Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Když máte přestávku v práci, proč ji nevyužít příjemně…

Sex v práci: 5 míst, kde si užijete

aktualizováno 12.08.2011, 17:13 | 12.08.2011, 00:00 | doma.cz/kat

Když máte přestávku v práci, proč ji nevyužít příjemně…

Jsme jen lidé – a proto máme chuť na sex v těch nejneuvěřitelnějších situacích – třeba v zaměstnání. Když se za námi zastaví třeba na skok partner, nebo jsme zaláskovaní do kolegy, musíme si najít místečko, kam se uchýlit.

 

1. Na stole


Je to největší klasika a jen pro ty, kteří mají k dispozici samostatnou a uzavíratelnou místnost. Ovšem k takovému stolu v uzavřené místnosti se můžete dostat i po tradiční pracovní době – zamkněte se v cizí kanceláři – je to o to pikantnější.

 

2. Ve výtahu


I v kancelářských budovách se občas stane, že se zasekne výtah. A jako s uděláním v něm budete právě vy a váš milý. Tak si to užijte!

 

 

 

3. Sklad


Nikdo tam nezabrousí celé hodiny. Bývá tam šero. Ovšem i prach, tak dejte pozor, abyste se příliš neušpinili. O skříňky se zásobami se opírejte opatrně, ať se na vás nepřevrátí.

 


ČTĚTE TAKÉ:

Líbání: intimnější než pohlavní styk?

G bod: jak ho stimulovat? Pravidelně!


4. Sprchy


Každé pokrokovější pracoviště má i hygienické prostory, kde se můžete zamknout. Sprchy jsou skvělé i proto, že pak můžete snadno smýt jakékoliv stopy svého hříchu.

 

5. Záchody


Toalety jsou frekventovaným místem, proto opatrně. Pokud na záchodech máte takové dveře, které nejsou vedeny až na zem, raději na sex úplně zapomeňte. Nehledě na to, že by se tam případné vzdychání strašně rozléhalo.
 

 
6 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

tonda 09:30 10.02.2015
já si ho honím kde se dá a stříkám strašně rád
MuadDib 11:21 29.08.2011
Sex pro kancelářské krysy: 5 tipů, kde se zašívat.
Janis 10:52 12.08.2011
Já na rozdíl od kancelářskejch chodím do práce makat, takže na nějakej sex nemám v práci ani pomyšlení....