Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Nudy v sexu se jednoduše zbavíte tím, když ty obvyklé věci“, provedete někde, kde je to zakázané.

Sex na veřejnosti je zakázaný, a proto vzrušující

aktualizováno 07.06.2010, 00:07 | 07.06.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Nudy v sexu se jednoduše zbavíte tím, když ty "obvyklé věci“, provedete někde, kde je to zakázané.

Doma s vaším partnerem, obnažené stehno nic nedělá, ale když se nešťastnou náhodou poodhalíte při tlačenici v metru, vzruší ho to.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Tělo na tělo: sex v úzkých prostorách


Pozice "na stojáka“ je nejvýhodnější


Tak se ve městě vejdete i na záchodky, převlékací kabinky v obchodě nebo do telefonní budky, pokud nebude průhledná, můžete ji klidně použít. Stačí jen zabezpečit dvířka. Lepší variantou je, když k ženě muž tulí zezadu, protože ta se může pevně zachytit rukama. Vhodné oblečení, jako je například sukně se samodržícími punčochami nebo bez nich, je nutností.

 

Uprostřed přírody


Nejjednodušší, pokud je právě dostatečně teplo. Jinak vám musí vystačit vyhřátý interiér auta a zadní sedadlo.

 

Vyberte si správný čas


Zatímco ve 3 hodiny ráno můžete provozovat sex pomalu kde chcete (pokud si nestoupnete vyloženě doprostřed náměstí), přes den je to samozřejmě problém. Mějte prosím ve víru svých vášní ohled na ostatní (kteří by si třeba chtěli tak užívat, ale nemají s kým).
 

 
17 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

petra 09:49 27.10.2014
Už jste někdo zkoušel sex v restauraci...v některých mají u stolů takové ty kabinky...a pak jsou fajn i ty jejich záchodky..jsou čisté a když trefíte správnej moment...jednou jsem vykouřila přítele přímo pod stlem...dával si krvavej steak a já šťavnatýho ptáka...
Zdenka 13:09 12.06.2010
Jane,

díky za tip, jen doufám, že tam nejsou kamery:-)))
jan 16:23 10.06.2010
Zdenko, doporučil bych kabinku v Tescu, Sparu, Globusu apod. To mám moc rád.
exgeorgino 07:14 08.06.2010
...Carlosi, ty jsi "vůl", ty jsi mi dostal, dofám že moje poznámka tě neurazila, protože ty jsi spíš bejk, nebo kanec a bacha, ať Marii neposadíš na šaltpáku. Dofám, že neničíš vzrostlou pšenici, ale užíváš si to až po žních. Nedrandi také když pytláci, co si říkají myslivci mají hony, můžou si splést traktor s kancem a střílet po tobě, tak pro jistotu dej bezpečnostní skla na traktor. To je vlastně dobrý, když chcete děti, drandíte po hroudách, když ne, tak drandíte po uvláčeném poli, to je dobrá antikoncepce.
Zdenka 22:41 07.06.2010
Carlosi,

to je bomba:-))) No, doufám, že už používáte antikoncepci aby se vám ty dětičky nemnožily. Přeji spoustu úžasného sexu na poli
Carlos 15:18 07.06.2010
Zásadně šoupem za jízdy na poli.To je tak,dám ruční plyn a traktor jezdí po poli sám dokola dokud se neudělám.Ona sedí obkročmo na mém údu a musí se činit.Takhle jsme si pořídili kluka (3 r) Když jsem byl hotový ,tak traktor vjel na hroudu,hrknul a já to stříkl do Marie a bylo to.......Máme to oba rádi....
Zdenka 14:01 07.06.2010
:-)))

Dobrý je to taky na autobusové či vlakové zastávce, ale v době, když zrovna nemá nic jet (abyste tam někoho nepotkali, nedej bože partnerovo rodiče), v takové tělocvičně to taky není špatné, ale hůř se shání klíčky.

Já vždycky k narozkám a k svátku manželovi daruji "SEX" Ale jinej - jednou jsem si "půjčila" klíčky od posedu - moc se mu to líbilo, ale mě moc ne - mám závratě a celou dobu jsem se bála, kdy se posed zřítí. Na posed už nevylezu ani omylem.Loni jsme byli na zámku (no, nápad úžasný, ale praktikuje se to hůř, co si budem povídat, ale stálo to za to)

V srpnu má zase narozky, tak pánové, raďte. Ale originálního - přece jenom už jsme spolu nějaký ten pátek, tak at se neopakuji:-)))
exgerorgino 07:41 07.06.2010
Rady mám rád, zezadu na stojáka je to fajn, ale hlavně z důvodů, že by si to dáma pak rozmyslela a chtěla vás žalovat pro znásilnění. Proto mám také radu. U soudu tvrďte, že o znásilnění v žádném případě nemohlo jít, protože akt byl prováděn ze zadu a dáma mohla kdykoliv odejít. Je to dobrá rada, můžete narazit na takovou Milenu a budete mít problém.