Klávesové zkratky na tomto webu - rozšířené Na obsah stránky Na hlavní stránku Přejít do archivu Přejít na televizní program Přejít na tn.cz Přejít na stránky Nova Cinema
Přihlásit »  |  Registrace »

Mnoho žen si myslí, že sexting je určený pouze pro mladší generace a že to není nic pro ženu kolem třicítky a výš. Na tyto předsudky zapomeňte. Sexting je určený pro všechny věkové kategorie, jelikož dokáže rozpálit každý vztah. Odhoďte tedy stud ...

Staňte se mistryní v sextingu, i když už vám dávno není -náct

Erotické sms
zdroj: Thinkstockphotos Erotické sms
aktualizováno 16.10.2018, 16:50 | 16.10.2018, 16:50 | Terezie Gáborová

Mnoho žen si myslí, že sexting je určený pouze pro mladší generace a že to není nic pro ženu kolem třicítky a výš. Na tyto předsudky zapomeňte. Sexting je určený pro všechny věkové kategorie, jelikož dokáže rozpálit každý vztah. Odhoďte tedy stud a nebojte se zkusit něco nového a přítele či manžela mile překvapit nějakou tou dráždivou SMS.

Co je to sexting?


Pokud jste se s pojmem „sexting“ doposud nesetkali, nemějte obavy, vše velmi brzy pochopíte. Ve zkratce se jedná o zasílání erotických zpráv, které vaši drahou polovičku rozpálí, třeba ještě než dorazí domů z práce. Obsah je zcela na vás a na vaší fantazii. Můžete začít tím, jak už se na něj těšíte a postupně se dostat až k tomu, co všechno s ním máte v plánu dělat, až dorazí domů. Pokud patříte mezi odvážnější, můžete ke zprávám třeba přiložit fotku ve vašem oblíbeném a svůdném spodním prádle.

 

Sexy sms

 


Co všechno dokáže pár erotických zpráv?


Možná se budete divit, ale sexting může váš vztah povznést na novou úroveň. Máme zde pro vás několik výhod, které sexting poskytuje:


• Váš muž bude nadšením bez sebe


Každý muž touží po ženské aktivitě a pozornosti, co se sexu týče. Muži rádi zkouší nové věci a většinou jsou to oni, kdo navrhují nějaký ten experiment. Tím, že mu z ničeho nic pošlete zprávy, které ho nažhaví, docílíte toho, že se nebude moct dočkat, až bude doma ve vaší společné posteli. Pokud do ní vůbec stihnete dojít a nezmocní se vás hned za vchodovými dveřmi.

 

sexy - 2
(Foto: Getty Images)

 

• Sbohem, stereotype


Sexting je skvělý lék na stereotyp. Přiznejme si to, po několikaletém vztahu se vám do postele stejně jednou vkrade. Sextingem docílíte toho, že vašemu drahému dokážete, že je pro vás stále přitažlivý. Každý se chceme cítit žádaný a chtěný, tak neváhejte a dopřejte to i svému partnerovi.

 

• Omládnete


Věřte tomu, že po zaslání několika dráždivých zpráv se budete cítit jako mladá rošťanda, která si chce užít. To samé bude pociťovat váš muž a celkově váš vztah omládne a budete se cítit, jako když jste spolu začínali chodit. Copak už jste zapomněli, jak jste čekali, až rodiče odjedou na dovolenou, abyste měli celý dům jen pro sebe a mohli si navzájem užívat toho druhého?

 

Jaký názor máte na sexting vy? Napište nám ho do komentářů.

 
1 hlasů
Vaše hodnocení

Přidat názor

Jarmila 09:02 18.10.2018
Už při čtení tohoto článku mám bradavky tvrdší než diamant. V práci mě dokonce využívají jako industriální řezák skleněných ploch. Chtěla jsem se ještě zeptat, je normální podívat se psovi na penis?