Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Jestliže netrpíte v letadle nevolnostmi, možná začnete mít dlouhou chvíli. Což si takhle dát sex?

Sex v letadle: jste už členy Mílového klubu?

aktualizováno 14.06.2010, 06:26 | 14.06.2010, 00:00 | doma.cz/kat

Jestliže netrpíte v letadle nevolnostmi, možná začnete mít dlouhou chvíli. Což si takhle dát sex?

Sex v dopravním prostředku není ničím výjimečným. Spoustu z nás zažilo milování v autě, v kupé vlaku nebo na zadním sedadle autobusu. Milovat se v letadle, to není tak obvyklé, už proto, že létání není každodenní záležitost.

 

 ČTĚTE TAKÉ:

Jak na společný orgasmus?

Tělo na tělo: sex v úzkých prostorách

 

Pocit, že jste vysoko nad zemí, může znamenat negativní stres – a pak je nám tak zle, že jsme rádi, že sedíme přikovaní k sedadlu a snažíme se to celé nějak přežít. Adrenalin nás ale může také vyburcovat až k sexuálnímu vzrušení. Ideální pro sex jsou prý turbulence, pokud tedy při nich máte na sex vůbec pomyšlení…

 

Personál letadla na sex pasažérů prý příliš nereaguje, pokud není přímo ohrožena bezpečnost letu, protože už také něco zažili. Jen dejte pozor, ať vás nevidí děti nebo abyste svým chováním nepohoršovali okolí.


Jste členy mílového klubu?

 

Mezi pasažéry se o tom jen šeptá, ale tzv. Mílový klub (Mile High Club) existuje už dlouho. Jeho členy se stávají lidé, kteří měli sex s druhou osobou v letadle ve výšce nejméně jedné míla (což je přibližně 1 600 metrů).

 

Podívejte se na instruktážní video oficiálního High Mile Clubu, jak se stát jedním z členů:

 

 

Hlavně mít volné ruce...

 

Za zakladatele je pokládán hrdina své doby, odvážný a ženami obdivovaný pilot Lawrence Sperry (1892 - 1923), který vyvinul první letecký autopilot. Už nám může být jasné proč. Potřeboval mít totiž volné ruce k úplně jiné činnost. A jak se na jeho sexuální hrátky v letadle přišlo? Sperry poskytoval v roce 1916 lekce létání jisté paní jménem Waldo Poks. Jenže jednou havarovali. Zachráncům bylo divné, že posádka letounu je nahá…tak se začalo šuškat o tom, co asi byla pravda…


Jak se stát členem?

 

Počkejte, až letadlo vzlétne do výšky nejméně 1600 metrů (pro jistotu se můžete pozeptat letušky). Teď je ten pravý čas pomilovat se s někým. Zaregistrujete se na stránkách Mile High Clubu. Napište své jméno, odkud kam jste letěli, kde jste sex provozovali (na záchodcích, v kokpitu – pokud máte něco s pilotem, nebo přímo na sedadle), jakým typem letadla jste letěli a hlavně – musíte dopodrobna popsat, jak váš sex vypadal!

 

Pak si už můžete jako člen v oficiálním internetovém obchodu koupit nenápadný odznáček, který všechny spřízněné duše“ bezpečně poznají.

 

 


 

 
26 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře