Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Je to bezpečné? Nenadělá to příliš mnoho nepořádku? Bolí to? Co si o mě bude myslet můj přítel? To je jen zlomek otázek, které se vám rojí hlavou, pokud se zabrousí na toto téma. Podívali jsme se na to ze všech možných úhlů.

Sexuální tabu mnoha žen: Sex během menstruace!

V záplavě rudé
zdroj: Thinkstockphotos V záplavě rudé
aktualizováno 27.06.2013, 00:00 | 27.06.2013, 00:00 | doma.cz/roh

Je to bezpečné? Nenadělá to příliš mnoho nepořádku? Bolí to? Co si o mě bude myslet můj přítel? To je jen zlomek otázek, které se vám rojí hlavou, pokud se zabrousí na toto téma. Podívali jsme se na to ze všech možných úhlů.

Legrační je, jak vždycky dostaneme chuť na sex v těch nejnevhodnějších situacích – když přijedou rodiče na návštěvu, na přeplněné pláži nebo když máme menstruaci. Má to co do činění s tím, že chceme vždycky to co mít nemůžeme nebo si s námi jen osud zahrává a chce nám dělat život trochu komplikovanější? Rozhodně ne v téhle situaci. Zvýšená hormonální hladina při menstruaci totiž způsobuje větší nadrženost. Je to prostě přirozené. A cokoli přirozené přece nemůže být špatné!

 

Jaké jsou ty nejčastější otázky, které se ženám honí hlavou?

 

1. Bolí sex během menstruace?
Nebolí, samozřejmě nikdy neuškodí, když je muž trochu něžnější, protože celá vagína je mnohem citlivější, což je ovšem dobrá věc! To totiž znamená, že sexuální zážitek pro vás bude mnohem intenzivnější, pokud se dokážete zbavit zábran. Dejte si jen pozor na hlubokou penetraci nebo sex drsnějšího rázu, protože váš děložní čípek bude níž než obvykle a můžete ucítit ostrou bolest pokud do něj penis narazí moc prudce. Normální sex by měl být ale úplně v pořádku a měl by vám přinést řadu mnohdy nových a nádherných pocitů. Myslím, že se budete divit, proč jste se tomu celý život vyhýbala.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SEX BEZ ORGASMU? Poradíme vám, jak se konečně rozvášnit!

10 NEJ SEXY fantazií, po kterých prahnou muži v posteli

NECHUTNÉ: Tak na těchto místech se sexu vyhni!

 

2. Můžu otěhotnět ze sexu během periody?
Je to velice nepravděpodobné. Možnost, že otěhotníte je extrémně nízká, ale přesto tu je. Sperma zůstává naživu sedmdesát dva hodin, což znamená, že pokud máte sex ke konci menstruace a tři dny na to budete mít dřívější ovulaci, je tu malá skulinka pro sperma, které by se mohlo dostat až k vašemu vajíčku. Není to sice moc časté, ale pokud máte strach z otěhotnění, je vždycky lepší použít kondom.

 

 

3. Zvyšuje se riziko nakažení pohlavními chorobami?
Většina dvojic, které mají sex během menstruačního cyklu je spolu již nějakou dobu a měly by se znát a důvěřovat si. Každý nechráněný sex s někým, koho neznáme je riskantní, ale toto riziko jde minimalizovat tím, že budete používat ochranu. Není totiž důvod si jinak odpírat týden skvělého sexu každý měsíc.

 

ČTĚTE TAKÉ NA KRASNA.CZ:

Menstruace na dovolené - co s tím?
Sex během menstruace? Ano, ale...
Vyzraj na bolestivou menstruací

 

4. Nebude zhnusený ze vší té krve?
Rozhodně doporučuji probrat s ním jeho názor na sex během menstruace dřív, než ho tím překvapíte. Všeobecně platí, že pokud souhlasí, tak můžete předpokládat, že je mu jasné a je připraven na to, že se nadělá trochu nepořádek. Ale řekněme si to upřímně, ten nepořádek, pokud vůbec nějaký je, je mnohdy mnohem menší než ženy předpokládají. Samozřejmě jsou způsoby, jak ho minimalizovat a dopředu se na to připravit. Můžete pod sebe na postel natáhnout ručníky, můžete to dělat ve sprše a ani jeden z vás nebude vědět, že menstruujete! Pokud je váš partner trochu citlivý na fakt, že bude mít na penisu krev, může si vzít kondom, ale většina chlapů to moc neřeší. Zvláštní je, že během penetrace má menstruace tendenci zeslabovat.

 


Co si ostatní lidé myslí o sexu během menstruace?


Myslím, že budete překvapena kolik dalších lidí to dělá! Je to jedna z těch věcí, přes které když se překlenete, tak zjistíte, že na tom vlastně vůbec nic není. Tady je pár příkladů od lidí, kteří už to vyzkoušeli.

 

NEPŘEHLÉDNĚTE:

Menstruace Ornelly Štikové se nechtěla dostavit: Umírala strachem, že je zase těhotná!

„Mám chuť na něco perverzního!“ aneb 8 nejodpornějších sexuálních úchylek!

Když vystříkne krev i z něj: Na co si dát pozor, abyste se vyhnuli zlomenině penisu

 

ONA

„Myšlenka na ulepený, krvavý sex mě od toho odrazovala hrozně dlouho. Myslela jsem si, že sexem se tok krve ještě zvýší a v mé ložnici to pak bude vypadat jako na jatkách. Pravdou ale je, že jsem se jednou vrátila s přítelem domů, měli jsme trochu upito a byli jsme tak nažhavení, že to nešlo vydržet. Ve tmě jsme vyndali tampon, který jsem zabalila do kalhotek a schovala pod postel. Tu noc jsem si užila jeden z nejlepších sexů v životě. Když jsme rozsvítili, čekala jsem hroznou spoušť, ale k mému údivu, nebyla nikde ani kapička. Paráda!“

 

ON

„Miluju sex s přítelkyní, když má menstruaci! Je potom jako nadržená divoženka a sex je úžasný. Je taky mnohem snazší přivést jí k orgasmu. Pro mě krev není vůbec žádný problém, spíš naopak, přijde mi to trochu úchylné, ale v pozitivním slova smyslu a docela mě to vzrušuje.“
 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Helca 10:23 30.10.2014
Při sexu během menstruaci může žena dosáhnout ještě většího orgasmu - http://www.bananek.cz/blog/sex-pri-menstruaci/
lama 16:49 27.09.2013
miluju sex!nedokážu bez něj žít!
Álas 20:53 08.09.2013
Tady se lidi pozastavujou nad sexem při menstruaci a anální styk je normální?Každýmu se líbí něco jiného dřív bych nešla ani do toho ani do toho jenže záleží na partnerovi a podání takže proč ne???????????
Marie 13:03 10.08.2013
Tak hej, ako kto má rád, niekomu sa hnusí, niekomu nie..
Že otehotnieť počas menštruácie je skoro nepravdepodobné je blbosť, gynekologovia a sexuologovia párom, ktoré nedokážu otehotnieť odporúčajú skúsiť to počas menštruácie...
sudzen 21:08 29.06.2013
100 lidí, 100 chutí
Amélie 19:29 27.06.2013
Sex při menstruaci jsme s přítelem vyzkoušeli a musím říct, že to patřilo k nejlepším zážitkům v posteli. Během menstruace jsem víc při chuti a je to daleko intenzivnější než normálně. A i když jsem měla menstruaci druhý den, tak po akci nebyla na prostěradle ani kapička.
Milka 19:00 27.06.2013
Cožpak ta krev by mi nevadila ale mně osobně to bolí. Ne ten styk ale mám dost silné mentruační bolesti a se vzrušením jsou ještě horší....
.... 12:13 27.06.2013
První dva dny bych do toho rozhodně nešla, ale ten třetí či pozdější se dá a musím souhlasit, že krev téměř žádná nevyteče a je to pěkný zážitek :)
cc 11:08 27.06.2013
"nikde ani kapička. Paráda!“ to je zavádějící, spíč měla kliku, však to zkuste, ale po rozednění buďte připraveni...
Kate 11:01 27.06.2013
No, u mě to očividně souvisí spíš s hladinou hormonů než s prokrvenim, jsem nadržená jako blázen :D A neni nic lepšího než sex při menstruaci, i když preferuju vanu nebo sprchu před postelí :) A teda ach bože nadýmání... asi máme holt s přítelem dokonalé soužití a nerozhodí nás nic... Češi jsou zvláštní... ve spoustě případů mají k něčemu odpor ...spíš psychický a tak silný, že si prostě pak vytvoří v hlavě blok nic si nedokáží pořádně užít ;)
1 2