chtě nechtě, předsudky ze strany společnosti na nás jednoduše působí. Přestože máte neskutečnou touhu to udělat, v hlavě máte pocit, že byste neměla a že je to něco špatného. Pokud se pro sex na jednu noc rozhodnete, na ty řeči o „hodných holkách“ byste měla zapomenout. Když už tak naplno. Odvažte se a užijte si ho.

 

sex na jednu noc - 2
(Foto: Getty Images)


Zvažte rizika


 I přesto, že k sexu dojde tak brzy, je velká pravděpodobnost, že o vás má váš protějšek skutečně zájem. Na druhou stranu si buďte vědoma toho, že po světě pobíhá mnoho takových mužů, kteří si chtějí jen užít, aniž by očekávali nějaké další pokračování. Pokud jste ochotna si tohle připustit, i s tím rizikem, že už se vám váš protějšek nemusí ozvat, pak směle pokračujte k bodu č. 3.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Jak na první rande a jak zaujmout

Jak muže prokouknout už na prvním rande?

Chce vás JEN NA SEX? Jak to poznat!


Nemějte výčitky


 Když už k sexu došlo (a užila jste si ho), pak se mohlo stát, že se vám váš protějšek už neozval. Nevyčítejte si to. Berte to, pokud možno, „sportovně“ - jako krásnou noc, na kterou budete mít hezké vzpomínky. Smiřte se s tím, že to hold nebyl váš „princ na bílém koni“ a jděte dál. Budou lepší partie.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře