Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Sex v těhotenství už dávno není tabu. Přesto se spoustu žen stále obává, že milování může ublížit jejich dítěti. Přinášíme 5 věcí, které byste měla vědět.

Sex v těhotenství? Ničeho se nemusítě bát

Těhotná
zdroj: Thinkstockphotos Těhotná
aktualizováno 15.09.2016, 00:22 | 15.09.2016, 00:22 | Doma.cz/tvnoviny.sk

Sex v těhotenství už dávno není tabu. Přesto se spoustu žen stále obává, že milování může ublížit jejich dítěti. Přinášíme 5 věcí, které byste měla vědět.

1. Děťátku neublížíte

Pokud máte chuť na milování, neodpírejte si jej. Nemusíte se bát, miminku neublížíte. Pokud máte pochybnosti, zeptejte se lékaře.
 

2. Na tyto polohy zapomeňte

Je logické, že ne všechno se dá s velkým těhotenským břichem. Klasická misionářská poloha se nedoporučuje po ukončení prvního trimestru.  Zezadu či poloha, při níž sedíte na partnerovi je však ideální během celého těhotenství.

 

 

3. Neexperimentujte

Do nových věcí se behěm těhotenství raději nepouštějte. Sama poznáte, do čeho se vám chce a do čeho ne. Obecně ale platí, že hry typu BDSM nebo příliš krkolomné pozice nejsou tím pravým.


 4. Připravte se na silnější orgasmus

Kombinace správných hormonů a prokrvení pohlavních orgánů vám zajistí silnější prožívání milování okořeněné silným vyvrcholením. Některé ženy dokonce tvrdí, že takový silný zážitek se jim bez těhotenského bříška nepoštěstí.

 

PŘEČTĚTE SI TAKÉ:

Jak přizpůsobit svůj jídelníček TĚHOTENSTVÍ?

Jaký je milenec i partner? Odhalte jeho pravé já z délky jeho prstů

Odborníci konečně přišli na to, proč ženy po sexu tak často brečí
 

5. Nebojte, pořád jste sexy!

Mnoho těhotných žen má strach, že s velkým těhotenským břichem nebudou svému partnerovi připadat sexy. Jsou na omylu. Těhotné ženy jsou pro muže velmi, velmi sexy. Přitahují je pudově a líbí se jim i vaše zvýšená citlivost, větší prsa či výraznější bradavky.
 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 16:12 14.10.2016
...a to každý den i třikrát.A abych nemačkal bříško,tak zezadu.
PH 17:20 04.10.2016
V těhotenství jsme si pěkně užívali.Bez obav jsem se vždy vystříkal a soulož si řádně užil.