Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rozešli jste se, ale oba přemýšlíte nad posledním sexem? Není to pro každého a měla byste se hodně rozmyslet, jestli zrovna vy na to máte!

Sex na rozloučenou? Jen pro silné nátury!

aktualizováno 02.09.2011, 10:42 | 02.09.2011, 00:00 | tej

Rozešli jste se, ale oba přemýšlíte nad posledním sexem? Není to pro každého a měla byste se hodně rozmyslet, jestli zrovna vy na to máte!

Všechno jednou končí a vždy začne něco nového. Totéž platí i o vztazích, ať už jsou jakkoliv dlouhé. Rozešli jste se a hlavou se vám honí myšlenka na úplně poslední sex? Vždyť nebyl úplně k zahození a nic tím přeci nezkazíte, nebo ano? Musíte si však dobře promyslet, jestli je to dobrý nápad, či nikoliv a podle toho jednat.

 

 

Nesmí to nikomu ublížit

 

Záleží na délce vašeho vztahu i na důvodu rozchodu. Nezávazný sex na rozloučenou nesmí ani jednomu z vás ublížit. Pokud máte jen minimální strach, že byste do toho zatáhla city, vzdejte se toho. To stejné platí i pro partnera. Pokud to po vás žádá, promluvte si a společně zvažte veškerá pro a proti. Pokud jste se rozešli, protože si jeden z vás našel někoho jiného, zkuste trochu myslet i na něj. Do posledního sexu se vzájemně nenuťte a nic neuspěchejte.

 

Nemyslete na fakta

 

Pokud jste se rozhodli, že se společně naposledy pomilujete, rozhodně na nic nemyslete. Zkuste z hlavy vypustit fakt, že se jedná o úplně poslední sex. Zkuste si představit, že se jedná o úplně běžné milování ze kterého si budete chtít pamatovat každičkou chviličku. Pokud nechcete, aby se k vám chtěl vrátit, zkuste být v sexu stejná jako tomu bylo dodnes. Zbytečně se nesnažte o něco nového.

 

 

Co dělat po sexu?

 

Záleží jen na vás. Můžete si povídat, jako před lety, když jste začínali. Můžete se také sebrat a prostě navždy odejít z jeho života. V každém případě to nemusí být pro oba zrovna příjemné. Nesnažte se po sexu hrát na city toho druhého. Nevyčítejte mu rozchod, ani se nehádejte. Prostě se oblékněte a jděte za novým životem. Co vy víte, třeba vás v něm čeká někdo lepší.

 

Nedoufejte, že se vrátí

 

Pokud si myslíte, že se s ním vyspíte a on si váš rozchod rozmyslí, potom na to raději zapomeňte úplně. Je to sice možné, ale pravděpodobnější je, že odejde a vy budete ještě zničenější, než byste byla normálně. Místo toho ho raději zkuste vypustit z hlavy, i když to nepůjde zrovna snadno.

 

 

Ujasněte si pravidla

 

Předtím, než k tomu dojde, si řekněte svá pravidla. Žádné hry na city, žádné přehnané očekávání. Prostě sex, který si zapamatujete a užijete si ho. Nic víc od toho nečekejte a to stejné sdělte teď už bývalému. Poslední sex je pro citlivé osoby velmi těžký prožitek a nemusí ho snášet zrovna snadno. Pro tyto osoby není sex na rozloučenou vůbec nejlepší řešení.


 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Gertruda 18:03 05.09.2011
My už máme sex na rozloučenou dva roky.Loučíme se co druhý den.Doufám,že na to ten můj chytrák(manžel) nepříjde.To by bylo loučení na trvalo,ale se životem.
she-wolf 20:28 02.09.2011
já jsem to tak zažila.Než mě borec po půl roce,co jsme spolu žili vykopl,tak si se mnou ještě užil a dokonce pak brečel!!!Ale protože mě už podle svých slov neměl rád,tak jsme ničeho nelitovali ani jeden.Já pak šla druhej den dědovi na pohřeb a stěhovala se zpět ke svým rodičům a pak od mamky dostala přes tlamu,kvůli tomu koktavýmu ho vadovi.A to mi prosím bylo 22!!!