Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Aleš vypadá jako férový chlap, který to má v hlavě srovnané. Navíc jeho profese o něm naznačuje, že má pro strach uděláno. Na druhou stranu to v poslední době vypadá, že na Gábinu začíná žárlit. Zatím se nejedná o nic hrozného, ale kdoví, jaké to ...

Stane se z Aleše z Ulice nesnesitelný žárlivec? A co by měla Gábina udělat?

Seriál Ulice: Hodí se k sobě Aleš a Gábina?
zdroj: TV Nova Seriál Ulice: Hodí se k sobě Aleš a Gábina?
aktualizováno 05.12.2017, 00:57 | 05.12.2017, 00:57 | doma.cz

Aleš vypadá jako férový chlap, který to má v hlavě srovnané. Navíc jeho profese o něm naznačuje, že má pro strach uděláno. Na druhou stranu to v poslední době vypadá, že na Gábinu začíná žárlit. Zatím se nejedná o nic hrozného, ale kdoví, jaké to bude za půl roku. Může Gábina udělat něco pro to, aby Aleš zkrotil své emoce?

Aleš moc dobře ví, že ho má Gábina doopravdy ráda. Pravdou však zůstává, že Gábiny chování ho občas dost zaskočí. Jednou za ni zvedá telefony Miki, podruhé zase nechce slyšet o společném bydlení, a tak se Aleš občas schýlí k drobnějšímu žárlení. Stačilo by, kdyby Gábina dala Alešovi více najevo svou lásku, a se žárlením by byl konec.


Pocit jistoty

Možná zažíváte podobnou situaci i vy. Dobře víte, že váš partner je pro vás ten jediný na světě, ale občas cítíte, že na vás žárlí. V první řadě si uvědomte, že občasná žárlivost není na škodu. Může vás ujistit v tom, že partnerovi na vás záleží a naprosto vás miluje. Bohužel mnoho párů zažilo, že ze zmiňované malé žárlivosti se vyklubaly velké scény plné hádek, výčitek a někdy i násilí. Rozhodně nic, co by žena chtěla zažít. Je tedy důležité, abyste podobné chování nikdy netolerovala. Vše má své meze a u žárlení to platí dvojnásob.

 

Seriál Ulice: Měla Gábina přijmout Alešovu nabídku?
(Foto: TV Nova)


Pokud se vrátíme zpátky ke Gábině a Alešovi, pak nás napadá jedna jediná věc. Aleš patří mezi muže, kteří by se pro svou drahou polovičku rozpůlili. Je vidět, že mu záleží nejen na Gábině, ale i na Šímovi. Už několikrát naznačil, že by chtěl s nimi sdílet společnou domácnost, avšak Gábina se k tomuto kroku vůbec nemá. Možná by nebylo od věci, kdyby Gábina pochopila jeho situaci a zkusila se nad společným bydlením ještě jednou zamyslet. Věříme, že kdyby se tak stalo, Aleš by konečně cítil pocit jistoty, který mu u Gábiny očividně chybí. I když jí věří a ví, že ho taktéž miluje, občas lehce zapochybuje. Gábina by Alešovi rozhodně měla dávat více najevo, jak jí na něm záleží.

 

ČTĚTE TAKÉ:

Luboš Mareček z Ulice a jeho kolotoč dluhů! Máte to dost podobně? Jak z něho ven?
Má láska mezi Terezou a Davidem z Ulice šanci? Známe názory diváků!
S NÍM RANDIT NEBUDEŠ! Proč otec zakazuje Lucce Weberové, aby randila s Matějem? A má na to právo?


Hlavně žádné scény

Aleš se k nějaké velké žárlící scéně sice neuchýlil, ale co není, může být. Pokud cítíte, že váš partner to se žárlením přehání, zkuste si s ním popovídat. Sdělte mu, že na takové chování nejste zvědavá, ale na druhou stranu ho také ujistěte v tom, že k žárlení nemá žádný důvod. Zkuste zapracovat na vzájemné důvěře, která je pro vztah opravdu důležitá, a bez které se nepohnete z místa. Také se můžete vcítit do partnerovy kůže a zamyslet se nad tím, zda doopravdy neměl k žárlení důvod. Možná vás samotnou překvapí, že byl v oprávněné pozici. Někdy opravdu stojí za to, když se na problém podíváme jinou optikou. V každém případě byste měla mít na mysli, že taková rada může pomoci pouze v případě, že se váš partner uchýlil k běžnému "zdravému" žárlení. Chorobný až agresivní žárlivec si rozhodně nezaslouží, abyste se cítila provinile, nebo si dokonce dávala za vinu jeho chování. 

 
5 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Monča 14:14 28.04.2018
Tak jaký mám názor já na Aleše a Gábinu.Dítě Šimona má se starším přítelem,odešla od něho s mladým mužem.Jenže ho pak nebavilo,že má dítě.Celou dobu žila sama.Její sen byl,stát se návrhářkou.Tak v tom malém bytě,Šimona vychovala slušně.Teď má přítele Aleše ,záchranáře.Má Gabča salon,po kterém toužila.Musí počítat každou korunu.Ze začátku jsme všichni dokonalý...A teď začíná tzv. žárlení,ona není proč by měla milence.Je hezká,tak chlapi se po ní ohlížejí,krásně šije-je šikovná.Aleš začíná být nesnesitelný puntičkář,znám to.On je po nehodě,nemůže moc hýbat,kdo s ním zůstane doma Gabča,ale najednou ,ji psychicky terorizuje.Umí uklidit,atd.Každý říkáme něco.Jsou to mladí lidé,milují se-ale,dále to už nejde.Prostě mu říci,že už nemůže být s ním ve vztahu.Nikomu nevidíme do hlavy,jaký má on problém.To prověřují psychiatři,psychologové.....
Monča 14:08 28.04.2018
Tak jaký mám názor já na Aleše a Gábinu.Dítě Šimona má se starším přítelem,odešla od něho s mladým mužem.Jenže ho pak nebavilo,že má dítě.Celou dobu žila sama.Její sen byl,stát se návrhářkou.Tak v tom malém bytě,Šimona vychovala slušně.Teď má přítele Aleše ,záchranáře.Má Gabča salon,po kterém toužila.Musí počítat každou korunu.Ze začátku jsme všichni dokonalý...A teď začíná tzv. žárlení,ona není proč by měla milence.Je hezká,tak chlapi se po ní ohlížejí,krásně šije-je šikovná.Aleš začíná být nesnesitelný puntičkář,znám to.On je po nehodě,nemůže moc hýbat,kdo s ním zůstane doma Gabča,ale najednou ,ji psychicky terorizuje.Umí uklidit,atd.Každý říkáme něco.Jsou to mladí lidé,milují se-ale,dále to už nejde.Prostě mu říci,že už nemůže být s ním ve vztahu.
Jana 17:31 31.03.2018
Šišlá nejen Gábina ale i Adriana, nedá se to poslouchat, to je asi nějaká nová móda.
Sofia 23:04 27.03.2018
Zažila jsem žárlivce na vlastní kůži - ten poslední odstavec je naprostá blbost. Nepomůže žádné vysvětlování ani logické argumenty, důkazy - NIC! Jediná terapie je pár facek a vykopnout z domu...
Bara 14:51 25.01.2018
Ales je krasnej chlap krasnej herec
Kačka 12:52 29.12.2017
Každý profesionální hasič má za sebou takové psychotesty, které by ho při takových vlastnostech jaké by měl mít tady ten Aleš totálně vyřadili už u přijímacího pohovoru. Hasič nemůže být manipulátor, žárlivec nebo snad agresor. V tomto jsou tvůrci pořadu trošku mimo.
Hana 20:51 14.12.2017
Takového chlapa,jako je Aleš,jsem zažila sama.Žárlivý manipulátor a v kombinaci se superblbem tatīnkem,to je tedy dës.Snad to Gábina prokoukne.
blanka 08:29 10.12.2017
Gábina je ušišlaná . To jí to nikdo neřekne? To má takovou roli a nebo fakt neumí mluvit?
Justýna 21:17 09.12.2017
Gábinu mám ráda,ale asi, by měla ubrzdit trochu to svoje sebevědomí.V civilu ze sebe nutí smích,je to nepřirozené.
xxx 18:29 07.12.2017
Gábina by už konečně měla začít mluvit normálně a NEŠIŠLAT !!!
1 2