Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Rekordy se dají trhat také v sexu, a ačkoliv si z těchto rekordmanů neberte příklad, jejich výkon určitě stojí za povšimnutí. Možná si díky tomu dokonce začnete víc vážit toho, čím oplýváte vy nebo váš partner.

Sexuální NEJ: Půlmetrová vagína a 500 orgasmů za hodinu

žena v posteli
zdroj: Getty Images žena v posteli
aktualizováno 22.04.2019, 00:00 | 22.04.2019, 00:00 | doma.cz

Rekordy se dají trhat také v sexu, a ačkoliv si z těchto rekordmanů neberte příklad, jejich výkon určitě stojí za povšimnutí. Možná si díky tomu dokonce začnete víc vážit toho, čím oplýváte vy nebo váš partner.

Udělá se příliš rychle nebo mu to zase trvá skoro hodinu. Partnerovy problému v sexu možná přehlédnete poté, co si přečtete, jak malý penis by mohl mít a že jeho výdrž by zdaleka nemusela přesáhnout ani pět sekund. Jaké jsou utrženy „trofeje“ v oblasti sexu a pohlavních orgánů?


Nejstarší panna


O panenství dnes dívky přicházejí poměrně brzy, a tak vás rozhodně šokuje, že stoosmiletá žena si s sebou své panenství vzala až do hrobu. Nešlo ale o žádnou jeptišku, nýbrž o osobu, která podle svých slov na muže neměla žádný čas. Možná si díky tomu ušetřila spoustu starostí.


Největší penis


Muži jsou na svoje nádobíčko hákliví, málokterý z nich by ale chtěl chloubu s obří délkou 34 centimetrů. Takový penis má i obvod přes 15 centimetrů, dosahuje tedy takřka koňských rozměrů.


Nejmenší penis


Pravým opakem je úd s miniaturní velikostí 1,15 centimetru. S takovým kašpárkem by se asi moc velké divadlo neudělalo, jeho majitel je však díky němu alespoň zaznamenaný v knize rekordů.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Drsný experiment! Celý měsíc museli mít sex každý den! Neuvěříte, jak dopadli!
Kolik "čísel" po sobě muži zvládnou?
OKOŘEŇTE svůj SEXUÁLNÍ ŽIVOT! Zázračné potraviny, které vám pomohou


Největší vagína


Přestože průměrná hloubka vagíny by měla činit něco kolem deseti centimetrů, ta největší ale nepředstavitelně dosahovala bez dvou centimetrů půl metru. Taková pochva by nejspíš neměla problém pojmout největší penis.


Nejmenší vagína


Zato nejmenší vagína je se svými dvěma centimetry stále hlouběji, než kam by se dostal centimetrový nejmenší penis. Naštěstí je takový problém díky šikovným doktorům řešitelný.


Nejdelší erekce


V sexu se dá samozřejmě měřit také doba ztopoření. Rekordmanem se stal teprve čtrnáctiletý chlapec, který vydržel mít erekci 6 a půl hodiny. Mohlo za to, jak jinak, sledování porna v kuse.

 

Velikost penisu
(Foto: Getty Images)


Nejkratší a nejčastější erekce


Největší rychlíci naopak nevydrží udržet své vzrušení déle než pouhé tři vteřiny. Jiný milenec musel být jistě také dost čiperný, protože se zvládl během jediné hodiny udělat celkem šestnáctkrát. Všechna čest.


Ženský orgasmus


Přestože mnoho žen během sexu nikdy vaginálního orgasmu nedosáhne, existuje žena, jejíž orgasmus trval nejdéle tři čtvrtě minuty. Jiné rekordmance se zase povedlo zažít slast až 500x během hodiny. Přijde vám to jako sen? Jistě to byla spíš vyčerpávající zkušenost. Navíc držitelka druhého rekordu má takzvaný syndrom permanentního sexuálního vzrušení, a to musí být často dost velká otrava.


Polykat či nepolykat?


Nejspíš se budete divit, že i v tomto ohledu se dá nastavit laťka. Ta je ale zatraceně vysoko, protože největší množství spolknutého semene činilo 0,8 litru. Odporné nebo obdivuhodné? Po takové představě vám možná spolknutí partnerovy dávky nebude připadat tak strašné. 

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře