Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zakazujete sobě i svým kamarádkám, aby se stýkaly se svým ex, protože skoro vždy pak dojde na sex a to není nic dobrého? Zapomeňte všechno, co jste slyšeli o sexu s bývalým. Podle americké studie je všechno jinak!

SEX s EX? Směle do toho!

sex s ex
zdroj: Thinkstockphotos sex s ex
aktualizováno 17.08.2013, 00:00 | 17.08.2013, 00:00 | doma.cz/kik

Zakazujete sobě i svým kamarádkám, aby se stýkaly se svým ex, protože skoro vždy pak dojde na sex a to není nic dobrého? Zapomeňte všechno, co jste slyšeli o sexu s bývalým. Podle americké studie je všechno jinak!

Slýchaly jste ze všech stran, že sex s ex přítelem je špatný? Že jen otevře Pandořinu skříňku a vyplavou na povrch všechny ty bolestné pocity, které jsme se měsíce snažily zahrabat někde hluboko do své mysli? Nová studie ale tvrdí pravý opak. Jen směle do toho!

 

Říkáte si cože? Co je to za hloupost? Konečně jste se dostala z toho muže, co vám zlomil srdce, a teď byste se s ním měla zase vrhnout do postele? Arizonská univerzita publikovala v časopisu Journal of Social and Clinical Psychology článek, kde tvrdí, že sex s bývalým milencem může skutečně zmírnit zármutek z rozchodu.


ČTĚTE TAKÉ:
EROTICKÉ HRÁTKY? Hra na slunce není jediná, známe další!
SEX na pracovišti? Má ho čtvrtina lidí. POZOR na kariéru!
10 důkazů, že sex léčí. Pomáhá na nespavost i imunitu
KRÁSNÁ: Zahoď stud a dopřej si orální sex


Výzkumníci studovali skupinu 137 nedávno rozvedených a porovnávali, kolik z nich mělo příležitostný porozchodový sex se svým bývalým. Zjistili, že 21,9 % mělo sex se svým ex a 82,5 % je se svým bývalým stále v kontaktu.

 

Lidem, kteří se nevypořádali s rozchodem, pomohl sex s bývalým zmírnit jejich trápení. „ Při sexu se svou bývalou láskou, ale musíte být opatrní. Nesmíte doufat v to, že se k sobě zase vrátíte. To byste se pak sami mučili. Máte toho hodně společného a když byl váš sexuální život dobrý, tak proč v něm nepokračovat?“ říká expertka na vztahy Susie Tuckwell.

 

A co si o tom myslíte vy?

 

Anketa
Co vy na to? Sex s ex ano či ne?
 

 
3 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře