Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Zasloužíte si konečně něco lepšího.

Sexuální tipy speciálně pro ženy nad 40!

Sex
zdroj: isifa.com Sex
aktualizováno 07.08.2012, 00:00 | 07.08.2012, 00:00 | doma.cz/kat

Zasloužíte si konečně něco lepšího.

Naše tělo se věkem mění. Podobně i naše vnímání. Skvělou zprávou je, že právě ve věku kolem čtyřicítky můžeme zažívat ten absolutně nejlepší sexuální život.

 

Nekonečně vlhká!


Mít po ruce litry kvalitního lubrikantu je základní věc. S věkem totiž naše intimní sliznice vysychají a jsou i křehčí a náchylnější k poranění. Můžete je zcela přirozeně použít i k běžné masáži zad a pak přejít trochu níže.

 

Veledůležitá předehra


Zamlada se leckdy mohlo něco takového klidně přeskočit. Sex byl pro nás nový a mužské tělo samo o sobě vzrušující už svou jinakostí. Jenže teď už nás nějaký chlapák
jen tak nedojme. Předehru prostě potřebujeme ze všeho nejvíc,. Potřebujeme atmosféru, ze které cítíme, že jsme žádoucí.

 

Partnerovi vysvětlete, že bez předehry si můžete oba nechat na sex zajít chuť. Všechno souvisí se vším. Předehra neznamená jen to, že váš milenec použije rafinované hmaty na těch správných místech (i když je to vítané), ale třeba to, že vám přinese květiny, popovídá si s vámi, předvede vám své kuchařské umění či vás vezme do opery (luxus je velice sexy, pamatujete na tu scénu z Pretty woman?).

 

Sex
(Foto: isifa.com)

 

ČTĚTE TAKÉ:

Sex kouč radí: Abyste věděly, na co "ji" máte

Zaměstnání, která jsou skutečně sexy

 

 

Řekněte si o orální sex

 

Milování ústy je to nejjemnější potěšení, co vám může partner poskytnout. Zralá žena už má dost sebevědomí, aby si o orální sex nejen řekla, ale také si ho nechala provádět nekonečně dlouhou dobu. Hlavně se nenechte rušit myšlenkami typu "chutnám mu?, netrvá to moc dlouho?,nevypadám tam divně?" . Oba dva jste svéprávní jedinci, váš partner by si určitě své řekl, kdyby se mu něco nelíbilo.

 

Investujte jen do kvality


Už nepotřebujete ztrácet čas s nudnými lidmi (milenci), ani nejste tak bohatá na to, abyste si mohla kupovat levné věci. Investujte do kvalitních erotických pomůcek, které mají i medicínsky přínosné vlastnosti a do spodního prádla, které podtrhne vaši ženskost.

 

Plňte si sny


Sdílejte s partnerem své sexuální představy. Vyprávějte mu o svých erotických snech, nebo přáních, která se ve vaší hlavičce za ta léta nashromáždila. Slibte si, že aspoň jednou měsíčně si jedno takové přání na střídačku budete plnit.
 

 
9 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Martin 07:58 20.04.2014
Myslím,že je to silně individuální záležitost a nelze takto zobecňovat.
Rady jsou to pěkné,v praxi stejně platí jediná věc,se kterou v článku souhlasím,že žena chce cítit,že je stále přitažlivá,milována,naslouchám jí....
kamila 01:45 08.08.2012
pro jirku: z tvého dotazu předpokládám, že jste oba ještě poměrně mladí :) proto mě napadá ještě jedna věc, proč se ti zdá, že jí sex nějakým způsobem neuspokojuje. Je totiž velice pravděpodobné, že ona ještě za tu dobu vůbec nemusela mít orgasmus... Jistě se jí to líbilo, ale do skutečného orgasmu bylo daleko. Třeba jsem divná, ale z vlastní zkušenosti vím, že trvá nějaký čas, než se holka naučí pracovat se svým tělem tak, aby při souloži orgasmu dosáhla. Ona si to asi začala uvědomovat a možná si myslí, že orgasmu vůbec není schopná dosáhnout. Jednodušší je dosáhnout orgasmu např. při orálním sexu. Ale třeba v rámci hrátek, řekni jí, ať ti ukáže, jak si to dělá sama a naučí tě to :) hodně štěstí a trpělovost :)
Kotlářová 00:46 08.08.2012
K masáži použít vyschlé sliznice,nebo lubrikant?
Květoslav 18:03 07.08.2012
Radil jsem pertnerovi,aby zainvestoval do erotické pomůcky,ale on nechce...
ondra 12:33 07.08.2012
ahoj Lasko jak mě Dobře Ztira Pokoji Ahoj Ondra
Jolana 11:52 07.08.2012
Ahojky,
Článek má v podstatě pravdu, až když člověk přestane při sexu řešit co mu běží hlavou tak si to opravdu užije a tato "lehkost bytí " přichází prostě až s věkem.
Jirkovi bych poradila jediné....jste oba na začátku a proto je nejdůležitější komunikace. Každý ti může poradit lecos, jenže každá žena je jiná a platí na ní jiné "fígle". Takže se jí v intimní chvilce klidně zeptej jestli tohle ano nebo ne....poznáš kdyby ti lhala...no a když budeš pozorně sledovat jeji reakce při každém tvém dotyku, velmi brzy sám zjistíš kdy ti vychází vstříc a kdy tělem uhýbá. Určitě nepodcenuj předehru, tou vlastně poznáváš tělo partnerky nejvíc.....
Pokud tě miluje tak bude chtít dosáhnout souladu i v sexu a začne být sdílná, proto se neboj že ti uteče a prostě ji vezmi jako neprobádanou krajinou kterou musíš podrobně poznat. Přeji hodně štěstí, něhy a lásky při probádávání.....nejenom Jirkovi a jeho partnerce.
Jolča
Marie 10:50 07.08.2012
Ahoj Jirko,pro vetsinou holek sex je hodne dulezita vec ve vztahu a myslim si, ze kdyby se tve holce neco na tom nelibilo,ona by ti to rict ani nechtela, bala by se, ze takhle vas vztah skonci. Na sve holce muzes poznat, ze je vzrusena podle hodne veci jako napr.zrudnuti tvare,vzdychani ci jenom zrychleni pulsu,zvlhceni 'tam dole' atd...proste kdyz se na ni kouknes, urcite poznas jestli dostala orgasmus nebo se zbytecne snazis.
Pokud se to vam nepovede rychle skus neco zmenit,kvuli sexualne nespokojenosti skoncili hodne vztahy. Preji hodne stesti. Marie