Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Misionář, na koníčka, lžíce: existuje mnoho známých sexuálních poloh, které vám oslazují milostný život. Přinášíme vám malý přehled nejznámějších sexuálních poloh a jejich výhod a nevýhod.

SEXUÁLNÍ POLOHY: Která je nejlepší a přinese nejvíc rozkoše?

sex misionarska
zdroj: Thinkstockphotos sex misionarska
aktualizováno 26.08.2015, 15:00 | 26.08.2015, 15:00 | doma.cz/man

Misionář, na koníčka, lžíce: existuje mnoho známých sexuálních poloh, které vám oslazují milostný život. Přinášíme vám malý přehled nejznámějších sexuálních poloh a jejich výhod a nevýhod.

Samozřejmě, že i my si myslíme, že postel není místo pro bezdůvodnou akrobacii a vysilující soutěžení. Není místem, kde by bylo potřeba se předvádět a ukazovat, jak zkušení a vševědoucí jsme a kolik sexuálních pozic jsme ovládli. Sex není vrcholový sport, měl by nás především bavit.

 

Ale zároveň by měly všechny ty, kdo se již smířily s tím, že sex trvá pár minut, probíhá formou misionářské polohy a končí většinou jeho uspokojením, vědět, že to jde i jinak. Existuje však několik zajímavých sexuálních poloh, díky kterým si žena může přijít na své, aniž by si připadala pošetile nebo jako čínská hadí žena.

 

Vzali jsme si do hledáčku nejznámější a nejlepší sexuální polohy a shrnuli jsme jejich výhody a nevýhody. Rozhodněte se sama, na které máte chuť a na které ne. Koneckonců měla byste dělat jen to, na co máte v nejhlubším slova smyslu chuť.

 

Misionářská poloha
Velká klasika. Nejpřirozenější poloha na světě, kterou praktikují pouze lidé. Vy ležíte na zádech s roztaženýma nohama. Váš partner je nad vámi a proniká do vás. Opírá se přitom koleny nebo lokty, aby pro vás nebyl příliš těžký.

 

Faktor rozkoše:
Z misionářské polohy má více muž než žena. Má všechno pod kontrolou: rytmus, respektive intenzitu pronikání a úhel vniknutí penisu. Vy nemáte takřka žádný prostor pro pohyb a můžete pohybovat pouze pánví nebo nohama, abyste lépe stimulovala klitoris. Shrnutí: Pro vás to neznamená bezpodmínečně nejlepší cestu k sexuální extázi!


Výhody:

Tato poloha je ideální pro romantické milence, protože se můžete objímat a snadno spolu komunikovat. Obě těla se dotýkají "po celé délce", oba jsou tváří v tvář, mohou se dívat do očí a vášnivě líbat. Snadné a přirozené. Dobrá poloha, když je to poprvé.

 

Nevýhody:
Misionářská poloha je často vnímána jako monotónní a nudná. Proto na ní ulpěla negativní image "rutinního sexu" nebo "lásky bez námahy".

 


 

ČTĚTE TAKÉ:

Nejlepší polohy pro rychlý sex
TIPY PRO NEZKUŠENÉ: Polohy pro stoprocentní orgasmus
Nejlepší polohy pro ještě bouřlivější orgasmus
Ideální polohy pro baculky

 

Poloha na koníčka
Tady vězí klíč k sexuální dominanci, vážené dámy! Váš partner leží na zádech a vy se nacházíte na něm vsedě nebo na bobku. Když si na něj lehnete horní polovinou těla (jako při misionářské poloze), hovoří se o poloze Amazonky. Tento pojem má kořeny v antické legendě: ženy z dominantního národa Amazonek údajně při jízdě na koni naléhaly dopředu na koňskou šíji.

 

Faktor rozkoše:
Ne bezdůvodně doporučují terapeuti ženám tuto polohu, když chtějí objevit vaginální orgasmus. Poloha na koníčka má pozitivní příznivý na sexuální potěšení ženy, protože je to ona, kdo kontroluje situaci a určuje polohu těla, úhel a hloubku pronikání a rytmus pohybu. Kromě toho je značně stimulována přední část vagíny. Poloha na koníčka se proto dobře hodí k dosažení bodu G.

 
Výhody:
Váš partner má obě ruce volné a může proto, během toho, co na něm "jedete", zároveň hladit vaše ňadra, zadeček nebo klitoris. Tato poloha přispívá také k oddálení mužského vyvrcholení a nabízí se tak mužům, kteří příliš rychle ejakulují (předčasný výron semene).

 
Nevýhody:
Mnoha mužům se líbí, když si uskuteční své představy o erotickém podřízení. Jiným se naopak vůbec nelíbí, když je žena dominantní. Je to vašich rukou, abyste partnera přesvědčila, že poloha na koníčka může být naplňující i pro něj!

 

 
Poloha na pejska (zezadu)
Polohu na pejska vnímají někteří jako animální, protože žena je na všech čtyřech a muž do ní proniká zezadu. Tato poloha vystupuje v bezpočtu sexuálních fantazií, především mužů. Patří do skupiny poloh takzvaně a tergo (sexuální styk zezadu).

 

Faktor rozkoše:
Polohu na pejska umožňuje velmi hluboké pronikání. Podle úhlu průniku je možné také pronikání lehce ze strany, shora nebo zdola nahoru. Proto může tato sexuální technika vyvolat velmi rozdílné pocity rozkoše.

 

Výhody:
Muž může během pronikání snadno dosáhnout rukama na ženin klitoris a tím zvýšit partnerčinu rozkoš. Své ruce však může také nechat bloudit po celém partnerčině těle.

 

Nevýhody:
Touto "technikou páření" nebudou zřejmě příliš nadšení romantici, protože neumožňuje oční kontakt. Pozor: Příliš prudké (a hluboké) pronikání může ženu bolet.

 

ČTĚTE TAKÉ:
10 věcí pro lepší SEX. Pomilujte se ve sprše nebo zkuste jógu!

Originální šperk ve tvaru vaší vagíny! Nechte si ho odlít


Přesťaňte hledat bod G bod a UŽÍVEJTE SI SEXU, radí vědci!
  

Poloha 69
Slavná číslice symbolizuje polohu: a sice, když milenci leží obráceně a mají hlavu u nohou partnera a to buď na boku, nebo na sobě. Ústa se nacházejí na úrovni pohlavních orgánů a partneři se navzájem stimulují ústy. Poloha 69 je tedy kombinací orálního sexu - felace (pro něj) a cunnilingu (pro ni).

 

Faktor rozkoše:
Při poloze 69 si partneři poskytují vzájemnou rozkoš a žádostivost. Partner laská svými rty a jazykem nejcitlivější místa svého protějšku. Klitoris, vagín a penis jsou stimulovány zároveň a partneři sdílejí pocit intenzivní vřelosti.

 

Výhody:
Poloha 69 se hodí optimálně jako předehra pro zvýšení rozkoše a vzrušení obou partnerů.

 

Nevýhody:
Někteří nemají polohu 69 rádi, protože když se soustředí na sexuální potřeby partnera, nemohou se zcela oddat svým vlastním pocitům.

 

Poloha lžičky
Oba partneři leží vedle sebe na boku jako dvě lžíce v příborníku. Muž se přivine k zádům ženy a zavede penis zezadu do vagíny. I tato sexuální technika patří mezi varianty a tergo (sexuální styk zezadu).

 

Faktor rozkoše:
Podobně jako u polohy na pejska, umožňují i lžičky hluboké pronikání do vagíny, což je pro oba partnery velmi příjemné. Protože se obě těla dotýkají od hlavy po nohy a jsou podobně jako při objetí vzájemně "propletená", vzniká velmi intimní spojení.

 

Výhody:
Poloha je nesmírně uvolňující a velmi se doporučuje, když jste unavení. Tuto jemnou, pomalou a něžnou techniku lze doporučit především začátečníkům. Poloha lžiček často potěší těhotné, protože je při ní neomezuje jejich velké břicho.

 

Nevýhody:
Musíte mít rádi klidné něžnosti. Pokud má někdo rád dynamický a bouřlivý sex, měl by se této poloze vyhnout velkým obloukem!

 
33 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Vítek 10:59 05.12.2017
Ahoj,mám o 12 let mladší partnerku a oba máme rádi tvrdší sex. Tahání za vlasy,polohu zezadu,trochu přiškrcení,plácání po zadečku,svazování,atd. Máme svoji velmi oblíbenou polohu,kdy ona klečí na kolenou a hlavu má na polštáři a já do ní pronikám zezadu a držím jí při tom za ruce a tím tak určuji tempo a tvrdost přiřazení,všem kdo jste to ještě nezkusili,vřele doporučuji. Je to bomba. Nyní hledáme novou stejně účinnou polohu,tak pokud máte někdo nějaký typ,tak prosím sem s ním.
Alex 23:53 15.06.2017
Zdravím šílenci :-) take se kvám přidám a dám sve info.
Já jsem chlap který miluje dominantní sex,když mohu u toho malinko fackovat,tahat něžně za vlasy,plácat jí na zadek,kousat,malinko přiškrtit...ale vše s citem si nemyslet:-) tohle jediný mně tajcuje....ale musí to mít ráda i partnerka...nini mám ženu,krásnou a u ní si nedokážu pomoct....ani u jedne polohy nevdržím dkouho....a já stříkám..a to jsou nervy....před lety s jiníma partn. to byl mazec..to jsem je klátil do bezvědomí:-)
ale láska je láska...a má žena je tak moc chutná že nemám slov a ani výdrž...což mně užírá až k smtri....ještě že i ona se rychle udělá...i když jen mou rukou nebo max. když jí klátím a pomáham prsty....cca do 1-2 min je hotová a já sní:-) ach jo...kdybych znal nějaký fígl na výdrž:-( neznáte něco? kdyby snad jo,napište mi na email.....imortáles@seznam.cz děkuji
Alex 23:52 15.06.2017
Zdravím šílenci :-) take se kvám přidám a dám sve info.
Já jsem chlap který miluje dominantní sex,když mohu u toho malinko fackovat,tahat něžně za vlasy,plácat jí na zadek,kousat,malinko přiškrtit...ale vše s citem si nemyslet:-) tohle jediný mně tajcuje....ale musí to mít ráda i partnerka...nini mám ženu,krásnou a u ní si nedokážu pomoct....ani u jedne polohy nevdržím dkouho....a já stříkám..a to jsou nervy....před lety s jiníma partn. to byl mazec..to jsem je klátil do bezvědomí:-)
ale láska je láska...a má žena je tak moc chutná že nemám slov a ani výdrž...což mně užírá až k smtri....ještě že i ona se rychle udělá...i když jen mou rukou nebo max. když jí klátím a pomáham prsty....cca do 1-2 min je hotová a já sní:-) ach jo...kdybych znal nějaký fígl na výdrž:-( neznáte něco?
zelvicka 01:16 14.01.2016
Já dávám přednost lžičkám, a rozhodně se dají dělat i rychle a tvrdě.
tyny 15:13 11.01.2016
poloha na pejska je taky velmi dobrá i když to malinko bolí.líbí se mi když je partner na mě,je to velice příjemné
Radka 23:10 28.11.2015
Miluji pozici misionáře když muž na mě klikuje to je super.Ahoj
Honzaaa 21:36 31.10.2015
Nejlepší je to ze zádu když si svou ženu chytím něžně za krk a za vlasy a bez citu do ní tvrdě pronikám.
igor 20:02 22.10.2015
nejradši mam oralni sex hodne poloh ale nejradši zezadu
PH 08:12 25.09.2015
Miluju polohu 69,ze zadu a nejvíc se mi líbí na koníčka.Žena si "jede" jak potřebuje a mně se líbí pozorovat,jak penis proniká do vaginy.
Žaneta 12:12 19.09.2015
Tak na koníčka mi to naopak moc nebaví,je to podle mě nejnudnější poloha,neni to tak intenzivní a neni to tak pěkně cítit jako když je partner na mě a pořádně ho do mě buší.
1 2