Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. Každá národnost má své specifické zvyklosti, pokrmy, ale i sexuální preference. Zjistěte, jaké má vaše vysněná destinace.

Jak milují Chorvatky, Italky a Španělky? Přivezte si domů něco víc, než suvenýry

sex v létě
zdroj: Getty Images sex v létě
aktualizováno 18.09.2019, 00:00 | 18.09.2019, 00:00 | Karolína Šimečková

Jak se říká, jiný kraj, jiný mrav. Každá národnost má své specifické zvyklosti, pokrmy, ale i sexuální preference. Zjistěte, jaké má vaše vysněná destinace.

Léto už sice pomalu končí, venkovní teploty jakoby o tom ale neměly nejmenší tušení. Je vědecky dokázáno, že s teplým počasím stoupá i touha po sexu, tak proč nevyužít ty poslední teplé dny a neokořenit trochu váš sexuální život? Inspiraci jsme pro vás vybrali z těch nejnavštěvovanějších dovolenkových destinací. Jakou si vyberete vy?


Chorvatsko


Nejoblíbenější česká destinace je bezpochyby Chorvatsko. Ročně jej navštíví přes 850 000 Čechů, nejfrekventovanější je samozřejmě léto. A přesto, že se Chorvati řadí mezi jižanské „horké hlavy“, v sexu jsou podle průzkumů konzervativnější, než se na první pohled zdá. Většina Chorvatů preferuje misionářskou polohu, na druhé příčce se pak umístila poloha na koníčka. Chorvatskou specialitou se ovšem zdá být dlouhá, vášnivá předehra, zahrnující vášnivé polibky i orální uspokojování.


Zkuste tedy i vy s vaším miláčkem ubrat plyn a vychutnat si každý moment. Předtím, než půjdete na věc se svému protějšku naplno věnujte, ať už ústy či po hmatu. Uvidíte, že to bude osvěžující změna, kterou oceníte oba.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Itálie


Pokračujeme jihem a jako další se podíváme na vášnivé Italy. Krom pizzy a zmrzliny si totiž tIto snědí bozi dokáží vychutnávat i intimní chvilky se svými vyvolenými. Můžou to být kořeny, antická Itálie byla přeci jenom k sexuálním praktikám tolerantnější, než ostatní země. Anebo ten neustálý žár, každopádně souhlasíme, že Italové jsou na vášnivé činy jedni z nejlepších národů vůbec. A jaké je jejich tajemství?


ČTĚTE TAKÉ:
Pět minut a je po všem! Co dělat, když SEX je příliš krátký
Sexuální tabu mnoha žen: Sex během menstruace!
12 tajemství pro lepší ORGASMUS. Jak si užít májový SEX?


Přesně, jako jejich osobnost, i jejich touha po sexu je ohnivá a po jejím vznícení se musí dočkat rychlého uspokojení. Není tedy divu, že se Italové rádi milují na různých místech, ať už jde o zaparkované auto, převlékací kabinky v obchodě nebo například ve sprše. Dalším efektivním způsobem je pro ně třeba pračka ve fázi ždímání = orgasmus zaručen.

 

sex
(Foto: Getty Images)


Španělsko


A do třetice všeho dobrého, Španělé. Další z horkokrevných národů z jihu a zároveň další, energií nabitý jedinci s dokonale čokoládovou pletí. Jaký je španělský recept na výborný sex?

 

Možná vás to překvapí, ale je to jídlo. Každý správný Španěl tvrdí, že před dobrým sexem je potřeba se najíst. A co volí nejčastěji? Afrodiziaka, která mají na dosah ruky. Nejčastěji volí plody moře, jako například ústřice, kaviár či krevety. Výborné je také červené víno či čokoláda. Důležité je jídlo správně okořenit, s tím vám pomůže skořice, zázvor, oregano, petržel, hřebíček nebo chilli. Uvidíte, že správné jídlo před sexem dokáže divy, nebo snad během? Většina Španělů se nebrání ani jezení z partnerova těla. Tak co, už jste nažhavená?


Francie


Výborné víno, sýry, sex…? Francouzi jsou výborní v mnoha věcech a sex bezkonkurenčně patří mezi ně. Ač Francie není situovaná tak na jihu, jsou to vášnivý milenci, kteří věří, že ke šťastnému životu stačí správný polibek. Pochodíte ale i v případě, že si budete chtít užít ve větším stylu. Většina Francouzů totiž během svého života zažila sex ve třech a více lidech, a to víckrát než jednou! Pokud nemáte zrovna chuť na skupinový sex a přesto se chcete inspirovat touto překrásnou zemí, vsaďte na ženskou dominanci. Většina francouzských mužů ocení daleko víc to, když se jejich žena chopí iniciativy, než aby byli dominantní právě oni. Takže pouta a šátek připravit!


Do jaké destinace jste se vypravila se svým partnerem Vy? Podělte se v komentářích!

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře