Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Přečtěte si o pozicích pro milování, které ženám poskytnou nejvíce rozkoše.

Sexuální pozice, ve kterých si ženy nejvíc užijí

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 20.11.2012, 09:16 | 20.11.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Přečtěte si o pozicích pro milování, které ženám poskytnou nejvíce rozkoše.

Každá žena je trochu jiná, proto je důležité najít pro sebe ideální druh milování. Rozdělili jsme pro vás polohy podle toho, jak moc jsou uspokojovány jednotlivé důležité aspekty vzrušení. Některé polohy ocení spíše vaginálně vzrušivé ženy, jiné milovnice klitoridálního orgasmu.


Misionář: Skvělá poloha pro citlivé ženy, které rády komunikují a luští emoce ve tváři toho druhého. Poloha tváří v tvář je sice trochu konzervativní, ale současně splňuje ony komunikační nároky. V náručí muže se cítíme v bezpečí, jsme zavaleny jeho mužností. Zároveň není tolik vidět třeba větší bříško, což je pro lepší pocit také fajn.


Jak je na tom při této poloze:

Klitoris - bídně
G bod – je mu věnována náležitá pozornost, zlepšit se vše dá podložením zadečku
Emoční prvek- uspokojení je dostatečné, objímáte se, můžete se i krásně líbat

 

ČTĚTE TAKÉ:

Zásadní chyby mužů při sexu! Ženou nás do cizí náruče?

Nejlepších 5 pozic pro snadný ranní sex


Propletenec v sedě:
Poloha vhodná pro sexuální fajnšmekry. Sedíte v tureckém sedu propleteni proti sobě a vzájemně pijete dech toho druhého. Je to intimní duchovní poloha. Není agresivní, můžete vnímat dech toho druhého, stejně jako koloběh energie, která vámi probíhá skrze pohlavní orgány. Když se navzájem pomalu třete, dostane se masáže i vašemu klitorisu.


Jak je na tom při této poloze:
Klitoris - průměrně
G bod – je o něj postaráno
Emoční prvek- prožijete kouzelné chvíle

 

Na koníčka: Je to jedinečná dominantní poloha. Sama si můžete určovat rychlost zasunu. Jestli chcete dosáhnout vaginálního orgasmu, stačí se mírně zaklonit a G bod je drážděn jedna radost. Pokud je váš partner „horňák“ může mu naservírovat svá ňadra. Volnýma rukama si vy můžete masírovat klitoris nebo ňadra. A váš partner vám jistě rád pomůže.


ČTĚTE TAKÉ:

Anální milování: může být i milým překvapením

 


Jak je na tom při této poloze:

Klitoris – ideální příležitost pořádně se o něj postarat
G bod – je zcela v pohotovosti
Emoční prvek- pokud váš partner netrpí pocity méněcennosti, protože leží pod vámi, bduete jistě spokojeni

 

Nejlepší pozice pro dobrou stimulaci klitorisu:

Fotogalerie

1 / 7 Otevřít fotogalerii

 

Z boku: je to ohleduplná, citlivá poloha. Doporučuje se i pro těhotné ženy, nebo pro lidi, kteří mají problémy s páteří a hybností obecně. Můžete si vychutnat vaši partnerskou blízkost. On vám může hezky šeptat do ouška a hladit klitoris rukou, kterou přehodí přes váš zadeček.


Jak je na tom při této poloze
:
Klitoris – při šikovných hmatech o něj může být výborně postaráno. Když se toho nechopí váš partner, udělejte to vy sama, třeba i s pomocí vibrátoru.
G bod – příliš k jeho dráždění nedochází, pokud ovšem dostatečně vyšpulíte zadeček, změní se to k lepšímu
Emoční prvek - pocit ochrany a citovosti bude zcela naplněn.


Na pejska: Rády ji mají ženy, které preferují tvrdší sex. Je to přeci jen vskutku animální pozice. Dejte pozor, abyste se příliš neprohýbala, protože jinak si nedosáhnete na klitoris. Dobrým trikem je přiložit si na správná místa vibrátor – což bude váš prodloužený prstík. Hlazení klitorisu by se mohl ujmout také váš partner, protože on jen spustí ruku o pár centimetrů níž. Pokud potřebujete oblast klitorisu více „zafixovat“, zkuste v kleku na čtyřech nohy překřížit přes sebe. Klitoris se tak více „uškrtí“ překrví se a orgasmus se dostaví snáze.


Jak je na tom při této poloze:


Klitoris – přiložte vy nebo partner ruku k dílu
G bod – je to jedna z nejlepších poloh pro dráždění bodu G, zvlášť, pokud zadeček dáte co nejvýše a hlavu s rameny co nejníže.
Emoční prvek- příliš se asi s partnerem „nepotkáte“, ale pokud vám vyhovuje být občas při sexu submisivní, bude vám to plně vyhovovat.


 

 
12 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

PH 08:33 09.01.2017
Na pejska,kdysi nejoblíbenější pozice.Pták zajížděl do pindy hodně hluboko.Teď už jen 69.
Vanilka 13:27 09.08.2016
Mrkněte na www.bananek.cz, vážně doporočuji, úžasné hračky pro zpestčení sexuálního život..
Lolá 21:03 04.09.2015
Proč všechny ty trapné komenty píše pouze jeden člověk? Všichni píšou: když mě šuká, když šukám, stojej bradavky, trčí jí to, moje 4ky, moje žena má 5ky, milujem na chrbate.... Všichni píší buď " Cau " nebo " Taktiez, Taktez, Taktjez " .. A 97% lidí se loučí stejným stylem.. K tomu je vše bez háčků i čárek, navíc ani jeden za tečkou na konci věty nedal mezeru. Náhoda? ... Poněkud zvláštní druh zábavy.. A ještě, nevím, jestli by normální člověk psal zrovna tohle o svém osobním životě...
Petr 19:48 09.11.2014
Cau miluji zenky na zadech a zvlaste kdyz jim to trci jako te me a ma puncosky svleknute tak me to stoji a ja ji osukam.
Pavlina 16:39 09.11.2014
Cau kocky take mam rada polohu misionare kdyz me muz suka a lezi na mych 4kach.Mejte se a uzivejte jak ja.
Robert 01:43 07.11.2014
Taktez mam rad zeny na zadech zvlaste ta moje ma 5tky a postavene bradavky mam na cem lezet a probirat bradavky. Doporucuji vse co maji zenu s velkyma kozama alespon je na co koukat zvlast kdyz jim to trci.Preji hezky den
Ivana 23:48 04.11.2014
Taktiez milujem muzou co ma pretlci na chrbat a suka ma akoby robil kjuky bradauky mi stoja a moje 4 su pripravene ako erbegy.Majte se pekne a milujme sa
Andrea 16:29 28.10.2014
Taktjez som boski na chrbatea moj muz hore ale cizmy pritom
nema cudovala bych sa preco ale som spokojna ked je muz hore a tak ako by to malo byt.Zena na chrbat a muz hore.Majte sa caukyo
Hana 09:22 28.10.2014
Cau teda chlap v postli a v botech chapu v ponozkach nebo i v kalhotach jak je ten muj.Ja pri sexu lezim na zadech skousela jsem muze pretocit na zada a sednout si ale ma padnou ruku sem podlehla a jsem na zadech hlavu mam zaklonenou z postele dolu a moje 3 jsou napnute a bradavky mi stoji a on na me jezdi v poloze jako by chtel delat kliky bud ma ruce vedle mych rame nebo na mych dlanich a celkem pekne z nej leje pot a to nemluvim o lete.Mejte se hezky ahoj
Lucia 02:26 28.10.2014
Cauky ja som boski na chrbate a priatel ma suka hore v cizmach celkom sa mi to paci on hore ja chrbat.Majte sa dovi
1 2 3