Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Proč trpět?!

Sexuální půst: explodujete?

aktualizováno 14.07.2008, 06:05 | 14.07.2008, 00:03 | Kateřina Zlámalová

Proč trpět?!


Občas se každému stane, že musí držet sexuální půst. Buď nemáme partnera, nebo nám sexuální radovánky nedovoluje nějaká nemoc (např. zlomená ruka :-) - jinak si samozřejmě můžete vystačit sami).


Nejhůře na tom je ten, který prostě nemá chuť. Nebo je líný cokoliv podnikat (častou výmluvou v letních dnech bývá, že je na to přece moc horko).
Ať tak či onak, útěchou vám může být, že i sexuální půst má svá pozitiva. Jaká?1. Pro oživení vztahu
V dlouhodobém partnerském vztahu se sexuální půst doporučuje pro zjitření smyslů.


S partnerem, který po vašem boku v posteli leží třeba i přes 20 let totiž můžete získat pocit, že už vás nemůže ničím překvapit. Pro oživení vztahu si zkuste trochu „zabláznit“.Vraťte se do doby, kdy jste se spolu teprve seznamovali a alespoň 2 týdny mu nedovolte víc než líbání. V následujících dnech mu postupně dovolujte víc a víc. Vše - kromě styku.


Vašemu partnerovi se budete jevit jako nedostupná pevnost, kterou musí znovu dobývat. Určitě ho to pořádně nažhaví.


Až přijde den D a vy (jste ta, která rozhoduje) se mu podvolíte, udělejte z celého aktu záležitost, na kterou budete oba ještě za dlouhou dobu vzpomínat… I kdybyste si měla půjčit na nové sexy prádélko a vzít si dovolenou a uplatit všechny v okolí, aby vám hlídali děti.

2. Když chcete mít děti!
Obecně se doporučuje, aby páry, které se snaží o otěhotnění, měly sex jen asi každý 2. den. Prý aby spermií bylo více. Jiní jsou ale toho názoru, že nejlepší pro otěhotnění je nechráněný styk alespoň 2krát denně. Pravdou ale je, že přestávka vám někdy prospěje více (alespoň psychicky) než usilovné snažení o oplodnění.

3. Jste věřící a máte před svatbou


Když je sexuální abstinence před uzavřením manželství spojena s vaším náboženským přesvědčením, určitě vám to udělá na duši dobře. A je jasné, že si tak necháte i větší prostor pro správný výběr partnera, alespoň z charakterového hlediska .

4. Nemůžete chytit žádnou pohlavní nemoc


Velkou výhodou nulové sexuální aktivity je, že jde o zcela hygienicky nerizikový stav. Budiž vám to útěchou.


5. Důkaz pevné vůle


Můžete se třeba vsadit s kamarády nebo si jen tak z nudy dokazovat, jak pevnou vůli máte, když si po určitou dobu sex vůbec nedopřejete…

Takže to, že si právě zrovna neužíváte, máte špatnou náladu a cítíte se nevybouření a neklidní, vás vlastně ani tolik trápit nemusí….:-) Ale už aby to období bylo za vámi, že?

 
27 hlasů
Vaše hodnocení