Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Fyzická intimita je jednou z nejsilnějších částí vztahu. Emoce, které prožívá a sdílí čerstvě zamilovaný pár i hluboká láska, která počáteční zamilovanost vystřídá. To všechno dokáže umělkyně Zipcy zobrazit na papír. Její kresby jsou ještě věrohod...

Skutečná láska: Umělkyně zachycuje v kresbách svůj vztah s manželem

GALERIE: Umělkyně zachycuje na papír svůj vztah s manželem
zdroj: Instagram GALERIE: Umělkyně zachycuje na papír svůj vztah s manželem
aktualizováno 16.02.2019, 00:01 | 16.02.2019, 00:01 | doma.cz

Fyzická intimita je jednou z nejsilnějších částí vztahu. Emoce, které prožívá a sdílí čerstvě zamilovaný pár i hluboká láska, která počáteční zamilovanost vystřídá. To všechno dokáže umělkyně Zipcy zobrazit na papír. Její kresby jsou ještě věrohodnější díky tomu, že Zipcy zachycuje okamžiky ze vztahu se svým manželem.

Malířka se představuje pod uměleckým jménem Zipcy, ve skutečnosti se ale jmenuje Yeng Se-Eun. Devětadvacetiletá žena pochází z jihokorejského Soulu. Svá díla sdílí na Instagramu, kde má nyní přes půl milionu fanoušků.

 

GALERIE: Umělkyně zachycuje na papír svůj vztah s manželem
(Foto: Instagram)


Na jejích originálních ilustracích se objevuje stále stejná dvojice, ona a její manžel. Jsou to kresby jednoduché a přesto krásné. Znázorňují intenzitu citů zamilovaného páru a vzájemnou blízkost, jsou smyslné a občas mají jemně erotický náboj. I proto se série obrázků souhrnně jmenuje „Dotek“.

 

GALERIE: Umělkyně zachycuje na papír svůj vztah s manželem
(Foto: Instagram)

 

GALERIE: Umělkyně zachycuje na papír svůj vztah s manželem
(Foto: Instagram)


Kresby od Zipcy však neobsahují žádná opulentní romantická gesta, ale spíš detaily z každodenního života, které spolu dva blízcí lidé sdílí. Ilustrace také ukazují, jak je důležité, aby si oba členové vztahu vzájemně prokazovali různé maličkosti, jako jsou letmé doteky nebo hluboké pohledy. Tyto momenty ukazují náklonnost a sílu lásky dvou lidí, kteří nechtějí být ani chvíli jeden bez druhého.

 

ČTĚTE TAKÉ:

SMUTNÝ POHLED, který vás nenechá v klidu. Podívejte se, jak lidstvo soustavně ničí ŽIVOTNÍ PROSTŘEDÍ
Dojemná galerie: Podívejte se na fotky z probíhající adopce
Voják se vrátil z mise. Tohle dojemné překvapení na něj doma čekalo 

 

Zipcy zvěčnila na papír i okamžiky z počátku vztahu s nynějším partnerem, mezi které patří první držení za ruku, první objetí a první polibky. Svými obrázky dokazuje, že láska se obejde i beze slov. Ve své tvorbě ale pokračuje i po několika letech manželství, manžel pro ni očividně nepřestal být inspirací, ze které může nadále čerpat.

 

Fotogalerie

1 / 20 Otevřít fotogalerii

 
0 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Ke článku nejsou žádné komentáře