Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlášení »  |  Registrace »

Jestliže je ve vašem vztahu dusno, možná je čas na bouřku.

Sex na usmířenou? Po hádce přijde často ta největší rozkoš

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 27.11.2018, 00:00 | 27.11.2018, 00:00 | doma.cz/kat

Jestliže je ve vašem vztahu dusno, možná je čas na bouřku.

Vzduch se po hádce pročistí a zablýskne se na lepší časy. Tělo rozprouděné hádkou potřebuje akutní vybití. Zároveň nám sex potom, co se pohádáme s partnerem poskytne něhu, po které tolik toužíme.

 

Hádka znamená rozvířené emoce. Právě ty jsou pro zvýšení erotického napětí ve vztahu klíčové. Klid a pohoda jsou sice ideálním stavem pro rodinné štěstí, sexu ale spíše prospívá nebezpečí a pocit ohrožení.

 

Musí o vás bojovat


Když jste uražená, muž se vás musí doprošovat o vaši přízeň – podobně jako na začátku vztahu, kdy nebylo zcela jasné, jestli mu sex dovolíte nebo ne. To je pro muže velmi vzrušující. Musí vás krotit. Většina žen totiž na sex po hádce nemá ani pomyšlení. Naopak je mohou partnerovy pokusy o sblížení ještě více rozčílit - „Copak mu jde pořád jen o to jedno? Je jak puberťák…“

 
Na slzy je hlazení nejlepší lék


Ale kdo by se nedal ukolíbat konejšivou mužskou náručí. Rozhodně byste nikdy neměla partnera trestat záměrným odmítáním sexu. Mohlo by se vám to vymstít – najde si milenku jinde a co potom. To, že mu dovolíte, aby se s vámi pomiloval není znakem toho, že jste v hádce prohrála a že on měl pravdu. Je to oslava vaší lásky, která stojí nade všemi malichernými problémy.

 

pár v posteli - 2
(Foto: Getty Images)


Hádka jako předehra


Adrenalin, který se vám během hádky vyplavil do těla vás skutečně může nabudit do té míry, že máte chuť na sex. Navíc – pokud se třeba přete ze žárlivosti, může vás skrytě vzrušovat, jakého to máte doma „kance“. I když to navenek nepřiznáte.

 

Štve vás? Vezměte na něj bič


Sex na usmířenou bývá drsnější, ohnivější. Dejte do sexu všechno. Milujte se divoce, trhejte ze sebe navzájem oblečení. Žena se projevuje dominantněji, což může partnera ještě více vzrušit. Klidně si vezměte na pomoc hračky pro výprask (třeba už máte doma zakoupený bičík, nebo bude stačit pravítko či vařečka). Zlobívá holka může také dostat na zadek. Samozřejmě, že jen JAKO!

 

ČTĚTE TAKÉ:

Co je podle mužů na ženách nejvíc sexy?

Jak partnera zlákat k orálnímu sexu?

 
Není to všelék

 

Usmiřovací sex pozitivně funguje pouze u těch párů, které se právě pohádaly víceméně o nějakou maličkost. Dlouhodobé rozkoly nepomůže slepit. Určitě také na hádku nespoléhejte jako na afrodiziakum příliš často – přece se nechcete pořád hádat…

 
13 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

P. 00:09 07.09.2012
Poslední odstavec je pravdivý-sex jde jen po hádce,když šlo jen o maličkosti, a když někdo po hádce jeden chuť má a druhý ne, stačí to nechat plavat (druhý den bude třeba líp:-) a kochat se na internetu, třeba na www.ruzovyslon.cz tam jsou i videa, a hned se člověku zlepší nálada:-)